منوی داروخانه
Your Cart

سرم انرژی بخش ویتامین C پی یر اوژه

سرم انرژی بخش ویتامین C پی یر اوژه
ناموجود
سرم انرژی بخش ویتامین C پی یر اوژه

سرم انرژی بخش ویتامین سی پی یر اژه:

سرم انرژی بخش ویتامین C از پوست های کدر، خستهو بی طراوت مراقب می نماید. ترکیب ویتامین C با عصاره آناناسدارای خواص آنتی اکسیدان، رطوبت رسانی و شفاف کنندگی است.سرم ویتامین C باعث احیا و بازیابی پوست های تیره و کدر می گردد.
الاستیسیته بافت پوست را تقویت می کند، رادیکال های آزاد را به تله می اندازد و آسیب های پوستی ناشی از پرتوهای فرابنفش را ترمیم می کند. پوست مرطوب، تغذیه و مستحکم شده و رنگ روشن و درخشان خود را باز می یابد.

تاثیر ویتامین C روی پوست :

امروزه ثابت شده است که مصرف موضعی ویتامینc روی پوست، سطح پوستی این ویتامین را به میزان قابل‌توجهی افزایش داده و می‌تواند با عوارض اشعه فرابنفش b روی پوست که از علایم آن آفتاب‌سوختگی و قرمزی پوست است، مقابله نماید. این محافظت توسط ویتامین‌c، یک محافظت بیولوژیک و به دلیل خواص احیاکنندگی ویتامین c می‌باشد. جالب است بدانید که اشعه فرابنفش خورشید موجب تخلیه ویتامین c پوست شده و این مساله موجب می‌شود که پوست در معرض خطر آسیب ناشی از نورخورشید قرار بگیرد. همچنین ویتامینc قادر است پوست را نسبت به اشعه فرابنفش a نیز مقاوم‌تر نماید.

خاصیت آنتی‌اکسیدانی ویتامین c به محافظت سلول‌‌ها در برابر آسیب‌های محیطی شامل تابش اشعه فرابنفش و نیز دود سیگار و نیز در برابر رادیکال‌های آزاد ساخته شده در اثر متابولیسم برخی غذاها، کمک می‌کند.
ویتامینc موضعی می‌‌تواند موجب مهار آسیب ناشی از اشعه‌های فرابنفش b و a (که عامل اصلی سرطان‌های پوستی هستند) به سلول‌های پوست ‌گردد. همچنین مصرف ویتامینc موضعی روی پوست موجب حفظ توأم پوست و کاهش لک‌های پوستی می‌گردد. به هر حال متخصصین پوست مصرف موضعی ویتامینc را مانند مصرف خوراکی این ویتامین بسیار مهم توصیه می‌نمایند.


یکسری نیاز های اولیه برای پوست مورد نیاز می باشد که همیشه باید در اختیار آن قرار بگیرد در غیر اینصورت امکان ایجاد التهاب و مشکلات دیگر پوستی افزایش می یابد. یکی از این ملزومات رطوبت می باشد. رطوبت در پوست باعث شادابی، محافظت پوست، حجم پوست و... می گردد و در صورت کم آبی پوست می تواند عواقب بدی از جمله شل شدن پوست، کشیدگی، حساسیت و... را به دنبال داشته باشد
پوست بدن در اثر کاهش ترشح چربی توسط غدد پوستی خشک می شود که در این صورت نسبت به عوامل محیطی و بعضی مواد حساس می شود. پوست حالت سوختگی پیدا می کند که به دلیل نداشتن رطوبت کافی است.

مرطوب کننده ها به اشکال مختلف امولسیون مایع، پماد و ِکرم دیده می شوند که محتوای چربی و آب در این اشکال فرق می کند.
برای پوست های خشک باید از مرطوب کننده های حاوی چربی استفاده کرد. در مورد پوست های چرب نیازی به استفاده از مرطوب کننده نیست، مگر در برخورد با آب و هوای گرم یا سرد. - در مورد پوست نرمال باید از مرطوب کننده ای که میزان چربی کمتری داشته باشد، استفاده کرد.

علل خشکی پوست:

- غدد چربی به مقدار کافی پوست را چرب نمی کنند، در نتیجه پوست خشک می شود
- قرار گرفتن پوست در معرض عناصر و فلزات بخصوص در زمستان
- عوامل ژنتیکی
- برنامه غذایی نامناسب، کمبود مواد مغذی به خصوص ویتامین A و ویتامین های گروه B باعث خشکی پوست می شود
- عوامل محیطی مثل تابش نور خورشید، باد، سرما، مواد شیمیایی یا مواد آرایشی یا شست و شوی زیاد بدن با صابون های تند
- بیماری هایی مثل درماتیت (التهاب پوست)، اگزما، پسوریازیس یا سبوره (فقدان ترشح غدد پوستی)
- خشکی پوست همچنین می تواند در اثر عوامل زیر باشد :
کم کاری تیروئید
بیماری دیابت
بعضی داروها مثل دیورتیک ها، ضد اسپاسم ها، آنتی هیستامین ها


اگر فعلا قصد خرید این محصول را ندارید  می توانید مطلب زیر را مطالعه کنید

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
535,200 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 535200
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Pier Auge Vitamin C Serum
  • بارکد محصول: 3530151851000

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید