Menu
Your Cart

پوشک سایز 7

توضیحات دسته‌بندی


پوشک سایز 7 برای کودکان بالای 17 کیلوگرم طراحی شده است. پوشک یکی از محصولاتی است که باید در زمان خرید به ویژگی های آن توجه داشته باشید. زیرا این محصول در تماس مستقیم با اندام تناسلی کودکان قرار دارد و ادرار و مدفوع کودکان در آن قرار می گیرد. اگر این محصول دارای ویژگی های مناسب نباشد، می تواند زمینه ساز بروز مشکلات زیادی از جمله ادرار سوختگی، اگزما و عفونت های قارچی و باکتریایی شود. با توجه به این موضوع که سیستم ایمنی بدن کودکان در روند رشد قرار دارد، ابتلا به این بیماریها بسیار خطرناک است و سلامتی آنها را در بزرگسالی تحت تاثیر قرار دهد. بنابراین، آشنایی با ویژگی های پوشک یکی از مواردی است که تمامی والدین باید در مورد آن آگاهی داشته باشند.

الیاف پوشک از چه موادی باید باشد؟

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین مواردی که در زمان خرید پوشک سایز 7 باید به آن دقت داشته باشید الیاف به کار رفته در این محصول است. الیافی که در پوشک به کار می روند باید الیاف پنبه ای و کتانی باشند تا ادرار را به خوبی جذب کنند و اجازه ندهند ادرار به لباس کودک نشت کند. همچنین، این مواد ضد حساسیت هستند و اجازه نمی دهند التهابات پوستی بر روی بدن کودکان وجود بیایند. به همین دلیل اولین نکته ای که در زمان خرید پوشک باید به دقت مورد توجه قرار دهید الیاف به کار رفته در پوشک است. اگر مشاهده کردید در الیاف به کار رفته در پوشک از لاتکس استفاده شده است، هرگز آن پوشک را نخرید. زیرا لاتکس یکی از موادی است که می تواند باعث بروز واکنش های پوستی در کودکان شود و این موضوع می تواند خطرناک باشد.

طراحی پوشک باید متناسب با بدن کودکان باشد!

مسئله بعدی که در زمان خرید پوشک سایز 7 باید مورد توجه قرار دهید طراحی پوشک است. پوشک هایی که بر طبق استاندارد تولید می شوند متناسب با بدن کودکان هستند و در نتیجه کودکان به راحتی می توانند در این پوشک ها حرکت کنند و این موضوع در رشد شناختی کودکان اثر گذار است. همچنین، پوشک هرگز نباید به بدن کودک بچسبد و حس سفتی در بدن او به وجود بیاورد. اگر پوشک مناسب نباشد، کودک احساس بی قراری می کند و این موضوع می تواند معضلات زیادی را به وجود بیاورد.

پوشک باید دارای راه عبور هوا باشد!

یکی از مهمترین مواردی که در زمان خرید پوشک سایز 7 باید به آن دقت باشید، راه عبور و مرور هواست. تمامی پوشک هایی که از برندهای معتبر هستند و طبق اصول طراحی می شوند دارای راه عبور و مرور هوا هستند. این موضوع از بروز بوی ادرار جلوگیری می کند و این موضوع اهمیت بسیار زیادی در حفظ سلامت کودکان دارد. همچنین، دیگر بوی ادرار اطرافیان کودک را اذیت نمی کند. در نتیجه، در زمان خرید پوشک به این موضوع دقت کنید که آیا راه عبور و مرور هوا در پوشک طراحی شده است یا خیر!

آیا پوشک سایز 7 یک بار مصرف است؟

برخی از والدین می گویند کودک آنها بر روی پوشک ادرار کمی کرده است و آن را می شویند و خشک می کنند و دوباره مورد استفاده قرار می دهند. باید بدانید این اشتباه ترین کاری است که شما می توانید انجام دهید. تمامی پوشک هایی که بر طبق اصول استاندارد تولید می شوند یکبار مصرف هستند و اگر آن ها را بشویید و مورد استفاده قرار دهید خطر بروز عفونت ادراری افزایش پیدا می کند. بنابراین، پس از آنکه پوشک را باز کردید و به پای کودک بستید باید بدانید که دیگر نمی توانید آن را دوباره مورد استفاده قرار دهید.

خرید پوشک سایز 7

اگر می خواهید برای خرید پوشک سایز 7 اقدام کنید، می توانید محصول مورد نیاز خود را از سایت داروخانه آنلاین سفارش دهید. تمامی محصولاتی که در داروخانه آنلاین به فروش می رسند دارای مجوزهای لازم هستند و بر طبق استانداردهای روز دنیا تولید می شوند. در نتیجه شما می توانید بدون نگرانی پوشک مورد نیاز خود را سفارش دهید و آن را برای کودک دلبند خود مورد استفاده دهید.

پوشک بچه پریما سایز 7 | مناسب وزن 15 کیلوگرم به بالا | 23 عددی
ناموجود
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 7
پوشک بچه پریما سایز 7پوشک بچه پریما سایز 7 محصولی مناسب برای کودکان 15 کیلوگرم به بالاست. این پوشک تجربه خوشایندی را برای کودک شما به ارمغان می آورد. این پوشک ظاهر بسیار زیبا و چشم نوازی دارد و کودک از دیدن آن خوشحال می شود. در این پوشک الیاف نرم و لطیفی به کار رفته اند که آنتی باکتریال هستند. همچنی..
287,500 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)