منوی داروخانه
Your Cart

مولپد|molpod

هیچ محصولی در لیست وجود ندارد.

برند مولپد برندی معتبر در زمینه تولید محصولات مراقبت از بانوان در دوران قاعدگی است. این برند تحت مالکیت شرکت حیات کیمیا قرار دارد و اکنون به برندی معتبر در خاورمیانه تبدیل شده است که محصولات خود را به بیش از 101 کشور در دنیا ارسال می کند. این برند فعالیت خود را در سال 1937 آغاز کرد و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت محصولاتی شگفت آور را به دنیا عرضه کرده است. امروزه بسیاری از بانوان سخت پسند برای تهیه محصولات مورد نیاز خود تنها به محصولات برند مولپد اعتماد دارند و این امر موفقیت این برند را در سطح بین المللی می رساند.

کیفیت برند مولپد

با توجه به این موضوع که محصولات این برند در تماس مستقیم با اندام تناسلی بانوان قرار دارند، اگر کیفیت این محصولات نامناسب باشد می تواند سبب بروز مشکلاتی در سلامتی آنها شود. به همین دلیل این برند در تلاش است تا با تولید محصولات منحصر به فرد شرایط مناسبی را برای بانوان در دوران های حساس به ویژه دوران قاعدگی فراهم سازد. این برند از قدیمی ترین برندهایی است که در زمینه تولید محصولات مراقبت از بهداشت زنان فعالیت دارد و همواره زنان را مورد توجه خود قرار داده است. برند مولپد این مسئله را به زنان یادآوری می کند مراقبت از خود از مواردی است که باید آنها توجه ویژه ای به آن داشته باشند.

داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

کد تخفیف خوش آمد گویی