Menu
Your Cart

مراقبت از پوست و مو

توضیحات دسته‌بندی

طی دوران بارداری بدن مادر با تغییرات هورمونی و متابولیک زیادی روبه‌روست. بدن ابتدا این تغییرات را تحمل می‌کند اما بعد از مدتی اثرات برهم خوردن تعادل هورمونی به صورت بثورات و تغییرات پوستی نمایان می‌شوند. به علت شرایط خاص روحی و روانی زنان باردار، این تغییرات می‌توانند سبب بروز نگرانی‌هایی شوند که ممکن است مربوط به زیبایی ظاهری، امکان عود در بارداری‌های بعدی، اثرات بالقوه برجنین یا مجموعه‌ای از آن‌ها باشد.

نه تنها شکم به طور پیوسته رشد می کند، بلکه کل ارگانیسم خود را با وضعیت تغییریافته و نیازهای کودک سازگار خواهد کرد. برای بدن مادر این یک فشار بزرگ است. با وجود تنش خانم باردار می تواند احساس خوشایندی داشته باشد، البته اگر حس جدید بدنش را بپذیرد و از چند توصیه تبعیت کند.


مراقبت از پوست در دوران بارداری یکی از مسائل مهم در حفظ سلامت ظاهری مادران عزیز است. داروخانه آنلاین شما را در این مهم یاری خواهد کرد.برند: ویتامین لایف|vitamin life مدل: Vitamin Life Fish Collagen 30 Sticks
ساشه فیش کلاژن ویتامین لایف ساشه فیش کلاژن ویتامین لایف محصولی مناسب برای کمک به افزایش و حفظ رطوبت و جوانی پوست است. این ساشه حاوی مواد موثره ای نظیر کلاژن ماهی و ویتامین ث است و همین امر آن را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. ساشه فیش یک آنتی اکسیدان قوی است که رادیکال های آزاد پوست را از بی..
245,000 تومان