Menu
Your Cart

پوشک سایز 2

توضیحات دسته‌بندی


آیا کودک شما تازه متولد شده است و وزن او بین 3 تا 8 کیلوگرم است؟! پس بهترین پوشک برای کودک شما پوشک سایز 2 است. همانطور که می دانید پوشک یکی از مهمترین محصولاتی است که نوزاد پس از تولد به آن نیاز دارد! اما در این میان تهیه محصول مناسب اهمیت بسیار زیادی دارد. با توجه به این موضوع که پوشک در تماس مستقیم با اندام تناسلی کودک قرار دارد، اگر از محصول مناسب استفاده نشود، خطر ابتلا به عفونت و یا بیماریهای پوستی از جمله اگزما افزایش پیدا می کند. در نتیجه شما با تهیه پوشک سایز 2 مناسب می توانید سلامتی فرزند خود را تضمین کنید!

چرا کودک نباید مبتلا به اگزما شود؟

وقتی می خواهید برای کودک خود پوشک سایز 2 تهیه کنید، باید به موارد متعددی توجه داشته باشید! یکی از مهمترین نکاتی که در تهیه این محصول باید مورد توجه قرار گیرد، تهیه پوشک پنبه ای و ضد حساسیت است. در غیر این صورت پوست کودک آسیب می بیند و اگزما به وجود می آید. بهتر است بدانید که اگر کودک به اگزما مبتلا شود، مشکلات زیادی برای سلامتی اش به وجود می آید. برخی از این مشکلات به شرح زیرند:

عدم خواب کافی کودک

ابتلا به تب یونجه

این کودکان دائما بی قرار هستند و از خوردن غذا سر باز می زنند. به همین دلیل شما باید مراقب باشید تا کودک تان به اگزما دچار نشود.

پوشک باید مطابق با بدن کودکان باشد!

یکی دیگر از مواردی که در خرید پوشک سایز 2 باید به آن توجه کنید، خرید پوشکی است که مطابق با آناتومی بدن کودکان طراحی شده است. این موضوع سبب می شود که کودک در پوشک حس خوبی داشته باشد و به راحتی تکان بخورد و بازی کند. باید بدانید این موضوع در رشد شناختی کودک بسیار مهم است و در نتیجه عضلات کودک به خوبی رشد پیدا می کند. اگر پوشک متناسب با بدن کودک طراحی نشود، باعث بی قراری های کودک می شود و این موضوع می تواند سلامتی کودک را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

قدرت جذب رطوبت پوشک چقدر باید باشد؟

اگر می خواهید برای کودک خود پوشک سایز 2 تهیه کنید، باید به قدرت جذب رطوبت توجه ویژه ای داشته باشید. یک پوشک مناسب حداقل باید دارای سه لایه باشد تا بتواند رطوبت را جذب کند و از نشت آن به لباس کودک جلوگیری کند. به همین دلیل توصیه می شود پوشک کودک خود را از برندهای معتبر تهیه کنید. زیرا این برندها به این ویژگی اهمیت زیادی می دهند و وقتی پوشک از برند معتبر است می توانید اطمینان حاصل کنید، که ادرار در آن به خوبی جذب می شود!

موارد دیگری که در خرید پوشک سایز 2 باید مد نظر قرار دهید!

اگر می خواهید برای کودک خود پوشک سایز 2 تهیه کنید، در کنار مواردی که در بالا اشاره شد، باید به موارد دیگری نیز توجه داشته باشید:

پوشک باید دارای ساختاری باشد که هوا بتواند از آن عبور کند و همین امر از بروز بوی بد ادرار جلوگیری می کند.

در پوشک نباید از مواد حساسیت زا مانند لاتکس استفاده شود. زیرا ممکن است بدن کودک به این مواد حساسیت نشان دهد و این موضوع می تواند خطرناک باشد.

بهتر است پوشک حاوی عصاره های آلوئه ورا یا بابونه باشد. این عصاره ها می توانند التهابات پوستی را کاهش دهند. در نتیجه دیگر پوست در اثر برخورد ادرار ملتهب نمی شود.

پوشک باید سبک باشد تا بار سنگینی بر روی پاهای کودک قرار نگیرد و حرکت او را محدود نکند.

پوشک باید دارای طراحی زیبایی باشد تا حس خوبی را در کودک به وجود بیاورد. همین امر سبب می شود کودک حس خوبی را داشته باشد.

پوشک باید نرم و لطیف باشد و پوست کودک را خراش ندهد. در نتیجه، کودک حس خوبی خواهد داشت و در زمان بستن پوشک بی قراری نمی کند. همچنین، اگر پوشک بر روی پوست کودک خراش به وجود بیاورد خطر بروز عفونت های پوستی افزایش پیدا می کند.

پوشک باید حاوی مواد آنتی باکتریال باشد، تا اجازه ندهد قارچ های پوستی در اثر ادرار بر روی پوست کودک به وجود بیایند.

