Menu
Your Cart

پوشک سایز 3

پوشک بچه پریما سایز 3 | مناسب وزن 5 تا 9 کیلوگرم | مناسب وزن 5 تا 9 کیلوگرم  و عبور هوا برای جلوگیری از عرق سوز شدن پوشک بچه پریما سایز 3 | مناسب وزن 5 تا 9 کیلوگرم | مناسب وزن 5 تا 9 کیلوگرم  و عبور هوا برای جلوگیری از عرق سوز شدن
ناموجود
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 3
پوشک بچه پریما سایز 3پوشک بچه پریما سایز 3 محصولی مناسب برای کودکان 5 تا 9 کیلوگرم است. این پوشک بر اساس استانداردهای روز دنیا طراحی شده است و همین امر سبب شده است استفاده از آن هیچ گونه ضرری را برای سلامتی کودکان به همراه نداشته باشد. این پوشک می تواند ادرار را به خوبی جذب کند و اجازه نمی دهد ادرار..
287,500 تومان
پوشک بچه مای بی بی سایز 3 | 38 عددی | مناسب وزن 5 تا 9 کیلوگرم و دارای لایه کشسانی و دورانی
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 3
پوشک بچه مای بی بی سایز 3پوشک بچه مای بی بی سایز 3 محصولی مناسب برای کودکان 5 تا 9 کیلوگرم است. این پوشک دارای لایه محافظ کشسانی عمودی است و از نشت ادرای به خارج از پوشک پیشگیری می کند. این پوشک ضد حساسیت است و آزادی عمل کاملی را به کودکان می بخشد. این پوشک دارای طراحی حرفه ای است!همانطور که می دانی..
142,800 تومان
پوشک بچه سایز 3 پمپرز | 50 عدد | دارای نشانگر رطوبت و حاوی عوامل نرم کننده پوست
ناموجود
برند: پمپرز | Pampers مدل: Pampers Baby Dry 3
ویژگی های پوشک بچه پمپرز سایز 3:- مناسب برای نوزادان 5 تا 9 کیلوگرم- دارای کانال‌های جاذب جهت توزیع یکنواخت رطوبت- دارای پوشش با لطافت ابریشم برای حفاظت از پوست نوزاد- دارای نشان‌گر رطوبت- دارای لایه جاذب منحصربه‌فرد- طراحی متناسب با انحنای ناف نوزاد در قسمت بالایی پوشک جهت راحتی- دارای لوسیون- ضد ح..
84,000 تومان
پوشک بچه سایز 3 پمپرز | 30 عدد |  طراحی متناسب با انحنای ناف نوزاد در قسمت بالایی پوشک جهت راحتی
ناموجود
برند: پمپرز | Pampers مدل: Pampers Baby Dry 3 | 30 Count
پوشک بچه سایز 3 پمپرزپوشک پمپرز به صورت کاملاً تضمین شده در آزمایشگاه های پیشرفته با پودرهای جاذب با فرمولاسیون منحصر بفرد و تکنولوژی مایکرو پرلز این قابلیت را دارد که رطوبت را تا ۳۰ برابر وزن خود از طریق دانه‌های رطوبت‌گیر کریستالی که دارد جذب کند. یکی از ویژگی هایی که باید حتماً در مورد پوشک پمپرز..
52,500 تومان
پوشک بچه سایز 3 مولفیکس | 38 عدد | سازگار با پوست حساس کودک و داراي انحناي مخصوص بند ناف
ناموجود
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Diapers 3
پوشک بچه سایز 3 مولفیکسپوشک بچه سایز 3 مولفیکس محصولی مناسب برای کودکان 4 تا 9 کیلوگرم است. این پوشک دارای چسب های محکم و ضد حساسیت است و سبب می شود پوشک به خوبی بر روی بدن کودک قرار گیرد. همچنین، این محصول مطابق با بدن کودک طراحی شده است و حرکات او را محدود نمی کند. الیاف به کار رفته در این پوشک بس..
145,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)


پوشک سایز 3

وقتی می خواهید برای کودک خود پوشک بخرید، اولین سوالی که فروشنده از شما می پرسد در مورد سایز پوشک است! تولید کنندگان پوشک در دنیا برای اینکه افراد به راحتی بتوانند پوشک مناسب خود را انتخاب کنند، مجموعه ای از فاکتورها را در نظر می گیرند و با اختصاص دادن نام خاص برای هر یک از این فاکتورها به اشخاص کمک می کنند تا به راحتی محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. همانطور که می دانید کودکان باید از پوشک متناسب با بدن خود استفاده کنند. سایز پوشک بر اساس وزن کودک طراحی شده است و نشان می دهد کدام پوشک برای چه کودکی مناسب است. پوشک سایز 3 برای کودکان 5 تا کیلوگرم قابل کاربرد است.

