Menu
Your Cart

نرم کننده مو کودک

توضیحات دسته‌بندی

نرم کننده کودک یکی از محصولاتی است که تمامی کودکان برای داشتن پوستی لطیف و موهایی درخشان به آن نیاز دارند. این محصول اگر برای پوست طراحی شده باشد، به عمق پوست کودکان نفوذ می کند و رطوبت مورد نیاز آن را تامین می کند و اگر برای مو طراحی شده باشد، از گره خوردن و در هم فرو رفتن موها پیشگیری می نماید. به همین دلیل والدین به خرید این محصول اهمیت ویژه ای می دهند و تلاش می کنند تا بهترین محصول را برای کودک خود تهیه کنند!

نرم کننده پوست کودک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

روغنی که به عنوان نرم کننده کودک انتخاب می شود، باید دارای قابلیت های ویژه ای باشد تا بتواند پوست را پوشش دهد و لایه ای محافظ بر روی پوست به وجود بیاورد. در نتیجه دیگر آلودگی های موجود در هوا نمی توانند بر روی پوست کودکان قرار گیرند و باعث بروز التهابات پوستی شوند. همچنین، استفاده از این روغن ها خطر بروز مشکلاتی نظیر ادرار سوختگی را از بین می برد و این موضوع اهمیت بسیار زیادی در حفظ سلامت کودکان دارد. این نرم کننده باید دارای ویژگی های زیر باشد:

در این روغن نباید از مواد نگهدارنده و یا پارابن استفاده شده باشد.

روغنی که برای تامین رطوبت پوست کودکان استفاده می شود نباید خیلی غلیظ باشد.

در زمان خرید محصول را بررسی کنید که دارای مجوزهای بهداشتی باشد.

از خرید محصولاتی که دارای نشان استاندارد و مجوزهای بهداشتی نیستند خودداری کنید.

رعایت این نکات اهمیت بسیار زیادی دارد و به شما کمک می کند تا بهترین نرم کننده کودک را سفارش دهید و از ویژگی های آن برای کودک خود بهره مند شوید.

نرم کننده مو کودک چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

نرم کننده کودک که برای جلوگیری از گره خوردن موهای کودک استفاده می شود معمولا محصولی به شکل اسپری است که پس از حمام بر روی موهای نرم کودک اسپری می شود و لایه محافظ بر روی موها به وجود می آورد. این اسپری بافت بسیار نرم و سبکی دارد و متناسب با موهای کودکان طراحی شده است. اگر می خواهید این نرم کننده را برای کودک خود سفارش دهید، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:
این نرم کننده باید حاوی ویتامین ها، مواد نرم کننده و سیلیکون باشد تا بتواند به خوبی از موهای کودمان محافظت کند و از گره خوردگی جلوگیری به عمل آورد.
این نرم کننده نباید معطر باشد. در غیر این صورت خطر بروز حساسیت افزایش پیدا می کند.
این نرم کننده باید متعلق به برند معتبری باشد تا مطمئن باشید که مجوزهای بهداشتی را برای ساخت این محصول دریافت کرده است.
در هنگام خرید به این موارد توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه را سفارش دهید.

آیا بزرگسالان می توانند از نرم کننده مو کودک استفاده کنند؟

یکی از سوالات پرتکرار در مورد نرم کننده کودک این است که آیا بزرگسالان نیز می توانند برای جلوگیری از گره خوردگی موهایشان از این اسپری استفاده کنند! پاسخ به این سوال مثبت است! نرم کننده مو کودک دارای ویژگی های بسیار زیادی است و می تواند به عمق موها نفوذ دهد و اجازه ندهد موها در هم گره بخورند. به ویژه کسانی که موهای مجعدی دارند و یا افرادی که موهای خود را رنگ کرده اند می توانند با استفاده از این نرم کننده به حفظ سلامت موهای خود کمک کنند.

آیا کودکانی که موهای صافی دارند می توانند از این نرم کننده استفاده کنند؟

تا بدین جا در مورد اثرات نرم کننده برای موهای کودکان صحبت کردیم. ممکن است شما اغوا شوید که اکنون نرم کننده کودک را سفارش دهید. اما باید بدانید اگر کودک شما موهای نرمی دارد نباید از این نرم کننده استفاده کنید. این نرم کننده معمولا برای کودکانی توصیه می شود که موهای ضخیم و مجعد دارد و بعد از حمام موهای آنها در هم گره می خورد.

خرید نرم کننده کودک

اگر می خواهید این محصول را سفارش دهید، می توانید به مراکز معتبر فروش از جمله سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه آنلاین به فروش می رسند دارای مجوزهای بهداشتی هستند و شما می توانید اطمینان داشته باشید که پروتکل های بهداشتی در ساخت این محصولات رعایت شده است. با توجه به این موضوع که کودکان در روند رشد قرار دارند توجه به این موضوع اهمیت زیادی دارد. خرید از سایت داروخانه آنلاین این نگرانی ها را از بین می برد و تنها کاری که شما باید انجام دهید سفارش نرم کننده کودک و انتظار برای تحویل آن درب خانه است.  نرم کننده موی سر کودک الوینا | 200 میلی | نرم کننده مناسب برای موهای لطیف کودک نرم کننده موی سر کودک الوینا | 200 میلی | نرم کننده مناسب برای موهای لطیف کودک
ناموجود
برند: الوینا | Elvina مدل: Elvina Baby Hair Conditioner 200ml
نرم کننده موی سر کودک الوینانرم کننده موی سر الوینا با توجه به ساختار لطیف و حساس موی کودک تولید شده است. در این محصول از ترکیب بیوتین و بپانتین استفاده شده که خاصیت نرم کنندگی، آبرسانی و براق کنندگی برای مو دارند. نرم کننده الوینا فاقد مواد مضر مانند پارابن، فنوکسی اتانول و ترکیبات حساسیت زا می باش..
39,500 تومان
روغن بدن کودک الوینا | 150 میلی | پیشگیری کننده از خشکی پوست روغن بدن کودک الوینا | 150 میلی | پیشگیری کننده از خشکی پوست
ناموجود
برند: الوینا | Elvina مدل: Elvina Baby Oil
روغن بدن کودک الوینا روغن بدن کودک الوینا در ساختار خود از جوانه گندم، روغن بابونه یا کالاندولا استفاده نموده تا خشکی پوست بدن کودک را کاهش دهد. این روغن بدن سازگار با پوست لطیف کودکان است و از آن می توان برای ماساژ بدن کودک و بزرگسالان استفاده نمود. این روغن لایه ای روی پوست ایجاد می کند و از ..
28,100 تومان