Menu
Your Cart

دماسنج

توضیحات دسته‌بندی

آیا می خواهید بدانید که تب کرده اید یا دمای بدن شما عادی است؟! آیا کودک شما بیمار شده است و می خواهید با چک کردن دمای بدن او اقدامات لازم را انجام دهید؟! بی شک شما به یک دماسنج نیاز دارید تا بتوانید نظارت دقیقی بر دمای بدن خود و یا فرزندتان داشته باشید. این محصول به شما کمک می کند تا در صورت بروز هر گونه نوسانات دما به سرعت اقدامات پزشکی مناسب را دریافت کنید. همچنین، شما می توانید از این محصول برای حفظ دمای محیط استفاده کنید. بهتر است بدانید مطالعات نوین نشان می دهند گرمای بیش از حد محیط می تواند خطر بروز سندروم ناگهانی مرگ نوزاد را افزایش دهد. به همین دلیل حفظ تعادل دمای محیط از جمله مواردی است که تمامی افراد باید مد نظر قرار دهند.

انواع دماسنج

با توجه به تاثیر گذاری ویژه این محصول برای کنترل دمای بدن و محیط، تولید کنندگان تلاش کرده اند تا انواع مختلفی از این محصول را تولید کنندگان و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. این محصولات به شرح زیرند:
دماسنج دیجیتالی ( این محصول برای اندازه گیری دمای بدن مورد استفاده قرار می گیرد)
دماسنج محیطی ( این محصول در محیط نصب می شود و دمای دقیق را نشان می دهد)
دماسنج آب ( این محصول در آب گذشته می شود و دمای دقیق آب را مشخص می کند)

دماسنج دیجیتالی چیست؟

شاید بتوان گفت یکی از محصولات ویژه بازار دماسنج دیجیتالی است. در این محصول از تراشه های هوشمند استفاده شده است که به تغییرات دما بسیار حساس است و آن را نشان می دهد. قسمت زیرین این محصول در دهان و زیر زبان گذاشته می شود تا دمای بدن را نشان دهد. دقت این محصول بسیار بالاست و از آن می توان برای کنترل دمای بدن استفاده کرد. خبر خوب این است که این محصول با الکل ضد عفونی می شود و نیاز به تهیه دائمی آن نیست.

آیا تمامی افراد به دماسنج نیاز دارند؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که آیا تمامی افراد به این محصول نیاز دارند یا خیر! پاسخ به این سوال مثبت است. با توجه به این موضوع که تب بالا به اندام های داخلی بدن آسیب وارد می کند، تمامی افراد به محض احساس تغییر دما باید با استفاده از این محصول دمای بدن خود را چک کنند و اقدام لازم، مانند پاشویه را انجام دهند تا دمای بدن خود را پایین بیاورند. استفاده از این محصول برای کودکان اهمیت بسیار بیشتری دارد. زیرا سیستم ایمنی بدن کودکان ضعیف است و تب بالا می تواند آسیب های غیر قابل جبرانی را به آنها وارد کند.

نکات مهم در خرید دماسنج

اگر تصمیم گرفته اید که این محصول را خریداری کنید باید به موارد مهمی توجه داشته باشید. این موارد به شرح زیر هستند:
در زمان خرید ویژگی های این محصول از جمله وزن آن را بررسی کنید. این محصول باید بسیار سبک باشد.
در زمان خرید به رنج دمایی که این محصول پوشش می دهد توجه داشته باشید.
در زمان خرید نوع مصارف محصول را بررسی کنید. زیرا برخی از این محصولات دارای مصارف صنعتی هستند، برخی دارای مصارف خانگی هستند و برخی برای هر دو منظر طراحی شده اند.

قیمت و خرید دماسنج

اگر به عنوان فرد هوشمندی که در قرن بیست و یکم زندگی می کند تصمیم گرفته اید تا این محصول را سفارش دهید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در این مرکز به فروش می رسند از برندهای معتبر بازار هستند و شما می توانید اطمینان داشته باشید که تمامی استانداردها در ساخت آنها رعایت شده اند. همچنین، در زمان خرید دماسنج می توانید از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند شوید.

