Menu
Your Cart

پوشک سایز 8

توضیحات دسته‌بندی

پوشک سایز 8 پوشکی است که شما می توانید برای کودکان بالای 17 کیلوگرم سفارش دهید و محیط امنی را برای آنها به وجود بیاورید تا ادرار و مدفوع خود را تخلیه کنند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید ایجاد محیطی امن برای ادرار و مدفوع کودک نقش مهمی در جلوگیری از بروز آسیب های روانی در بزرگسالی دارد. به همین دلیل تولید کنندگان پوشک در سراسر دنیا در تلاش هستند تا با تولید محصولاتی مناسب به کودکان کمک کنند این دوران را به خوبی پشت سر بگذارند. اگر شما نگران کودک خود هستید، باید به خرید پوشک مناسب توجه داشته باشید و محصول مناسبی را سفارش دهید.

با پوشک مناسب از ادرار سوختگی جلوگیری کنید!

همانطور که بارها این موضوع را شنیده اید، اگر پوشک سایز 8 را به درستی انتخاب کنید می توانید از بروز ادرار سوختگی پیشگیری نمایید. به طور کلی، رطوبت ادرار بر روی پوست منجر به آسیب پوستی می شود. اما اگر الیاف پوشک مناسب باشند، ادرار را به خوبی جذب می کنند و دیگر اجازه نمیدهند که ادرار بر روی پوست باقی بماند. در نتیجه، خطر بروز ادرار سوختگی که می تواند مشکلات زیادی را برای سلامتی به همراه داشته باشد، به میزان چشمگیری کاهش پیدا می کند. همچنین، اگر پوشکی که تهیه می کنید از برندی معتبر باشد و استانداردهای لازم در ساخت آن رعایت شده باشند، پوشک نرم و لطیف است و پوست را خراش نمی دهد. در نتیجه، کودک هرگز احساس بدی ندارد و این موضوع می تواند به حفظ سلامت روحی و جسمی کودک کمک کند.

پوشک نباید حاوی لاتکس باشد!

یکی از مواردی که در زمان خرید پوشک سایز 8 باید مورد توجه قرار دهید عدم استفاده از لاتکس در ترکیبات پوشک است. لاتکس یکی از موادی است که اگر در پوشک به کار رود خطر بروز حساسیت های بسیار شدیدی را به همراه دارد. حساسیت های پوستی می توانند زمینه ساز بروز اگزما شوند و اگزما می تواند عملکرد کلیه و قلب را تحت تاثیر قرار دهد. با توجه به این موضوع که سیستم ایمنی بدن کودکان در حال رشد است، اگر به این موضوع توجه نشود، سلامتی آنها تحت تاثیر قرار می گیرد.

پوشک باید منعطف باشد!

شاید برای شما جالب باشد که بدانید که انعطاف پذیری پوشک در زمان خرید پوشک سایز 8 یکی از مواردی است که باید به شدت مورد توجه باشد. پوشک منعطف به کودک این اجازه را می دهد که راحت حرکت کند و حرکات او را محدود نمی کند. اگر حرکات کودک محدود شود، رشد شناختی کودک تحت تاثیر قرار می گیرد و این موضوع می تواند باعث بروز مشکلات جسمانی و آسیب های روانی شود.

ویژگی های دیگر در زمان خرید پوشک سایز 8

اگر می خواهید از خرید پوشک سایز 8 رضایت کاملی داشته باشید، باید به این موارد توجه داشته باشید:

پوشک باید مطابق با انحناهای بدن کودک طراحی شده باشد.

پوشک باید دارای راه عبور و مرور هوا باشد تا بوی ادرار در محیط نپیچد.

پوشک باید دارای پودر جاذب باشد تا ادرار را به خوبی جذب کند و اجازه ندهد ادرار به لباس کودک نشت کند.

پوشک نباید معطر باشد، در غیر این صورت کودک به اگزما و واکنش های شدید پوستی دچار می شود و درمان این التهابات بسیار زمان بر است.

مطالبی که تا بدینجا به آنها اشاره شد به شما کمک می کنند تا بهترین محصول را برای کودک خود سفارش دهید. در نتیجه، می توانید مطمئن باشید که کودک شما در محیطی امن رشد می کند و این موضوع برای والدین اهمیت بسیار زیادی دارد.

خرید پوشک سایز 8

اگر می خواهید برای خرید پوشک سایز 8 اقدام کنید، می توانید خرید خود را از طریق سایت داروخانه انجام دهید. تمامی محصولاتی که در این سایت وجود دارند دارای مجوزهای بهداشتی هستند و استانداردهای لازم در ساخت آنها به کار رفته است. در نتیجه، دیگر نیاز نیست شما نگران باشید و یا ویژگی های پوشک را بررسی کنید تا اطمینان حاص کنید که این پوشک خطری برای کودک شما ندارد. شما به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را از میان صدها محصول سفارش دهید و از ویژگی های خاص آن بهره مند گردید.

پوشک بچه پریما سایز 8 | مناسب وزن 17 کیلو به بالا | 31 عدد
ناموجود
برند: پریما | Prima مدل: Prima Baby Diaper Size 8
پوشک بچه پریما سایز 8پوشک بچه پریما سایز 8 با مجهز بودن به سیستم قفل تراوش، با جذب ترشحات، مانع از پس دادن آنها به خارج پوشک می شود. در پوشک بچه پریما یک لایه جاذب اضافی به کار رفته تا بتواند تا 12 ساعت از نفوذ رطوبت به پوست کودک جلوگیری نماید. از کرم محافظ آلوئه ورا در این محصول استفاده شده تا از خ..
369,500 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)