Menu
Your Cart

ویلچر

توضیحات دسته‌بندی

گاهی مشکلات حادی در اندام های تحتانی انسان به وجود می آیند که دیگر نمی تواند بر روی پاهای خود بیاستد. در این شرایط برای حرکت کردن به وسیله خاصی به نام ویلچر نیاز دارد. بسیاری از متخصصان این وسیله را صندلی متحرک می نامند، زیرا به فرد این امکان را می دهد تا در محیط حرکت کند و کنترل زندگی خود را در دست گیرد. امروزه، میلیون ها نفر در سراسر دنیا از این وسیله استفاده می کنند، به همین دلیل سازندگان تجهیزات پزشکی در تلاشند تا با افزودن امکانات متعدد به این محصول کیفیت زندگی بیماران را افزایش دهند. تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند. در نتیجه، شما با خیال آسوده می توانید آنها را سفارش دهید و از ویژگی های خاص آنها برای افزایش کیفیت زندگی بهره مند شوید.

ویلچر چیست؟

ویلچر یک صندلی متحرک است که دارای چرخ است ( دو چرخ بزرگ در عقب و دو چرخ کوچک در جلو). فرد بیمار می تواند بر روی این صندلی بنشیند و با حرکت دادن چرخ ها در محیط حرکت کند. همچنین، این چرخ ها دارای ترمز هستند و فرد در صورتی که لازم باشد از آن استفاده می نماید. اگر بخواهیم به قطعات ویلچر اشاره کنیم باید بگوییم که این محصول دارای یک تکیه گاه نرم است که فرد می تواند به راحتی به آن تکیه دهد و همین امر از فشار زیاد بر کمر بیمار جلوگیری می کند. همچنین، در این وسیله استراحت گاهی برای پا تعبیه شده است و این موضوع نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی اندام های بیمار دارد.

استفاده از ویلچر برای چه کسانی مناسب است؟

اکنون که با اجزای ویلچر آشنا شدید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه کسانی باید از این وسیله استفاده کنند. به طور کلی، استفاده از این محصول به کسانی پیشنهاد می شود که دارای شرایط زیر هستند:

افرادی که قادر نیستند تعادل خود را حفظ کنند

افرادی که دارای مشکلات شدید عضلانی هستند و نمی توانند حرکات بدن خود را هماهنگ کنند

کسانی که مشکلات شدید در حرکت دادن پاها و اندام های تحتانی دارند

کسانی که به مشکلات لگن دچار هستند

افرادی که پاهایشان فلج شده است

افرادی که آسیب های نخاعی دیده اند

نکات مهم برای خرید این محصول

اگر می خواهید این محصول را سفارش دهید، باید به ویژگی های زیر توجه داشته باشید:

این محصول را باید از برندهای معتبر بازار تهیه کنید تا اطمینان داشته باشید که تمامی استانداردها در ساخت آن رعایت شده است.

در زمان خرید این محصول باید با افراد متخصص مشورت نمایید تا بتوانید بهترین وسیله را خریداری کنید.

در زمان خرید با به ویژگی های آن توجه داشته باشید. به طور مثال موادی که در ساخت نشیمنگاه این وسیله به کار رفته است نباید حساسیت زا باشد. در غیر این صورت ممکن است سبب بروز آلرژی های پوستی شود و این موضوع مشکلات فراوانی را برای فرد به وجود می آورد.

سوالات پرتکرار

در این قسمت تلاش می کنیم تا به سوالات پرتکرار شما در این زمینه پاسخ دهیم.

انواع ویلچر

بهتر است بدانید که این وسیله به صورت دستی و الکتریکی موجود است. بدیهی است که قیمت ویلچر الکتریکی بالاتر است، اما امکانات بسیار بیشتری دارد و شرایط بهتری را برای بیمار فراهم می سازد.

در زمان خرید این محصول به چه فاکتوری باید بیش از همه توجه داشته باشیم؟

اگر می خواهید این محصول را سفارش دهید، حتما وزن بیمار را به فروشنده بگویید تا بتواند بهترین نوع را به شما پیشنهاد کند.

قیمت ویلچر

اگر می خواهید برای خرید ویلچر اقدام کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، در زمان خرید می توانید از مشاوره های رایگان و تخصصی این مرکز بهره مند شوید. این امر به شما کمک می کند تا خرید لذت بخشی را تجربه کنید.


ویلچر حمام زیکلاس مد | ویلچر چهارچرخ لگن دار
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed large_P_Wheelchair-CA618
درباره ویلچر حمام بیشتر بدانیداین نوع ویلچرها می توانند به یک لگن مخصوص مخصوص بیماران بستری مجهز شوند تا در شرایطی که بیماربستری در اتاق خود نیازبه استفاده از دستشویی دارد ،‌ ازآن بهره ببرد . این موضوع برای بیمارانی که از تلاش برای راه رفتن جهت دستشویی منع شده اند ، می تواند بسیار مفید باشد . ضمن ای..
532,000 تومان
رولیتر آلومینیومی تاشو زیکلاس مد | واکر چهار چرخ سبد دار رولیتر آلومینیومی تاشو زیکلاس مد | واکر چهار چرخ سبد دار
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed
دانستنی های عصا، واکر و چوب زیربغلمعمولا همه پدر بزرگ ها و مادربزرگ ها به نوعی از ضعف و ناتوانی پاهایشان شکایت دارند و بیشتر آنها از یک وسیله کمکی برای حرکت و راه رفتن استفاده می کنند. با افزایش سن و ورود به دوران سالمندی، خیلی از ناتوانی ها و مشکلات حرکتی افزایش می یابد.ابزارهایی مانند عصا، چوب های..
445,000 تومان