Menu
Your Cart

ترازو

توضیحات دسته‌بندی

آیا می خواهید دائما وزن خود را کنترل کنید و به دنبال روشی برای آگاهی از وزن خود هستید؟! بی شک، ترازو اولین و بهترین وسیله ای است که شما می توانید با استفاده از آن وزن خود را مدیریت کنید. همگی ما با عوارض اضافه وزن و یا کاهش بیش از حد وزن آشنایی داریم. همانطور که می دانید در زمان اضافه وزن خطر بروز بیماری های قلبی افزایش پیدا کند و وقتی وزن بیش از اندازه پایین می آید سیستم ایمنی بدن فرد ضعیف می شود و همین امر خطر ابتلا به بیماری های مختلف را افزایش می دهد. بهترین شرایط برای ارتقا سلامتی حفظ وزن نرمال است. شما می توانید با استفاده از ترازو از وزن دقیق خود مطلق شوید و در صورت تغییر وزن برای کنترل آن اقدام نمایید.

انواع ترازو

نگاهی به گذشته نشان می دهد که انسان ها همواره برای وزن کردن وسایل و اجسام مختلف به این وسیله نیاز داشته اند و در تمامی قرن ها از روش های خاصی برای وزن کردن وسایل خود استفاده می کردند. به همین دلیل نمی توان تاریخ دقیقی را برای ابداع این محصول ذکر کرد. بهتر است بدانید استفاده از ترازو در چندین سال اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است، به همین دلیل تولید کنندگان محصولات سلامتی تلاش کرده اند تا از تکنولوژی روز دنیا برای تولید این محصول استفاده کنند. نخستین ترازوهایی که به بازار معرفی شدند وزن را به صورت تقریبی نشان می دادند اما امروزه ترازوها به صورت دیجیتال طراحی می شوند و دقت آنها بسیار بالاست.

تنوع رنگ و طراحی

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که سبب شده است استفاده از این محصول مورد توجه قرار گیرد توجه به سلایق مختلفی است که برای خرید آن وجود دارد. امروزه طیف گسترده ای از این محصولات در رنگ های مختلف در بازار موجود هستند، به گونه ای که شما می توانید هر رنگی را که دوست دارید سفارش دهید. همچنین، طرح هایی خاصی از جمله طرح های مدور، شبکه ای و اشکال مختلف از المان های مختلف طبیعت در آنها به کار رفته اند و به این محصولات ظاهری خاص و ویژه بخشیده اند.

نکات مهم برای خرید ترازو

ممکن است اکنون که به اهمیت این وسیله در حفظ سلامتی پی برده اید تصمیم بگیرید برای تا برای خرید آن اقدام کنید. در خرید ترازو باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

مهمترین مسئله ای که در زمان خرید باید به آم توجه داشته باشید تهیه این محصولات از برندهای معتبر است. اگر این محصولات بی کیفیت باشند هرگز نمی توانند وزن دقیق را نشان دهند و این امر شما را با چالش های زیادی رو به رو می کند.

در زمان خرید این محصول به رنگ و طرح به کار رفته در آن توجه داشته باشید تا بتوانید وسیله دلخواه خود را سفارش دهید.

قبل از خرید با کسانی که در این زمینه تخصص دارند و برندهای ویژه بازار را می شناسند مشورت کنید تا بتوانید محصولی با کیفیت را خریداری کنید.

قیمت و خرید ترازو

اگر شما می خواهید این محصول را سفارش دهید باید به مراکز معتبر فروش مانند سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه آنلاین به فروش می رسند از برندهای معتبر بازار هستند و شما می توانید با اطمینان خاطر محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید و از آنها برای ارتقا سلامتی خود استفاده نمایید. همچنین، در زمان خرید می توانید از مشاوره های رایگان و تخصصی این مرکز استفاده نمایید. این امر به شما کمک می کند تا ویژگی هر محصول را بشناسید و با شناخت کامل برای خرید تصمیم گیری کنید. هیچ چیز خوشایندتر از تجربه خرید لذت بخش نیست!

