Menu
Your Cart

واکر

توضیحات دسته‌بندی


گاهی مشکلاتی که در اندام های تحتانی انسان بروز پیدا می کند سبب می شود تا فرد دیگر نتواند به خوبی راه برود. همین امر چالش های بسیار زیادی را برای افراد به وجود می آورد و کیفیت زندگی آنها را به چالش می کشد. به همین دلیل سازندگان تجهیزات پزشکی تلاش کرده اند تا با ساخت وسایل جانبی به این افراد کمک کنند تا بتوانند تا حد بسیار زیادی کنترل زندگی خود را دوباره در دست گیرند. واکر از جمله محصولاتی است که برای استفاده این افراد پیشنهاد می شود. تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند. در نتیجه، شما می توانید با خیال آسوده محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید و از آنها استفاده نمایید.

واکر چیست؟

همانطور که در تصاویر این صفحه مشاهده می کنید، این محصول دارای چهار پایه است. در نتیجه، پایداری آن بسیار زیاد است و فرد می تواند به آن تکیه بزند. این موضوع برای کسانی که از مشکلات شدید در راه رفتن رنج می برند اهمیت بسیار زیادی دارد. این محصول به بیمار کمک می کند تا در حالت پایدار و ایستاده قدم بزند و این امر نقش موثری در حفظ سلامتی و گردش خون در بدن دارد. از ویژگی های دیگر این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

برخی از این محصولات دارای چرخ هستند. همین امر سبب می شود که استفاده از آنها راحت تر شود. اگر این ویژگی برای شما اهمیت دارد، در زمان خرید محصول باید به این ویژگی توجه داشته باشید.

برخی از این وسیله ها به راحتی جمع می شوند. در نتیجه، وقتی که شما به آن نیاز ندارید می توانید آن را ببندید و در گوشه اتاق قرار دهید.

برخی از این محصولات دارای یک سبد مخصوص هستند که در صورت نیاز به حالت صندلی در می آیند و بیمار می تواند بر روی آن بنشیند.

همانطور که دقت می کنید، سازندگان تجهیزات پزشکی تلاش کرده اند تا واکر را به محصولی مناسب برای کسانی تبدیل کنند که نمی توانند به خوبی راه بروند.

واکر مناسب چه افرادی است؟

اکنون که با ویژگی های این محصول آشنا شده اید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که این محصول برای چه کسانی مناسب است. به طور استفاده از این وسیله به افراد زیر پیشنهاد می شود:

افراد مسن که سن بالایی دارند و نمی توانند به درستی راه بروند

افرادی که سکته مغزی کرده اند و تعادل بدن خود را از دست داده اند

کسانی که از مشکلات شدید کمر رنج می برند

افرادی که عضلات بسیار ضعیف دارند

کسانی که به تازگی عمل جراحی کرده اند و تعادل ندارند

کسانی که لگن آنها آسیب دیده است

نکات ایمنی در استفاده از واکر

اگر می خواهید از این محصول استفاده کنید، باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

هرگز بدون همراه در زمین خیس با استفاده از این محصول راه نروید.

پاهای خود را بیش از اندازه به پایه های واکر نزدیک نکنید. در غیر این صورت ممکن است تعادل شما بهم بخورد.

لاستیک هایی که در انتهای این محصول قرار دارند باید سالم باشند. در غیر این صورت نمی توان از این وسیله استفاده کرد. توصیه می شود هر روز پایه پلاستیکی آن را بررسی کنید و در صورت خراب شدن برای تعویض آن اقدام نمایید.

در زمان استفاده از محصول، اگر به تازگی استفاده از آن را شروع کرده اید، حتما یک همراه داشته باشید.

سوالات پرتکرار

در این قسمت تلاش می کنیم تا به سوالات پرتکرار شما پاسخ دهیم.

آیا امکان شکستگی این وسیله وجود دارد؟

خیر! با توجه به این موضوع که این وسیله از فلز ساخته شده است، تقریبا شکستن آن غیر ممکن است.

در زمان خرید این محصول به چه مواردی باید توجه داشته باشیم؟

در زمان خرید این محصول باید به قد بیمار توجه داشته باشید و با توجه به این فاکتور این محصول را سفارش دهید. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران داروخانه آنلاین در تماس باشید.

بهترین نوع واکر

بهترین نوع این محصول وسیله ای است که در ساخت آن استانداردها رعایت شده اند. به همین دلیل توصیه می شود این محصول را تنها از مراکز معتبر خریداری کنید.

خرید واکر

اگر می خواهید برای خرید واکر اقدام کنید، باید به مراکز معتبر مراجعه کنید. داروخانه آنلاین یکی از سایت های معتبری است که محصولاتی با کیفیت بسیار بالا را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین، شما می توانید در زمان خرید از مشاوره های تخصصی این مرکز بهره مند گردید. این امر سبب می شود خرید امن و لذت بخشی را تجربه کنید و این چیزی است که تمامی مشتریان هوشمند قرن بیست و یکم به دنبال آن هستند.برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed Foldable Walker
دانستنی های عصا، واکر و چوب زیربغلمعمولا همه پدر بزرگ ها و مادربزرگ ها به نوعی از ضعف و ناتوانی پاهایشان شکایت دارند و بیشتر آنها از یک وسیله کمکی برای حرکت و راه رفتن استفاده می کنند. با افزایش سن و ورود به دوران سالمندی، خیلی از ناتوانی ها و مشکلات حرکتی افزایش می یابد.ابزارهایی مانند عصا، چوب های..
1,520,300 تومان
واکر تاشوی ساده زیکلاس مد | آلومینیومی
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed Foldable Walker
دانستنی های عصا، واکر و چوب زیربغلمعمولا همه پدر بزرگ ها و مادربزرگ ها به نوعی از ضعف و ناتوانی پاهایشان شکایت دارند و بیشتر آنها از یک وسیله کمکی برای حرکت و راه رفتن استفاده می کنند. با افزایش سن و ورود به دوران سالمندی، خیلی از ناتوانی ها و مشکلات حرکتی افزایش می یابد.ابزارهایی مانند عصا، چوب های..
1,378,850 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)