تب سنج کودک دیجیتالی GTH | بدون جیوه و شیشه تب سنج کودک دیجیتالی GTH | بدون جیوه و شیشه
ناموجود
برند: جی تی اچ | GTH مدل: Gth Digital Thermometer
تب سنج کودک دیجیتالی GTHتب سنج کودک دیجیتالی GTH مناسب برای اندازه گیری دمای بدن کودکان و بزرگسالان می باشد.  این تب سنج بدون جیوه است و شیشه ای نمی باشد و با داشتن محفظه نگهدارنده مناسب برای مصرف خانگی و محیط های درمانی است. تب سنج دیجیتالی GTH دقت تقریبی 0.1 درجه سانتی گراد دارد و دمای بدن را..
47,000 تومان
تب سنج لیزری SK-30 Infrared | اندازه گیری دمای بدن از فاصله ی 3-5 سانتی متری از پیشانی تب سنج لیزری SK-30 Infrared | اندازه گیری دمای بدن از فاصله ی 3-5 سانتی متری از پیشانی
ناموجود
برند: شی کانگ مدیکال | Shi Kang Medical مدل: Laser thermometer SK-30
تب سنج لیزری SK-30    Infraredدستگاه تب سنج دیجیتال در منزل و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد و نحوه استفاده از آن بسیار آسان است. مزیت دیگر تب سنج لیزری SK-30  Infared، سرعت اعلام نتیجه این تب سنج می باشد. در حالی که سنجش دمای بدن با دماسنج جیوه ای زمان بیشتری می برد. هم چ..
510,000 تومان
تب سنج دیجیتالی عروسکی مخصوص کودکان زیکلاس مد | قابل استفاده در زیر زبان، زیر بغل و مقعد
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed Doll Digital Thermometer
 تب سنج دیجیتالی عروسکی مخصوص کودکان زیکلاس مدتب سنج دیجیتالی عروسکی مخصوص کودکان زیکلاس مد با طراحی ویژه خود، اندازه گیری دمای بدن کودک را برای شما راحت نموده است. با استفاده از تب سنج زیکلاس مد می توانید به راحتی دمای بدن کودک را تعیین نمایید. این تب سنج دما را به طور دقیق به شما نشان می دهد ..
1,000,000 تومان
تب سنج دیجیتالی عروسکی زیکلاس مد | سری منعطف
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed
تب سنج دیجیتالیاین وسیله برای سال اول تولد کودک بهترین نوع تب سنج است. استفاده از آن بسیار ساده و راحت بوده و میزان دقت بالایی نیز دارد و در اغلب موارد بسیار قابل اطمینان است. به دنبال مارک مشهور باشید و همیشه دو یا سه عدد در دسترس داشته باشید که باید یکی مخصوص مقعد باشد.تب سنج درون گوشیاستفاده از آ..
15,000 تومان
تب سنج دیجیتالی زیکلاس مد | Zyklusmed مدل TH1091 تب سنج دیجیتالی زیکلاس مد | Zyklusmed مدل TH1091
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed TH1091
داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا..
216,000 تومان
تب سنج دیجیتالی رزمکس مدل TG100 | اندازه گیری درجه تب
ناموجود
برند: رزمکس | rossmax مدل: Rossmax TG100 Thermometer
تب سنج دیجیتال رزمکس مدل  GT100 رزمکستب سنج دیجیتال رزمکس مدل GT100 ابزاری طراحی شده مطابق تکنولوژی روز است و جهت تشخیص حرارت بدن (تب)، کاربرد دارد. صفحه دیجیتالی این تب سنج قابلیت نمایش دما در واحدهای اندازه‌ گیری سانتی‌گراد و فارنهایت را دارد. دقت اندازه ‌گیری این تب‌ سنج ۰٫۱ درجه سانتی‌..
203,700 تومان
تب سنج دیجیتالی بزرگسال زیکلاس مد | منعطف و ساده تب سنج دیجیتالی بزرگسال زیکلاس مد | منعطف و ساده
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed
تب سنج دیجیتالیاین وسیله برای سال اول تولد کودک بهترین نوع تب سنج است. استفاده از آن بسیار ساده و راحت بوده و میزان دقت بالایی نیز دارد و در اغلب موارد بسیار قابل اطمینان است. به دنبال مارک مشهور باشید و همیشه دو یا سه عدد در دسترس داشته باشید که باید یکی مخصوص مقعد باشد.تب سنج درون گوشیاستفاده از آ..
17,000 تومان
تب سنج دیجیتالی (بدون تماس) مدل LEPU | اندازه گیری تب از 1 تا 7 سانتی متری تب سنج دیجیتالی (بدون تماس) مدل LEPU | اندازه گیری تب از 1 تا 7 سانتی متری
ناموجود
برند: ال ای پی یو | LEPU مدل: LEPU Infrared Forehead Thermimetre
تب سنج دیجیتالی (بدون تماس)  مدل LEPUاین تب سنج به دلیل عدم برخورد با سطح پوست افراد بسیار مناسب برای اندازه گیری درجه تب افراد مبتلا به کوید 19 می باشد. این تب سنج نیاز به ضد عفونی کردن ندارد. با تب سنج دیجیتالی مدل LEPU، درجه تب را می توان از فاصله ی 1 تا 7 سانتی متری اندازه گیری کرد. ای..
1,629,600 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)