Menu
Your Cart

ماساژور

توضیحات دسته‌بندی

وسیله ای برای انجام ماساژ با قابلیت دسترسی راحت در هر زمان است که بهترین راه برای از بین بردن درد عضلات، ایجاد آرامش و لذت هستند. پس بیایید با آن روبرو شویم، حتی اگر از علاقه مندان به ماساژ هستید و یا به دلایل پزشکی نیاز به استفاده از یک دستگاه ماساژور برقی دارید، زمان را از دست ندهید. به جای حضور مداوم در مراکز ماساژ و یا استخدام یک ماساژور حرفه ای، به راحتی می توانید ماساژ را به خانه، محل کار و هر محیط دیگری بیاورید. بسیاری از ماساژورهای الکترونیکی قابل حمل هستند، بنابراین شما می توانید از آنها در خانه، اداره یا حتی در ماشین استفاده کنید. پس بسیار مهم است که یک ماساژور مناسب را انتخاب کنید تا بتوان نیازهای جسمی و روحی خود را به شکلی مناسب برطرف کرد.


اولین چیزی که باید در نظر گرفته شود انتخاب یک ماساژور مناسب برای نوع استفاده شما براساس نیازتان است. انواع مختلفی از ماساژورها در بازار دارای ویژگی های مختلف هستند، برخی از ماساژورها منطقه خاصی را پوشش می دهند، در حالی که دیگری تمام بدن را پوشش می دهد، برخی مکانیکی هستند، در حالی که دیگران برقی یا شارژی هستند،  برخی نفوذ عمیق دارند، در حالی که برخی ماساژ سطحی را انجام می دهند. اگر از درد در ناحیه گردن و شانه رنج می برید، بهتر است یک دستگاه ماساژور گردن و شانه خریداری کنید، و یا اگر از بیماری های سختی همچون MS رنج می برید، می تواند از صندلی ماساژور که تمام بدن را ماساژ می دهد استفاده کنید. به طور کلی در هنگام انتخاب ماساژور مناسب باید در مورد آنچه که شما نیاز دارید فکر کنید.

ماساژور دستی زیکلاس مد | مدل SF-A301 ماساژور دستی زیکلاس مد | مدل SF-A301
فقط آنلاین ناموجود
برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed SF-A301
توضیحات اجمالی:ماساژ یکی از قدیمی ترین روش های مکمل طب است ماساژو منافع بسیار زیادی دارد از جمله میتوان به:- رفع خستگی بدن و عضلات- ایجاد احساس آرامش- رفع گرفتگی و اسپاسم عضلات- رفع کوفتگی بدن- کاهش استرس و فشار روانی- بهبود گردش خون در محل ماساژ- بهبود درد های مزمن در کمر و نقاط مختلف بدن- کمک به ب..
680,400 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)