Menu
Your Cart

پوشک سایز 4


پوشک سایز 4

پوشک سایز 4 پوشکی مناسب برای کودکان 8 تا 16 کیلوگرم است که دقیقا مطابق با آناتومی بدن کودکان طراحی شده است و همین امر سبب شده است وقتی کودکان از این پوشک استفاده می کنند به راحتی حرکت کنند و هرگز حس بد و ناخوشایندی را تجربه نکنند. امروزه، تحقیقات مختلف به این نتیجه رسیده اند استفاده از محصولاتی که تجربه خوشی را برای کودکان بازآفرینی می کنند اهمیت زیادی دارد. زیرا اگر محصولی که برای کودکان استفاده می شود، سبب شود که کودکان نتوانند روند رشد خود را طبیعی طی کنند، این موضوع می تواند بر روحیه کودکان اثر بگذارد و آنها را خموده و یا حتی افسرده کند. به همین دلیل، اگر کودکی دارید که وزن آن بین 8 تا 16 کیلوگرم است، بی شک استفاده از پوشک سایز 4 انتخاب هوشمندانه ای است!

آیا خرید پوشک سایز 4 از برندی معتبر مهم است؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که آیا خرید پوشک سایز 4 از یک برند معتبر مهم است! در همینجا به شما اعلام می کنیم خرید پوشک از یک برند معتبر مهمترین کاری است که شما می توانید برای کودک خود انجام دهید. وقتی پوشک از برند معتبری باشد شما می توانید اطمینان حاصل کنید که تمامی استانداردها در ساخت پوشک رعایت شده است. رعایت استاندارد در ساخت وسایل مورد نیاز برای کودک به حدی مهم است که اگر رعایت نشود می تواند به سلامتی کودکان آسیب وارد کند و این موضوع برای کودکان که در حساس ترین مرحله رشد قرار دارند، اهمیت زیادی دارد. بنابراین، توصیه می شود پوشک و وسایل مورد نیاز کودک را از برندهای معتبر و مورد تایید وزرات بهداشت خریداری کنید.

در ساخت پوشک از چه موادی استفاده می شود؟

وقتی می خواهید پوشک سایز 4 را برای کودک خود سفارش دهید ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که این پوشک از چه موادی ساخته شده است. بهتر است بدانید موادی که در ساخت پوشک در برندهای مختلف به کار برده می شوند با یکدیگر متفاوت هستند، اما نکته مهم این است که این مواد ضد حساسیت هستند. الیاف نخ و پنبه در تمامی پوشک های معتبر به کار برده می شوند و در تماس با پوست کودک اگزما ایجاد نمی کنند.

باید بدانید اگزما شایع ترین بیماری است که در اثر استفاده از پوشک های بی کیفیت به وجود می آید. تحقیقات نوین نشان می دهند کودکانی که به اگزما مبتلا هستند هرگز نمی توانند بر موضوعات مختلف تمرکز کنند و این موضوع می تواند سبب شود آنها کم هوش یا غیر فعال به نظر برسند. بنابراین، اکنون بیش از پیش متوجه شده اید چرا انتخاب پوشک مناسب و با کیفیت اهمیت زیادی دارد!

آیا طراحی ظاهری پوشک مهم است؟

شاید برای شما جالب باشد که بدانید طراحی پوشک سایز 4 یکی از موارد مهمی است که در خرید پوشک باید مد نظر قرار دهید. درست است که این موضوع به اندازه کیفیت پوشک اهمیت ندارد، اما در نظر گرفتن آن می تواند به شما کمک کند تا محصول ایده آلی را برای کودک خود خریداری کنید! برندهای معتبر تولید پوشک به این موضوع اهمیت زیادی می دهند و تلاش می کنند تا با ترکیب رنگ مناسب پوشک هایی زیبا را خلق کنند. در نتیجه وقتی دارید از پوشک برای کودک خود استفاده می کنید، هم شما و هم کودک شما حس بسیار خوبی را خواهد داشت و این موضوع سبب می شود شما با عشق پوشک را تعویض کنید و خاطره خوش آن را برای همیشه به ذهن بسپارید.