خرید پوشک

اگر می خواهید برای خرید پوشک سایز 2 اقدام کنید، باید محصول خود را از مراکز معتبر مانند داروخانه ها تهیه کنید. داروخانه ها تنها مراکز معتبری هستند که محصولاتشان دارای مجوزهای رسمی از سوی سازمان های بهداشتی است و شما می توانید با خیالی آسوده پوشک مورد نظر خود را برای کودک تان تهیه کنید.

پوشک بچه پریما سایز 2 | مناسب وزن 3 تا 8 کیلوگرم | در بسته بندی های 85 و 70 عددی پوشک بچه پریما سایز 2 | مناسب وزن 3 تا 8 کیلوگرم | در بسته بندی های 85 و 70 عددی
ناموجود
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 2
پوشک بچه پریما سایز 2پوشک بچه پریما سایز 2 محصولی مناسب برای کودکان 3 تا 8 کیلوگرم است. این پوشک مطابق با بدن کودکانی طراحی شده است که به تازگی به دنیا آمده اند و بدن بسیار حساسی دارند. سیستم ایمنی بدن کودکان تازه متولد شده بسیار ضعیف است و کوچکترین آلودگی می تواند زمینه ساز بروز بیماریهای مزمن شود...
287,500 تومان
پوشک بچه مای بی بی سایز 2 | 44 عددی | مناسب وزن 3 تا 6 کیلوگرم
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 2 Diaper Pack of 44
پوشک بچه مای بی بی سایز 2پوشک بچه مای بی بی سایز 2 محصولی مناسب برای کودکان 3 تا 6 کیلوگرم است. در این پوشک از عصاره بابونه استفاده شده است و جنس این پوشک از پنبه و کتان است. در نتیجه، این پوشک هیچ گونه حساسیتی را بر روی پوست کودکان به وجود نمی آورد و عصاره بابونه موجود در آن التهابات پوستی ناشی از ..
174,000 تومان
پوشک بچه سایز 2 پمپرز | 58 عدد | دارای نشانگر رطوبت و حاوی عوامل نرم کننده پوست
ناموجود
برند: پمپرز | Pampers مدل: Pampers Baby Dry 2
ویژگی های پوشک بچه پمپرز سایز 2:- مناسب برای نوزادان 3 تا 6 کیلوگرم- دارای کانال‌های جاذب جهت توزیع یکنواخت رطوبت- دارای پوشش با لطافت ابریشم برای حفاظت از پوست نوزاد- دارای نشان‌گر رطوبت- دارای لایه جاذب منحصربه‌فرد- طراحی متناسب با انحنای ناف نوزاد در قسمت بالایی پوشک جهت راحتی- دارای لوسیون- ضد ح..
59,700 تومان
پوشک بچه سایز 2 پمپرز | 33 عدد | دارای نشانگر رطوبت و حاوی عوامل نرم کننده پوست
ناموجود
برند: پمپرز | Pampers مدل: Pampers Baby Dry 2 | 33
ویژگی های پوشک بچه پمپرز سایز 2:- مناسب برای نوزادان 3 تا 6 کیلوگرم- دارای کانال‌های جاذب جهت توزیع یکنواخت رطوبت- دارای پوشش با لطافت ابریشم برای حفاظت از پوست نوزاد- دارای نشان‌گر رطوبت- دارای لایه جاذب منحصربه‌فرد- طراحی متناسب با انحنای ناف نوزاد در قسمت بالایی پوشک جهت راحتی- دارای لوسیون- ضد ح..
37,500 تومان
پوشک بچه سایز 2 مولفیکس | 44 عدد | سازگار با پوست حساس کودک با جذب بالا
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Baby Diaper 2
پوشک بچه سایز 2 مولفیکسپوشک بچه سایز 2 مولفیکس محصولی مناسب برای نوزدان 3 تا 6 کیلوگرم است. این پوشک از الیاف نرم و پنبه ای درست شده است و در ساختار آن از لاتکس و یا مواد حساسیت زا استفاده نشده است. این پوشک دارای لایه عبور هواست و از بروز بوی بد جلوگیری می کند. همچنین، این پوشک از نشت مایعات پیشگیر..
108,500 تومان
پوشک بچه سایز 2 مولفیکس | 16 عدد | سازگار با پوست حساس کودک با جذب بالا پوشک بچه سایز 2 مولفیکس | 16 عدد | سازگار با پوست حساس کودک با جذب بالا
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Baby Diaper Size 2 16pcs
ویژگی های پوشک بچه مولفیکس سایز 2:- محافظت 24 ساعته و 7 روز هفته- مناسب برای نوزادان 3  تا 6 کیلوگرم- مناسب با پوست حساس کودکان-  داراي انحناي مخصوص بند ناف-  داراي چسب‌ها محکم و ضد حساسيت- لایه سبز فوق العاده برای جذب بهتر- لایه محافظ عمودی- نوارهای کناری با خاصیت کشسانی- ساختار آنات..
22,600 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)