Menu
Your Cart

دماسنج

توضیحات دسته‌بندی

دماسنج وسیله ای است برای اندازه گیری دما. هر یک از خواص فیزیکی یک ماده را که تابع دمای آن باشد می توان برای اندازه گیری دما بکار برد، از آن جمله است حجم یک مایع یا گاز در تحت فشار ثابت فشار یک گاز در صورت ثابت بودن حجم آن ، مقاومت برقی یک جسم هادی ، خواص گرمای برقی و غیره . دماسنج معمولی جیوه ای مبتنی بر انبساط ظاهری جیوه با ازدیاد دماست ، و اساساً مرکب از لوله ٔ نازکی است که یک انتهایش بسته است و انتهای دیگرش به مخزن یا حبابی منتهی می شود، مخزن و قسمتی از لوله محتوی جیوه است .

مدرج کردن دماسنج بر اساس درجه بندی دماست ، مثلاً در درجه بندی رایج صدبخشی مخزن و لوله را یک بار در یخ مذاب فرومی برند و نقطه ٔ تعادل سطح جیوه را صفر (0) نشان میکنند، سپس مخزن و لوله را در بخار آب جوشان در تحت فشار جو فرومی برند و سطح تعادل را 100 نشان میکنند، بالاخره فاصله ٔ بین درجات 0 تا 100 را به 100 قسمت متساوی تقسیم می کنند.انواع دماسنج عبارت است ازسه نوع دماسنج فارنهایت ، رئومور، و سلسیوس یا صدبخشی موجود می باشد و در دو نوع دیجیتال و آنالوگ استفاده می گردد.
مدل: Laser thermometer SK-30
تب سنج لیزری SK-30    Infraredدستگاه تب سنج دیجیتال در منزل و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد و نحوه استفاده از آن بسیار آسان است. مزیت دیگر تب سنج لیزری SK-30  Infared، سرعت اعلام نتیجه این تب سنج می باشد. در حالی که سنجش دمای بدن با دماسنج جیوه ای زمان بیشتری می برد. هم چ..
510,000 تومان
برند: رزمکس | rossmax مدل: Rossmax TG100 Thermometer
تب سنج دیجیتال رزمکس مدل  GT100 رزمکستب سنج دیجیتال رزمکس مدل GT100 ابزاری طراحی شده مطابق تکنولوژی روز است و جهت تشخیص حرارت بدن (تب)، کاربرد دارد. صفحه دیجیتالی این تب سنج قابلیت نمایش دما در واحدهای اندازه‌ گیری سانتی‌گراد و فارنهایت را دارد. دقت اندازه ‌گیری این تب‌ سنج ۰٫۱ درجه سانتی‌..
259,000 تومان
تب سنج دیجیتالی عروسکی زیکلاس مد | سری منعطف
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed
ویژگی تب سنج دیجیتالی عروسکی زیکلاس مدمناسب برای کودکان در تمام سنینسری نرم، راحت و انعطاف پذیرقابل استفاده در زیر زبان، زیر بغل و مقعداندازه گیری ۳۲ ثانیه ای سریع به همراه بوق اتمام اندازه گیریزمان رسیدن به درجه ثابت: کمتر از ۱۰ ثانیهاعلام نتیجه اندازه گیری: کمتر از ۴۰ ثانیهمحدوده اندازه گیری:..
15,000 تومان
تب سنج دیجیتالی زیکلاس مد | Zyklusmed مدل TH1091 تب سنج دیجیتالی زیکلاس مد | Zyklusmed مدل TH1091
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed TH1091
ویژگی تب سنج دیجیتالی زیکلاس مدتکنولوژی اندازه گیری با مادون قرمزاندازه گیری تب از طریق گوش و پیشانینمایش تصویری و گزارش صوتی نتیجه سنجشهشدار در صورت تب بالای ۳۷/۵ درجه سانتیگرادنمایش دمای محیطنمایش ۳۰ مقدار اندازه گیری شده به  همراه تاریخ و ساعتنمایش دما به صورت درجه سانتیگراد و درجه فارن..
216,000 تومان
تب سنج دیجیتالی بزرگسال زیکلاس مد | منعطف و ساده تب سنج دیجیتالی بزرگسال زیکلاس مد | منعطف و ساده
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed
ویژگی تب سنج دیجیتالی بزرگسال زیکلاس مدمناسب برای تمام سنیندر دو نوع منعطف و سادهقابل استفاده در زیر زبان، زیربغل و مقعداندازه گیری ۳۲ ثانیه ای سریع به همراه بوق اتمام اندازه گیریزمان رسیدن به درجه ثابت : کمتر از ۱۰ ثانیهاعلام نتیحه اندازه گیری : کمتر از ۴۰ ثانیهمحدوده اندازه گیری :۳۲ الی ۴۲/۹ ..
17,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)