Menu
Your Cart

زیرانداز کودک

توضیحات دسته‌بندی

چندین ماه پس از آنکه کودک متولد می شود، کم کم چهار دست و پا راه می رود، با اسباب بازی هایش بازی می کند و غذا خوردن را آغاز می کند. در این شرایط فراهم سازی محیطی مناسب برای رشد کودک اهمیت بسیار زیادی دارد و به او کمک می کند تا بهتر با محیط پیرامونش تعامل پیدا کند. یکی از لوازمی که کودک به آن نیاز دارد زیرانداز کودک است. این محصول برای اهداف مختلفی طراحی شده است و به والدین کمک می کند تا شرایط مناسب رشد کودک را فراهم سازند. در نتیجه، کودک می تواند در محدوده ای که برای او تعریف شده است بازی کند و یا غذا بخورد. همچنین، این زیر انداز برای تعویض پوشک کودک ضروری است و از ورود آلودگی ها به بدن کودک جلوگیری می کند.

زیرانداز غذای کودک

یکی از کاربردهای اصلی زیرانداز کودک برای غذا خوردن است. با توجه به این موضوع که کودک هنوز به طور کامل آموزش ندیده است که قاشق را در دست بگیرد و غذا را کنترل کند که بر روی لباسش نریزد، معمولا در طول غذا خوردن غذا بر روی لباسش و محیط اطرافش می ریزد و اگر از زیر انداز استفاده نشود، ممکن است محیط کثیف و آلوده شود. این زیر انداز معمولا از جنس پلاستیک است که با طراحی های ویژه کودکان به بازار عرضه می شود. والدین می توانند زیرانداز کودک را تهیه کنند و روند غذا خوردن را به روندی دلپذیر برای کودک خود تبدیل کنند.

زیرانداز تعویض پوشک

یکی از موارد دیگری که از زیرانداز کودک استفاده می شود برای تعویض پوشک است. همانطور که می دانید پوشک در تماس مستقیم با اندام تناسلی کودک قرار دارد و ادرار و مدفوع کودک را جمع می کند و باید پس از ساعات مشخصی عوض شود. زیر انداز کودک محافظی میان بدن کودک و محیط اطرافش به وجود می آورد و اجازه نمی دهد آلودگی های پوشک به محیط اطرافش سرایت کنند و همچنین نمی گذارد آلودگی های محیط وارد بدن کودک شود. استفاده از زیرانداز کودک در زمان تعویض پوشک نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت کودک دارد و بهداشت را در محیط بالا می برد. به همین دلیل تمامی والدینی که کودک دارند باید این زیرانداز را برای کودک خود تهیه کنند.

زیرانداز بازی کودک

شاید برای شما جالب باشد که بدانید یکی دیگر از کاربردهای زیرانداز کودک برای بازی است. این وسیله می تواند اصول و قواعد مهمی را به کودک آموزش دهد. وقتی از زیرانداز برای بازی کودک استفاده می کنید، کودک می آموزد که باید بازی اش را در قلمرو خاصی مدیریت کند و اجازه ندهد اسباب بازی هایش به خارج از این زیرانداز برود. این موضوع کودک را قانونمند می کند و این موضوع نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت روانی کودک دارد.

ویژگی زیر انداز کودک

اگر می خواهید برای کودک خود زیرانداز تهیه کنید، باید به ویژگی های آن توجه داشته باشید تا در پایان محصول مناسبی را سفارش دهید. ویژگی های این زیرانداز به شرح زیر هستند:

این زیرانداز باید از پلاستیک ضد حساسیت درست شده باشد تا استفاده از آن باعث بروز التهابات پوستی نشود.

این زیر انداز باید دارای طرح های جالبی باشد تا وقتی کودک بر روی آن بازی می کند و یا غذا می خورد حس خوبی داشته باشد.

به این نکته توجه داشته باشید اگر از زیراندازهای یکبار مصرف استفاده می کنید، باید پس از استفاده آنها را دور بیاندازید. هرگز از یک زیرانداز یک بار مصرف دو بار استفاده نکنید.

خرید زیرانداز کودک

اگر می خواهید برای کودک خود این زیرانداز را سفارش دهید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در سایت داروخانه آنلاین به فروش می رسند دارای مجوزهای بهداشتی هستند و شما می توانید بدون نگرانی از کیفیت محصولات آنها را سفارش دهید و برای کودک خود مورد استفاده قرار دهید.


زیرانداز بهداشتی یاس پد | 5 عدد | با قدرت جذب بالا و سایز 60 در 90 سانتی متر زیرانداز بهداشتی یاس پد | 5 عدد | با قدرت جذب بالا و سایز 60 در 90 سانتی متر
ناموجود
برند: یاس پد | Yas Pad مدل: Yas Pad Sanitary Under Pad 5 pcs
زیرانداز یاس پدنگهداری بیمار و یا سالمند در منزل در بهبود بیماری، و حفظ سلامت بیمار تاثیر بسزایی دارد. به منظور حفظ بهداشت و سلامت بیمار در منزل یا بیمارستان ها از زیراندازهای مخصوص بیمار استفاده می شود. همچنین برای کودکان و بزرگسالانی که دچار شب ادراری یا ادرار غیر ارادی می شوند و همچنین برای استفا..
25,900 تومان
زیرانداز بهداشتی گلد پد | 5 عدد | حاوی 7 گرم پودر جاذب و سایز 60 در 90 سانتی متر
ناموجود
برند: گلد پد | Gold Pad مدل: Gold Pad Sanitary Under Pad 5 pcs
زیرانداز گلد پد این محصول دارای یک پد با قابلیت جذب بالای رطوبت و ترشحات می باشد. زیرانداز گلدپد حاوی 7 گرم پودر جاذب است که حدود 3 ل