موارد مهم در انتخاب پوشک سایز 4

در بالا تلاش کردیم به موضوعات مهمی که در انتخاب پوشک باید مد نظر قرار دهید اشاره کنیم. موارد دیگری نیز وجود دارند که به شما کمک می کنند بهترین محصول را انتخاب کنید. این موارد به شرح زیر هستند:

  • پوشک باید دقیقا با آناتومی بدن کودک همخوانی داشته باشد. این موضوع نقش مهمی در رشد کودک دارد.
  • پوشک هرگز نباید قدرت تحرک کودک را محدود کند. در غیر این صورت به سلامتی کودک آسیب وارد خواهد شد.
  • پوشک نباید حاوی مواد حساسیت زا نظیر لاتکس باشد. بنابراین توصیه می شود قبل از خرید قسمت مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید.
  • پوشک باید دارای دریچه هوا باشد تا هوا از آن عبور کند و اجازه ندهد کودک بوی ادرار بگیرد.
  • پوشک باید حداقل دارای سه لایه باشد تا به خوبی ادرار را نگه دارد و اجازه ندهد ادرار به لباس کودک نشت کند.
  • پس از آنکه جعبه پوشک باز شد، این جعبه نباید در محیط های آلوده و یا گرد و خاک دار قرار گیرد.

خرید پوشک سایز 4

اگر می خواهید برای خرید پوشک سایز 4 اقدام کنید، به داروخانه ها مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه ها موجود هستند، دارای مجوزهای بهداشتی هستند و شما می توانید با اطمینان خاطر محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و مطمئن باشید از قبل کمپانی سازنده به فکر کودک شما بوده است و محصولی مناسب را برای شما طراحی کرده است.


برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 4
پوشک بچه پریما سایز 4پوشک بچه پریما سایز 4 محصولی مناسب برای کودکان 9 تا 14 کیلوگرم است. در این پوشک از تکنولوژی مایکروپرلز استفاده شده است و این پوشک دارای دانه های کریستالی است که قدرت جذب رطوبت را بالا برده است و از نشت ادرار به خارج از پوشک جلوگیری می کند. همچنین، این پوشک از الیاف ضد حساسیت درس..
287,500 تومان
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Size 4 Pack Of 30
پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 4  پوشک  شورتی مای بی بی اولین پوشک شورتی ساخت ایران می باشد که به دلیل داشتن ترکیبات طبیعی و استاندارد حساسیتی برای کودک دلبندتان ابجاد نمی کند. پوشک شورتی پول-آپ درست همانطور به تن کودک می‌رود که بزرگسالان لباس می‌پوشند. این پوشک ‌ها نه تنها..
124,000 تومان
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 4Plus Diaper Pack of 32
پوشک بچه مای بی بی سایز 4 پلاسپوشک بچه مای بی بی سایز 4 پلاس محصولی مناسب برای کودکان 10 تا 18 کیلوگرم است. این پوشک از جنس کتان است و از نشت ادرار به لباس کودکان پیشگیری می کند. همچین، لایه کشسانی و دورانی که در این پوشک به کار رفته است مطابق با بدن کودکان طراحی شده است و همین امر سبب می شود هوا در..
132,500 تومان
برند: مولفیکس | Molfix مدل: Molfix Diapers 4
پوشک بچه سایز 4 مولفیکسپوشک بچه سایز 4 مولفیکس محصولی مناسب برای کودکان 7 تا 18 کیلوگرم است. این پوشک مطابق با بدن کودک طراحی شد است و همین امر به او آزادی عمل برای حرکت می دهد. نوارهای کناری این پوشک دارای خاصیت کشسانی هستند و به پای کودک آسیب وارد نمی کنند. همچنین، طراحی این پوشک به گونه ای است که..
120,000 تومان
پوشک بچه مای بی بی سایز 4 | 34 عددی | مناسب وزن  8 تا 16 کیلوگرم
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Size 4 Diaper Pack of 34
پوشک بچه مای بی بی سایز 4پوشک بچه مای بی بی سایز 4 محصولی مناسب برای کودکان 8 تا 16 کیلوگرم است. یکی از مواردی که سبب شده است استفاده از این کودک مورد توجه قرار گیرد عصاره بابونه است که در آن به کار رفته است. قدرت جذب ادرار در این پوشک بسیار بالاست و اجازه نمی دهد ادرار به لباس کودکان پس دهد و زمینه..
138,200 تومان
پوشک بچه سایز 4 پمپرز | دارای نشانگر رطوبت و حاوی عوامل نرم کننده پوست
ناموجود
برند: پمپرز | Pampers مدل: Pampers Baby Dry 4
پوشک بچه سایز 4 پمپرز پوشک «پمپرز» مدل Baby Dry دارای ویژگی‌هایی مانند تکنولوژی مایکرو پرلز، جذب سریع مایع و نوارهای جانبی کشسان است. علاوه بر این در ساختار پوشک پمپرز آلمان لوسیون و نرم‌کننده به کار رفته است. این پوشک فوق‌العاده نرم و انعطاف‌ پذیر بوده و دارای طراحی ارگونومیک متناسب با فرم بدن..
140,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)