Menu
Your Cart

گوش پاک کن کودک

توضیحات دسته‌بندی


گوش پاک کن کودک

گوش پاک کن کودک یکی از محصولاتی است که می تواند به حفظ سلامت گوش کودک کمک کند. اما توصیه می شود بیش از حد مجاز از این محصول استفاده نکنید. زیرا تحقیقات نشان داده اند که استفاده بیش از حد از این محصول روغن طبیعی گوش را از بین می برد و خطر ابتلا به عفونت را افزایش می دهد. این محصول  باید دارای ساختار ویژه ای باشد تا بیش از حد وارد گوش نشود و به پرده گوش کودک آسیب وارد نکند. به همین دلیل توصیه می شود این محصول را از برندهای معتبر خریداری کنید تا مطمئن باشید تمامی استانداردها در ساخت این محصول رعایت شده اند.

ویژگی های گوش پاک کن

اگر می خواهید این محصول را برای کودک خود سفارش دهید، ابتدا باید ویژگی های آن را به دقت بررسی کنید. این امر سبب می شود که با شناخت کامل اقدام به خرید گوش پاک کن کنید. ویژگی های گوش پاک کن مناسب به شرح زیر هستند:
موادی که در سر گوش پاک کن کودک به کار رفته اند باید قدرت جذب بالایی داشته باشند تا بتوانند رطوبت اضافی را از گوش پاک کنند و اجازه ندهند رطوبت در گوش کودک باقی بماند.
موادی که در ساخت گوش پاک کن به کار می رود باید پنبه خالص باشد تا استفاده از آن هیچ گونه حساسیتی را به وجو نیاورد.
وقتی می خواهید این محصول را خریداری کنید، به این موضوع توجه داشته باشید که دارای مجوزهای بهداشتی باشد. این موضوع اهمیت بسیار زیادی در خرید محصول با کیفیت دارد.

بهترین مارک گوش پاک کن نوزاد

با توجه به این موضوع که نوزدان بدن بسیار ضعیفی دارند و استفاده از محصولات نامناسب می تواند سلامتی آنها را به شدت تحت تاثیر قرار دهد، بسیاری از والدین به دنبال بهترین مارک گوش پاک کن هستند. محصولاتی که توصیه می شود برای کودک خود سفارش دهید به شرح زیر هستند:

  • گوش پاک کن کودک دینا
  • گوش پاک کن وی کر

راهکار دیگر برای تمیز کردن گوش کودک

بسیاری از والدین ترجیح می دهند در کنار استفاده از گوش پاک کن کودک، روش های دیگر را برای تمیز کردن گوش کودک بیاموزند تا تنها برای تمیز کردن گوش کودک به یک روش اتکا نکنند.

اگر می خواهید از راهکار دیگری برای تمیز کردن گوش کودک استفاده کنید، می توانید به صورت زیر عمل کنید:
پارچه کتانی و یا پنبه ای بسیار تمیزی را که از قبل ضد عفونی کرده اید مرطوب کنید.
این دستمال را به صورت دایره در بیاورید و در کنار گوش کودک قرار دهید.
این دستمال را به آرامی در گوش کودک بچرخانید تا بتوانید آلودگی های گوش را جذب کنید و به حفظ سلامتی گوش کودک کمک کنید.
به این نکته توجه داشته باشید که شما باید پس از تمیز کردن گوش کودک دستمال را دوباره ضد عفونی کنید و در گوشه ای تمیز از آن نگهداری کنید. اگر این دستمال کثیف باشد، خطر ابتلا به عفونت های گوشی افزایش پیدا می کند.

آیا باید گوش کودکان را هر روز تمیز کرد؟

یکی از سوالاتی که در زمان خرید گوش پاک کن کودک به وفور پرسیده می شود این است که هر چند وقت یکبار گوش کودک را تمیز کنیم. پاسخ به این سوال بستگی به وضعیت کودک بستگی دارد! بهتر است هر روز اینکار را انجام ندهید، زیرا تمیز کردن بیش از حد گوش خطر ابتلا به عفونت را افزایش می دهد. شما می توانید هر حمام برای تمیز کردن گوش و از بین بردن رطوبت از گوش پاک کن کودک استفاده کنید.

خرید گوش پاک کن کودک

اگر می خواهید برای خرید گوش پاک کن کودک اقدام کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه آنلاین به فروش می رسند دارای مجوزهای بهداشتی هستند.

همچنین، در زمان خرید می توانید از مشاوره های رایگان این مرکز بهره ببرید.گوش پاک کن کودک سپتونا | 100 عددی | بدون ایجاد حساسیت و عفونت
ویژه
برند: سپتونا|septona مدل: Septona Kids Cotton Swab 100pcs
گوش پاک کن کودک سپتونا پاک کردن گوش کودکان بعد از حمام یکی از کارهای سختی است که به دلیل تقلای زیاد کودک احتمال آسیب رساند وجود دارد. گوش پاک کن کودک سپتونا به دلیل داشتن سری بزرگتر نسبت به گوش پاک کن های معمولی احتمال وارد شدن به مجاری داخلی و آسیب رساندن به گوش را به حداقل می رساند. همچنی..
25,100 تومان
گوش پاک کن کودک وی کر | 60 عددی | دارای سر محافظ برای جلوگیری از ممانعت از ورود بیش از حد به داخل گوش گوش پاک کن کودک وی کر | 60 عددی | دارای سر محافظ برای جلوگیری از ممانعت از ورود بیش از حد به داخل گوش
ویژه ناموجود
برند: وی کر|wee care مدل: Wee care Cotton Swab 60pcs
گوش پاک کن کودک وی کرگوش پاک کن کودک وی کر از پنبه 100 درصد خالص ایتالیایی تولید شده است. این گوش پاکن جذب بالایی دارد و با دستگاه های تمام اتوماتیک سوئیسی تولید می گردد. از این گوش پاک کن می توان برای پاکیزه کردن مجاری خارجی گوش کودک استفاده نمود. این محصول به دلیل بافت نرمی که دارد مانع از آسیب دی..
19,000 تومان
گوش پاک کن کودک دینا | 54 عددی | مناسب برای پاک کردن مجرای خارجی گوش گوش پاک کن کودک دینا | 54 عددی | مناسب برای پاک کردن مجرای خارجی گوش
ناموجود
برند: دینا | dina مدل: Dina Cotton Swab Baby
گوش پاک کن کودک دینا گوش پاک کن کودک دینا مناسب برای پاک کردن مجرای خارجی گوش، لاله گوش و پاک کردن آرایش اطراف چشم می باشد. سر گوش پاک کن دینا از پنبه صد در صد خالص تهیه شده است و بسیار نرم و لطیف است. استفاده از این گوش پاک کن به هیچ عنوان باعث اذیت پوست کودک نمی شود. این گوش پاک کن به روش کام..
18,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)