داروخانه آنلاین خواندن مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

ترازوی عقربه ای زیکلاس مد | مدل ZYKMS02
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed ZYKMS02
ترازوی عقربه ای زیکلاس مد | مدل ZYKMS02ترازوی عقربه ای زیکلاس مد مدل  ZYKMS02 ، ترازویی مستحکم و ایمن جهت اندازه‌گیری وزن می‌باشد.  ترازوی زیکلاس مد ظاهری زیبا و شیک داشته و دقت بالایی دارد. ویژگی مهم این ترازوی عقربه‌ای سهولت در کاربرد آن است. به‌این صورت که جهت وزن‌کشی کافی‌ است ترازو را..
1,224,000 تومان
ترازوی عقربه ای زیکلاس مد | مدل ZYKMS01
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed ZYKMS01
ترازوی عقربه ای زیکلاس مد | مدل ZYKMS01ترازوی وزن کشی عقربه ای زیکلاس مد مدل MS-01 دارای صفحه مدرج بزرگ و زیبا با قابلیت نمایش وزن اندازه گیری شده به دو واحد کیلوگرم و پوند می باشد. این ترازو قابلیت حداکثر توزین 160 کیلوگرم (350 پوند) را داشته و دقت اندازه گیری 1 کیلوگرم (2 پوند) می باشد. این محصول ..
129,600 تومان
ترازوی دیجیتالی-شیشه ای زیکلاس مد | مدل ZYKDS04
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed ZYKDS04
ترازوی دیجیتالی-شیشه ای زیکلاس مد مدل ZYKDS04ترازوی دیجیتالی زیکلاس مد مدل  ZYKDS04 مجهز به سیستم سنسور اندازه‌گیری دقیق بوده و ترازویی مستحکم و ایمن جهت اندازه‌گیری وزن می‌باشد.ترازوی زیکلاس مد ظاهری زیبا و شیک داشته و دقت بالایی دارد. صفحه شیشه‌ای حرارتی محافظ این ترازو موجب استحکام بیشتر آن ..
828,000 تومان
ترازوی دیجیتالی-شیشه ای زیکلاس مد | مدل ZYKDS03
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed ZYKDS03
ترازوی دیجیتالی-شیشه ای زیکلاس مد | مدل ZYKDS03DS03 برای روشن شدن نیاز به دکمه‌ی Power ندارد زیرا به محض اینکه بر روی این ترازو قرار بگیرید روشن می شود. از ویژگی های این محصول می توان به صفحه نمایش بزرگ LED و رنگی بودن اعداد نمایش دهنده اشاره کرد. همچنین قابلیت نمایش شاخصه اضافه بار و نمایش کمبود با..
145,000 تومان
ترازوی دیجیتالی-شیشه ای زیکلاس مد | مدل ZYKDS01
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed ZYKDS01
ترازوی دیجیتالی-شیشه ای زیکلاس مد | مدل ZYKDS01ترازوی دیجیتالی زیکلاس مد مدل ZYKDS01 مجهز به سیستم سنسور اندازه‌گیری دقیق بوده و ترازویی مستحکم و ایمن جهت اندازه‌گیری وزن می‌باشد. این ترازو ظاهری زیبا و شیک داشته و دقت بالایی دارد و صفحه شیشه‌ای حرارتی 8 میلیمتری محافظ این ترازو موجب استحکام بیشتر آ..
201,000 تومان
ترازوی دیجیتالی کودک-رومیزی زیکلاس مد | مدل ZYKDS05
برچسب سفارشی ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed ZYKDS05
ترازوی دیجیتالی کودک-رومیزی زیکلاس مد | مدل ZYKDS05ترازوی دیجیتال کودک مدل DIGITAL BABY SCALE ZYKDS05 مجهز به سیستم سنسور اندازه‌گیری دقیق بوده و ترازویی مستحکم و ایمن جهت اندازه‌گیری وزن می‌باشد. این ترازو ظاهری زیبا و شیک داشته و دقت بالایی دارد. ویژگی مهم این ترازوی دیجیتال سهولت در کاربرد آن است..
257,000 تومان
ترازوی دیجیتالی زیکلاس مد | مدل ZYKDS02 ترازوی دیجیتالی زیکلاس مد | مدل ZYKDS02
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed ZYKDS02
ترازوی دیجیتالی زیکلاس مد | مدل ZYKDS02ترازوی دیجیتالی تشخیصی مدل DIGITAL BATHROOM SCALE ZYKDS02 مجهز به سیستم سنسور اندازه‌گیری دقیق بوده و ترازویی مستحکم و ایمن جهت اندازه‌گیری وزن می‌باشد. این ترازو ظاهری زیبا و شیک داشته و دقت بالایی دارد. صفحه شیشه‌ای حرارتی 8 میلیمتری محافظ این ترازو موجب استح..
223,200 تومان
ترازو عقربه ای زیکلاس مد | مدل ZYKMS03
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed ZYKMS03
ترازو عقربه ای زیکلاس مد | مدل ZYKMS03ترازو عقربه ای زیکلاس مد MS03 با پیشینه وزن قابل تحمل 180 کیلوگرم معادل 396 پوند و دقت اندازه گیری 1 کیلوگرم معادل 2 پوند، توجه کاربران و خریداران زیادی را به خود جلب کرده است. این ترازوی مکانیکی (عقربه ای) برای روشن شدن نیاز به دکمه روشن و خاموش ندارد و تنها با..
308,400 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)