Menu
Your Cart

حرارتی و ماساژ

توضیحات دسته‌بندی

محصولات حرارتی و ماساژ شامل تشک برقی، تشکچه برقی، گرمکن پا، پتوی برقی، کیسه آب گرم و انواع ماساژور می باشد که به بهود دردهای عضلانی کمک می کند.

گرمکن پا زیکلاس مد گرمکن پا زیکلاس مد
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed welding stamp foot warmer
گرمکن پا زیکلاس مدگرمکن پا زیکلاس مد WELDING STAMP FOOT WARMER برای گرم نگه داشتن موضعی پا استفاده می‌شود. این گرمکن از موادی نرم ساخته شده است که در تماس با پوست می‌تواند حس خوبی را به‌وجود بیاورد. جنس رویه این محصول میکروفایبر و جنس آستر آن از پشم و خز است. منافذ کوچک قرار گرفته در سطح این گرمکن، ..
153,000 تومان
کیسه آب گرم کودک زیکلاس مد | 750 میلی لیتر کیسه آب گرم کودک زیکلاس مد | 750 میلی لیتر
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed HOT WATER BOTTLE
ویژگی کیسه آب گرم کودک زیکلاس مد۷۵۰ میلی لیتر ظرفیتدهانه فلزی و درپوش محکمطراحی منحصر به فرد و زیباروکش لطیف و سازگار با پوست کودک شمامنعطف و گرما بخشدارای استاندارد BSکیسه آبگرم باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟1-     دمای آب گرم را به مدت طولانی (حداقل 6 ساعت) حفظ نماید2- ..
24,600 تومان
کیسه آب گرم بزرگسال زیکلاس مد | 2 لیتر کیسه آب گرم بزرگسال زیکلاس مد | 2 لیتر
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed HOT WATER BOTTLE
کیسه آب گرم بزرگسال زیکلاس مدکیسه آب‌گرم 2 لیتر  HOT WATER BOTTLE کیسه‌ای است که کاربردهای گوناگونی داشته و حس آسایش و راحتی و نیزگرمایی ملایم و مطبوع به‌صورت موضعی را ایجاد کرده و موجب التیام درد می‌گردد. با توجه به این نکته که هزینه‌ی انرژی روز به روز در سراسر دنیا و همچنین ایران در حال بالا ..
147,000 تومان
پتوی برقی تک نفره زیکلاس مد پتوی برقی تک نفره زیکلاس مد
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed Microfiber Heating Over blanket-Single
پتوی برقی تک نفره زیکلاس مدپتوی برقی حرارتی زیکلاس مد به دلیل تولید گرما و حرارت کنترل شده و مستمر در درمان آرتروز،کمر درد، دردها و گرفتگی های عضلانی و کشیدگی ماهیچه ها بسیار موثر بوده و بدلیل ایمنی بالا جایگزین مناسبی برای راه حل های دیگر مانند کیسه های آبگرم که معمولا حرارت خود را به سرعت از دست د..
398,500 تومان
پتو برقی دو نفره زیکلاس مد پتو برقی دو نفره زیکلاس مد
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed Microfiber Heating Over blanket-Double
پتو برقی دو نفره زیکلاس مدپتوی برقی حرارتی زیکلاس مد به دلیل تولید گرما و حرارت کنترل شده و مستمر در درمان آرتروز،کمر درد، دردها و گرفتگی های عضلانی و کشیدگی ماهیچه ها بسیار موثر بوده و بدلیل ایمنی بالا جایگزین مناسبی برای راه حل های دیگر مانند کیسه های آبگرم که معمولا حرارت خود را به سرعت از دست دا..
754,000 تومان
ماساژور دستی زیکلاس مد | مدل SF-A301 ماساژور دستی زیکلاس مد | مدل SF-A301
فقط آنلاین ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed SF-A301
ویژگی ماساژور دستی زیکلاس مد | مدل SF-A301 - مناسب برای مصارف خانگی و لذت بردن از ماساژی دلپذیر به منظور رفع خستگی- عملکرد لرزشی و ضربه ای- دارای ۱۰ عدد سری متنوع برای دستیابی به انواع ماساژ در نقاط مختلف بدن- دستگیره سیلیکونی بلند برای ماساژ پشت و کمر- دارای دکمه تنظیم سرعت ماساژ- مجهز به..
680,400 تومان
تشکچه برقی سرامیکی زیکلاس مد
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed
ویژگی تشکچه برقی سرامیکی زیکلاس مدسایز محصول ۶۶*۳۰ سانتیمترجنس محصول:   رویه : میکروفایبر،  آستر :کتانمجهز به یک عدد کنترلر برای تنظیم درجه حرارت مطلوبدارای ۸ سطح متفاوت حرارتبیشینه حرارت :۲±۶۸ درجه سلسیوسزمان رسیدن به حرارت مطلوب تنظیم شده :۵ دقیقهمجهز به سیستم محافظ داخلی برای ..
259,500 تومان
تشک برقی دو نفره زیکلاس مد تشک برقی دو نفره زیکلاس مد
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed heathing under blanket
ویژگی تشک برقی دو نفره زیکلاس مدسایز محصول ۱۵۰*۱۴۰ سانتیمترجنس محصول:  رویه :میکرو فایبر،  آستر :پشممجهز به دو عدد کنترلر جدا شونده برای راحتی شستشو در دمای ۳۰ درجهسیم کشی داخلی دولایه برای ایجاد گرمای بهتر و بیشتردارای ۱۱ سطح متفاوت حرارتبیشینه حرارت :۵±۶۲ درجه سلسیوسخاموشی خودکار پس..
760,000 تومان
تشک برقی تک نفره زیکلاس مد تشک برقی تک نفره زیکلاس مد
ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed
ویژگی تشک برقی تک نفره زیکلاس مدسایز محصول ۱۵۰*۸۰ سانتیمترجنس محصول:  رویه :میکرو فایبر،  آستر :پشممجهز به کنترلر جدا شونده برای راحتی شستشو در دمای ۳۰ درجهسیم کشی داخلی دولایه برای ایجاد گرمای بهتر و بیشتردارای ۱۱ سطح متفاوت حرارتبیشینه حرارت :۵±۶۲ درجه سلسیوسخاموشی خودکار پس از سه س..
636,000 تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

چرا از داروخانه آنلاین خرید کنیم