Menu
Your Cart

پوشک استخری

توضیحات دسته‌بندی

آیا می خواهید به استخر و یا دریا بروید، اما نگران هستید که چگونه از کودک خود در این فضاها محافظت کنید؟! آیا دوست دارید کودک شما در آب بازی کند و مانند همسالانش حس خوبی را تجربه کند، اما دائما نگران هستید که آلودگی از آب به بدن کودک منتقل شود و او را بیمار کند؟! نگران نباشید! چاره کار شما پیش ماست! شما می توانید با استفاده از پوشک استخری شرایط مناسب را برای بازی کودک در آب فراهم سازید. این پوشک به گونه ای طراحی شده است که از سلامت کودک شما محافظت می کند و این موضوع برای والدینی که به دنبال بهترین محصولات برای کودک خود هستند اهمیت بسیار زیادی دارد.

پوشک استخری چیست؟

شاید اکنون این سوال برای شما پیش بیاید که وظیفه اصلی این پوشک چیست! همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم این پوشک اجازه نمی دهد که آلودگی های درون آب به بدن کودک وارد شوند و از طرفی دیگر مانع از نشت ادرار به داخل آب می شود. در واقع، این پوشک لایه ای محافظ میان بدن کودک و آب به وجود می آورد و در نتیجه کودک می تواند به راحتی در آب بازی کند و به جست و خیز بپردازد! چه چیزی بهتر از این که کودک خود را در حال بازی و خوشحالی ببینید!

ویژگی های پوشک استخری

بهتر است بدانید کودکان تا سن 2 تا 3 سالگی هیچ کنترلی بر دستگاه ادرار و مدفوع خود ندارند و به محض اینکه نیاز به تخلیه ادرار یا مدفوع داشته باشند، اینکار را انجام می دهند. تصور کنید کودک در آب باشد و ناگهان بخواهد ادرار کند! این موضوع می تواند سبب انتقال باکتری ها به درون آب شود. همانطور که می دانید ادرار و مدفوع سرشار از باکتری هستند و حتی برخی از آنها بسیار خطرناک و کشنده اند.

 باکتری اشریشیاکلی یکی از باکتری هایی است که در مدفوع انسانی وجود دارد و می تواند زمینه ساز ابتلا به بیماریهای مزمنی شود. اما این پوشک به گونه ای طراحی شده است که اجازه نمی دهد آلودگی های ادرار و مدفوع کودکان به آب انتقال پیدا کند و باعث بیماری آنها شود. به همین دلیل استفاده از این پوشک در زمانی که کودک می خواهد در آب بازی کند اهمیت بسیار زیادی دارد. ویژگی های دیگر این پوشک به شرح زیرند:

این پوشک از الیاف ضد حساسیت درست شده است و از بروز حساسیت های پوستی جلوگیری می کند.

این پوشک بسیار نرم و لطیف است و به کودکان اجازه میدهد به راحتی حرکت کنند.

چسب هایی که در این پوشک به کار رفته اند به خوبی پوشک را در پای کودکان سفت می کنند، اما حساسیت زا نیستند و هیچ گونه فشاری را به بدن کودکان وارد نمی کنند.

چسب هایی که در این پوشک به کار رفته اند در زمان قرار گیری در آب خاصیت چسبندگی خود را از دست نمی دهند.

اگر بخواهیم نگاهی کلی به کارآیی پوشک استخری داشته باشیم می توانیم بگوییم این محصول دارای قابلیت های زیر است:

این پوشک از بروز بیماریهای پوستی پیشگیری می کند.

این پوشک نمی گذارد کودک به بیماری های عفونی مبتلا شود.

آیا استفاده از پوشک استخری ضروری است؟

اگر قرار است کودک خود را به درون آب ببرید، باید از این پوشک استفاده نماید. زیرا اگر از پوشک معمولی برای پوشش اندام تناسلی کودک خود استفاده کنید، این پوشک درون آب ورم می کند و همین امر خطر ورود ادرار یا مدفوع کودک را به درون آب در پی دارد. این موضوع نه تنها سلامتی کودک را تحت تاثیر قرار می دهد، بلکه برای افراد دیگری که در آن استخر در حال شنا و بازی هستند می تواند خطرناک باشد.

آیا از این پوشک می توان چندین بار استفاده کرد؟

یکی از سوالات پرتکراری که در مورد پوشک استخری استفاده می شود این است که آیا می شود از این پوشک چندین بار استفاده کرد! پاسخ به این سوال منفی است. بهتر است بدانید که پوشک ها محصولات یک بار مصرف هستند و پس از آنکه برای کودک مورد استفاده قرار گرفتند، دیگر نباید از آنها استفاده کرد. در نتیجه، اگر یکبار از این پوشک برای کودک خود استفاده کردید، هرگز دیگر نباید به بار دوم فکر کنید! این موضوع را همواره مد نظر خود قرار دهید.

پوشک استخری از کجا بخرم؟

اگر می خواهید برای خرید این محصول اقدام کنید، باید به موارد مهمی توجه داشته باشید. اولا، شما باید پوشک استخری را از برندهای معتبر تهیه کنید. زیرا برندهای معتبر به استانداردهای بین المللی در ساخت این محصولات توجه دارند و هرگز از مواد بی کیفیت در محصولاتشان استفاده نمی کنند. بسیاری از افراد در نقاط مختلف کشور زندگی می کنند و این سوال برای شان پیش می آید که به طور مثال پوشک استخری مشهد در کجا فروخته می شود. شما می توانید از هر جای ایران که هستید برای خرید محصولات با کیفیت به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در داروخانه آنلاین به فروش می رسند دارای مجوزهای لازم از سازمان بهداشت هستند و در کمترین زمان به دست شما می رسند.برند: دافی | Dafi مدل: Dafi Hand and Body Vaseline 343 ml
وازلین پمپی دافیوازلین دافی محصولی مناسب برای پوست های خشک و خیلی خشک است که با هر مرطوب کننده ای خشکی پوستشان برطرف نمی شود. اگر دیگر ویژگی های این محصول ترمیم کننده زخم و خراشیدگی ها و تسکین دهنده پوست است که به دلیل داشتن روغن های گیاهی محافظت کننده پوست نیز است. وازلین دافی حاوی روغ..
89,000 تومان