Menu
Your Cart

پوشک سایز 6

توضیحات دسته‌بندی


پوشک سایز 6 محصولی است که برای کودکان بالای 17 کیلوگرم طراحی شده است و با پوشش قسمت تحتانی آنها به کنترل ادرار و مدفوع کودکان کمک می کند. امروزه، استفاده از پوشک به جز جدایی ناپذیری از زندگی کودکان تبدیل شده است. در گذشته از دستمال های مختلف برای کنترل ادرار و مدفوع کودکان استفاده می شد. این دستمال ها بارها شسته می شدند و مورد استفاده قرار می گرفتند. اما خطر تجمع آلودگی ها بر روی این دستمال ها وجود داشت. به همین دلیل پوشک ها کم کم جایگزین این دستمال ها شدند. یکی از ویژگی هایی که سبب شد استفاده از پوشک ها مورد توجه قرار گیرد یک بار مصرف بودن آنهاست! در نتیجه، خطر ابتلا به عفونت های باکتریایی به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کند و این موضوع نقش مهمی در ارتقا سلامتی کودکان دارد.

آیا تمامی کودکان به پوشک نیاز دارند؟

اگر می خواهید برای کودک خود پوشک سایز 6 سفارش دهید، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا تمامی کودکان به پوشک نیاز دارند! پاسخ به این سوال مثبت است. اندام های مختلف کودکان پس از تولد در روند رشد قرار می گیرند و تا زمانی که به رشد کامل برسند، به ابزارهای کمکی نیاز دارند. کودکان پس از تولد نمی توانند ادرار و یا مدفوع خود را کنترل کنند و هر زمان که احساس کنند ادرار یا مدفوع دارند آن را تخلیه می کنند. استفاده از پوشک شرایط مناسبی را برای آنها فراهم می سازد تا به راحتی این کار را انجام دهند و احساس شرم نکنند. فروید در نظریه خود به این موضوع اشاره می کند که اگر امنیت در زمان خروج ادرار و مدفوع برقرار نگردد، ممکن است آسیب های روانی زیادی به کودکان وارد شود.

پوشک مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

آیا می خواهید برای کودک خود پوشک سایز 6 سفارش دهید، اما دقیق نمی دانید که پوشک مناسب چه ویژگی هایی دارد! نگران نباشید، ما به شما کمک می کنیم تا با ویژگی های پوشک سایز 6 آشنا شوید. این ویژگی ها به شرح زیر هستند:

پوشک باید از الیاف پنبه ای تهیه شده باشد تا به خوبی بتواند ادرار را جذب کند و حساسیت به وجود نیارود.

طراحی پوشک باید مطابق با بدن کودکان باشد تا به کودکان آزادی عمل دهد.

پوشک نباید به بدن کودک بچسبد، در غیر این صورت حرکت کودک محدود می شود و این امر می تواند بر روحیه کودکان اثر بگذارد.

پوشک نباید معطر باشد. مواد معطر باعث بروز حساسیت های شدید پوستی می شوند و خطر ادرار سوختگی را افزایش می دهند.

پوشک باید دارای راه عبور و مرور هوا باشد تا بوی بدی نگیرد.

پوشک باید دارای مواد جاذب قوی باشد تا ادرار به خارج از لباس کودک انتقال پیدا نکند.

توجه به این ویژگی ها در زمان خرید پوشک سایز 6 به شما کمک می کند محصول مناسبی را خریداری کنید و امنیت و آرامش را برای کودکان خود به ارمغان بیاورید.

آیا توجه به برند در تهیه پوشک اهمیت دارد؟

یکی از سوالات پرتکرار کسانی که می خواهند پوشک سایز 6 تهیه کنند این است که آیا توجه به برند در خرید پوشک اهمیت دارد! پاسخ به این سوال قطعا مثبت است! مهم نیست که شما پوشک مورد نیاز خود را از برندهای معتبر ایرانی و یا خارجی تهیه می کنید، بلکه مسئله مهم این است که برند پوشک شما دارای مجوزهای لازم باشد تا در این زمینه اطمینان داشته باشید که تمامی استانداردها در ساخت پوشک رعایت شده اند. در نتیجه، شما با خیالی آسوده می توانید از آن محصول استفاده کنید و مطمئن باشید هیچ گونه ضرری برای کودک شما ندارد. تمامی برندهای معتبر تولید پوشک به استانداردهای روز دنیا توجه دارند. به همین دلیل توصیه می شود پوشک سایز 6 مورد نیاز خود را از برندهای معتبر تهیه کنید.

خرید پوشک سایز 6

اگر می خواهید برای خرید پوشک سایز 6 اقدام کنید، تنها باید به مراکز معتبر فروش مانند داروخانه ها مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه ها به فروش می رسند دارای مجوزهای لازم بهداشتی هستند و دیگر نیازی نیست شما بررسی کنید که آیا استانداردهای لازم در پوشکی که می خواهید خریداری کنید رعایت شده اند یا خیر! در نتیجه با خیالی آسوده پوشک خود را سفارش می دهید و از آن استفاده می کنید.

پوشک بچه مای بی بی سایز 6 | 24 عددی | مناسب کودکان 15 تا 25 کیلوگرم
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Chamomile Gentle with Skin Diaper Size 6 Pack of 24
پوشک بچه مای بی بی سایز 6پوشک بچه مای بی بی سایز 6 محصولی مناسب برای کودکان بالای 17 کیلوگرم است. امروزه والدین به خرید پوشک اهمیت بسیار زیادی می دهند و تلاش می کنند محصولاتی با بهترین کیفیت را انتخاب کنند. زیرا اگر پوشک به درستی انتخاب نشود خطر بروز مشکلات مختلف پوستی و غیر پوستی افزایش پیدا می کند..
141,500 تومان
پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 6 | 24 عددی | مناسب کودکان بالای 17 کیلوگرم
ناموجود
برند: مای بیبی | My Baby مدل: My Baby Pull-UP Size 6 Pack Of 24
پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 6پوشک بچه شورتی پول آپ مای بی بی سایز 6 محصولی مناسب برای استفاده در کودکانی است که ورزن بالای 17 کیلوگرم دارند. این پوشک چسبی است و تعویض آن بسیار آسان است. طراحی این پوشک به گونه ای است که به عبور و مرور کودکان کمک می کند و از بوی بد ادرار و یا سوختگی پای کودک ..
132,820 تومان