Menu
Your Cart

شکم بند

توضیحات دسته‌بندی

اگر چه انواع مختلفی از محصولات برای دوران بارداری در بازار وجود دارد، اما شکم بند بارداری برای حمایت از کمر و شکم در دوران بارداری طراحی شده است. این لباس های انعطاف پذیر مزایای زیادی برای زنان باردار فعال دارند؛ به ویژه در سه ماهه دوم و سوم بارداری.


مزایای استفاده از شکم بند بارداری

1. شکم بند به کاهش درد کمک می کند:
درد پشت و مفصل در دوران بارداری ( کمردرد دوران بارداری) می تواند خسته کننده باشد و در فعالیت های روزمره دشوار باشد. یک مطالعه در مجله اسپاین شیوع درد پشت و لگن در دوران بارداری را بررسی می کند. آنها دریافتند که 71 درصد زنان کمردرد و 65 درصد کمربند لگنی را گزارش کردند. شکم بند یا گن در طول بارداری به حمایت از کمردرد کمک می کند که ممکن است باعث کاهش درد شود.

2- درد مفاصل ساکرویلیک (SI):

درد مفصلی SI اغلب در دوران بارداری ناشی از افزایش آرامن است که یک هورمون مناسب نامیده می شود و باعث می شود که مفصل ران شل تر شود. این درد شدید و گاه دردناک در قسمت پشتی مجاور سینه است. شکم بند بارداری  که از این منطقه پشتیبانی می کنند، کمک می کنند که مفصل ثابت باشد و از درد در طول فعالیت جلوگیری می کند.

3- درد رباط گرد

این درد در طول سه ماهه دوم بارداری اتفاق می افتد و درد مزمن دیگری از بارداری است. این درد به صورت خفیف به شدید در جلوی مفصل ران و زیر شکم اتفاق می افتد. این درد به خاطر افزایش وزن و فشار روی رباط هایی که از بزرگ شدن رحم حمایت می کند اتفاق می افتد، یک مشکل موقت اما گاهی غیر قابل تحمل است!

شکم بند به توزیع وزن نوزاد در پشت و شکم کمک می کنند که ممکن است باعث کاهش فشار روی رباط های گرد و کاهش درد شوند.
شکم بند بارداری در طول فعالیت ها باعث فشرده سازی ملایمی می شوند.
فشرده سازی ملایم شکم بند یا گن می تواند به حمایت از رحم و کاهش درد ناشی از حرکت در فعالیت بدنی کمک کند. احتیاط: فشرده سازی بیش از حد در شکم می تواند گردش خون را مختل کند و می تواند منجر به اثرات منفی بر فشار خون شود. همچنین می تواند باعث سوزش معده و سوء هاضمه شود

4- شکم بند به شما اجازه می دهد که به راحتی در فعالیت های روزانه شرکت کنید

 ورزش در دوران بارداری مزایای سلامتی زیادی دارد. یک مطالعه در بررسی های فعلی در پزشکی اسکلتی عضلانی نشان می دهد که ورزش های روزانه تاثیر مثبتی بر سلامتی دارند. ورزش، تنش و استقامت عضله را افزایش می دهد و میزان بروز فشار خون بالا، افسردگی و دیابت را کاهش می دهد. بسیاری از زنان به دلیل درد و ناراحتی قادر به انجام تمرین یا ادامه کار در دوران بارداری نیستند. استفاده از شکم بند بارداری می تواند به کاهش ناراحتی کمک کند و مشارکت در فعالیت های روزمره را به همراه داشته باشد و منافع فیزیکی و مالی را به همراه داشته باشد.

5- می توانید پس از حاملگی برای حمایت، باند شکمی بپوشید:

کاهش قدرت هسته ای در هفته های پس از تولد رایج است. عضلات و رباط ها که در دوران بارداری کشیده و تحت فشار قرار می گیرند نیاز به زمان برای بهبودی دارند. ضعف همراه با مراقبت از نوزاد ممکن است به چالش کشیدن و منجر به آسیب شود.
بسیاری از زنان می بینند پوشیدن شکم بند بعد از زایمان، حمایت بیشتری از شکم و پشت و کاهش ناراحتی را فراهم می کند. باند شکمی در کنار ورزش های خاص، به بستن شکاف بین عضلات شکم کمک می کند.

البته استفاده بیش از حد از شکم بند بعد از دوران بارداری ممکن است باعث ضعف در عضلات در دراز مدت شود.

شکم بند دوران بارداری فوقانی تحتانی آدور | کاهش دهنده فشار وارده بر ستون فقرات لگن و عضلات شکم
ناموجود
برند: آدور|Ador مدل: Ador Upper lower abdomen girdle
شکم بند دوران بارداری فوقانی تحتانی آدورشکم بند دوران بارداری فوقانی تحتانی آدور حمایت کاملی از شکم مادران در طول دوره بارداری به عمل می آورد. استفاده از شکم بند بارداری آدور باعث می شود تا از فشار وارده بر ستون فقرات، کمر و لگن کاسته شود. این شکم بند در قسمت بالا و پایین شکم قرار می گیرد و فضای روی..
195,000 تومان
شکم بند دوران بارداری طرح امریکایی آدور | مانع از کشش عضلات و پارگی پوست شکم
ناموجود
برند: آدور|Ador مدل: Ador Pregnancy Belt American Design</