پوشک سایز 3 متناسب با آناتومی بدن کودک است!

شاید برای شما جای سوال باشد که چرا تولید کنندگان پوشک دائما بر این موضوع تاکید می ورزند که محصولاتشان متناسب با آناتومی بدن کودک است. همانطور که میدانید بدن کودکانی که به تازگی متولد شده اند در مسیر رشد قرار دارد. به همین دلیل اگر از محصولاتی استفاده شود که به بدن کودک فشار بیاورد یا مانع حرکات کودک شود، به رشد او آسیب وارد می شود. پوشک یکی از محصولاتی است که از اولین ساعات تولد کودک به پای او بسته می شود. بنابراین، اگر این محصول متناسب با آناتومی بدن کودک طراحی نشده باشد، به رشد کودک آسیب وارد می کند و این موضوع می تواند خطرناک باشد.

قابلیت جذب پوشک موضوع مهمی است!

اگر می خواهید پوشک سایز 3 را برای کودک خود سفارش دهید، باید قابلیت جذب آن را بررسی کنید. این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد. پوشک هایی که بر طبق استاندارد طراحی شده اند دارای لایه های متعددی هستند که ادرار را به خوبی جذب می کنند. همچنین، در این پوشک ها از پودر جاذب استفاده شده است و همین امر قابلیت جذب رطوبت را در این محصولات بالا می برد. اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا قابلیت جذب مهم است؟! زیرا عدم جذب ادرار و ماندن آن بر روی پوشک باعث ادرار سوختگی و بروز اگزما پوستی می شود. در بسیاری از موارد این اگزما درمان نمی شود و تنها هر از گاهی از بین می رود و سپس با کوچکترین مشکلی دوباره عود می کند. عوارض اگزما بسیار شدید است!

اگزما چگونه سلامت کودک را تحت تاثیر قرار می دهد؟

پوشک سایز 3 باید به گونه ای انتخاب شود که باعث ادرار سوختگی نشود. زیرا اگزما عوارض بسیار بدی را در پی دارد. تحقیقات جدیدی در این زمینه صورت گرفته اند و نتایج آن بسیار جالب هستند. این تحقیقات نشان می دهند کودکانی که مبتلا به اگزما هستند نمی توانند به خوبی تمرکز کنند و همین امر سبب می شود این کودکان به عنوان افرادی بی دقت و یا بعضا کم هوش شناخته شوند. این موضوع می تواند بسیار تامل بر انگیز است. شما به عنوان والدین حساس و دقیق کودکان باید از محصولات مناسب برای کودک خود استفاده کنید و هرگز اجازه ندهید که کودک مبتلا به اگزما شود.

در پوشک نباید از لاتکس استفاده شده باشد!

وقتی می خواهید پوشک سایز 3 را خریداری کنید، به ترکیبات به کار رفته در آن دقت داشته باشید. اگر نام لاتکس را در میان ترکیبات دیدید، هرگز آن پوشک را نخرید. لاتکس یکی از موادی است که می تواند سبب بروز حساسیت و آلرژی های شدید در کودکان شود و همین امر سلامتی آنها را به خطر می اندازد. البته به این موضوع توجه داشته باشید که اگر پوشک از برندهای معتبر باشد، دارای مواد حساسیت زا نیست. بنابراین، توصیه می شود پوشک سایز 3 را تنها از برندهای معتبر تهیه کنید و سلامت کودک خود را تضمین نمایید.

موارد دیگر در خرید پوشک سایز 3

تا بدینجا به موارد بسیار مهمی در خرید پوشک سایز 3 اشاره کردیم. موارد دیگری که در خرید پوشک باید مد نظر قرار دهید به شرح زیرند:
پوشک باید از مواد پنبه ای درست شده باشد.
پوشک نباید زبر باشد.
پوشک نباید معطر باشد.
توجه به این موارد به شما کمک می کند بهترین محصول را برای کودک خود خریداری کنید و سلامتی کودک را حفظ نمایید! این موضوعی است که تمامی والدین به دنبال آن هستند و همواره به دنبال بهترین ها برای فرزندان خود هستند.