Menu
Your Cart

ضد آفتاب کودک

توضیحات دسته‌بندی

اگر کودکی دارید که می خواهید همراه با آن به محیط خارج از خانه بروید و از تابش نور خورشید لذت ببرید، باید به اشعه های آسیب رسان نور خورشید توجه داشته باشید! رعایت این نکته برای شما و کودکتان اهمیت بسیار زیادی دارد. بی شک، یکی از مهمترین محصولاتی که به محافظت از پوست شما کمک می کند ضد آفتاب است. بهتر است بدانید که ضد آفتاب کودک یکی از محصولاتی است که به طور ویژه برای پوست کودکان طراحی شده است و متناسب با ساختار پوست آنهاست! شما می توانید با تهیه این محصولات به حفظ زیبایی پوست کودک کمک کنید و از بروز التهاب و مشکلات پوستی جلوگیری کنید!

از چه سنی می توان استفاده از کرم ضد آفتاب کودک را شروع کرد؟

شاید برای شما که می خواهید این محصول را سفارش دهید این سوال پیش بیاید که از چه سنی می توانید استفاده از این کرم را برای کودک خود آغاز کنید. کارشناسان توصیه می کنند که برای کودکان بالای 6 ماه استفاده از کرم ضد آفتاب را شروع کنید. اما باید بدانید که برای حفظ سلامت پوست کودکان تنها نباید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. پوشش پوست کودکان با استفاده از کلاه و لباس مناسب یکی از راهکارهایی است که باید مورد توجه قرار دهید.

نکات مهم در استفاده از کرم ضد آفتاب کودک

اگر می خواهید از این کرم برای کودک خود استفاده کنید، باید به موارد متعددی توجه داشته باشید. این موارد به شرح زیر هستند:

ضد آفتابی که برای فرزند خود تهیه می کنید باید دارای SPF 15 و یا 30 باشد.

کرم هایی مانند زینک اکساید و یا محصولاتی که حاوی این ماده هستند برای پوست کودک مناسب هستند.

این کرم هرگز نباید معطر باشد و یا از مواد افزودنی در ترکیبات آن نباید استفاده شده باشد. به همین دلیل توصیه می شود قبل از خرید این کرم ترکیبات آن را به دقت بررسی کنید.

کرم ضد آفتاب چی خوبه؟

شاید بتوان گفت تقریبا تمام کسانی که می خواهند ضد آفتاب کودک سفارش دهند در این مورد سوال می پرسند که کدام محصول برای کودک آنها مناسب است. صدها محصول در بازار موجود هستند که هریک دارای ویژگی های خاصی هستند. از محصولات پر فروش بازار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضد آفتاب کودک سان سنس
  • ضد آفتاب کودک اویاژ
  • ضد آفتاب کودک مای
  • ضد آفتال کودک وکالی
  • ضد آفتاب هیدرو درم

اگر می خواهید محصول مناسبی را خریداری کنید تنها باید به مراکز معتبر فروش مراجعه کنید. هرگز محصولات خود را از مراکز نامعتبر تهیه نکنید.

آیا از ضد آفتاب بزرگسالان می توان برای کودکان استفاده کرد؟

برخی از افراد می خواهند از ضد آفتاب خود برای کودکشان استفاده کنند. اما باید بدانید این اشتباه ترین کاری است که کسی می تواند انجام دهد. زیرا فرمولاسیون ضد آفتاب بزرگسالان با کودکان تفاوت زیادی دارد. ضد آفتاب بزرگسالان دارای ذرات روی و تیتانیومی است که متناسب با پوست بزرگسالان طراحی شده اند. این محصولات نمی توانند از پوست کودکان محافظت کنند و خطر بروز التهابات پوستی وجود دارد. به همین دلیل هرگز ضد آفتاب خودتان را برای کودک تان استفاده نکنید.

آیا اسپری ضد آفتابی که برای کودکان به کار برده می شود موثر است؟

همانطور که می دانید تولید کنندگان مختلف تلاش می کنند تا اشکال مختلفی از ضد آفتاب را تولید کنند و  اسپری ضد آفتاب یکی از محصولاتی است که اخیرا به بازار معرفی شده است. با توجه به این موضوع که کودکان دوست ندارند پوست شان ماساژ داده شود، استفاده از اسپری گزینه بهتری برای آنهاست. زیرا نیاز نیست که اسپری را مانند کرم ماساژ دهید تا جذب پوست شود. اما تفاوتی در میزان اثربخشی کرم و اسپری وجود ندارد، در نتیجه شما می توانید از هر مدلی که در دسترس تان است برای حفاظت از پوست کودک خود استفاده کنید.

استفاده از کدام ضد آفتاب ها برای کودکان ممنوع است؟

بهتر است بدانید محصولاتی که برای کودکان استفاده می کنید نباید حاوی رتینیل پالمیتات باشند. زیرا وقتی رتینیل پالمیتات بر روی پوست حساس کودکان با نور خورشید ترکیب می شود، خطر بروز پیری پوست و سرطان پوست افزایش پیدا می کند. به همین دلیل محصولات کودکان نباید حاوی این ماده باشد. مواد دیگری که نباید در ترکیبات ضد آفتاب کودک به کار روند، به شرح زیرند:

بنزوفنون -3 ( که به عنوان اکسی بنزون شناخته می شود)

آووبنزون

فرمالدئید

دیازولیدینیل اوره

کواترنیم -15

هیدانتوئین

هیدروکسی متیل گلیسینات

هوموسالات

متیلیزوتیازازولینون

کرم ضد آفتاب را از کجا بخریم؟

اگر می خواهید برای کودک خود کرم ضد آفتاب سفارش دهید، باید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در سایت داروخانه آنلاین موجود هستند دارای مجوزهای بهداشتی هستند و شما می توانید با خیال راحت محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید، توضیحات مرتبط با آن را مطالعه کنید و در پایان آن محصول را سفارش دهید. در کنار هر محصول قیمت آن ذکر شده است و شما می توانید با بودجه مناسب را برای خرید ضد آفتاب مورد نظر خود کنار بگذارید.