Menu
Your Cart

دهانشویه آنتی باکتریال

توضیحات دسته‌بندی

این نوع دهانشویه حاوی کلرهگزیدین گلوکونات است. این ماده یک ماده شیمیایی است که رشد باکتری را متوقف می کند و برای افراد مبتلا به عفونت دهان مناسب است. این دهاشویه نفس بدبو را نیز از بین می برد. در عین حال تا حدی در جلوگیری از تشکیل پلاک موثر است اما برای اثربخشی کامل باید در کنار مسواک و نخ دندان استفاده شود.

از سوی دیگر از استفاده بیش از حد از این نوع دهانشویه پرهیز کنید، زیرا سطح بالایی از کلرهگزیدین می تواند رنگ دندان ها را در طولانی مدت تغییر دهد. اما اگر دچار این مشکل شدید، دندانپزشک می تواند مشکل را رفع کند. از سوی دیگر، این نوع دهانشویه به دلیل دارا بودن الکل، می تواند باعث خشکی دهان و مشکلات مرتبط با آن شود.برند: ایران ناژو | iran-najo مدل: Iran Najo MouthWash Chlorhexidine
دهانشویه کلرهگزیدین 0.2 درصد ایران ناژودهانشویه کلرهگزیدین 0.2 درصد ایران ناژو یکی از محصولات بسیار پر استفاده در دندانپزشکی می باشد که برای بهبود عفونت لوزه ها، زخم های آفتی، بهبود عفونت های خفیف حلق و دهان و فارنژیت به کار می رود. این دهانشویه در جلوگیری از پوسیدگی، استوماتیت و ژنژوی بسیار موثر اس..
32,700 تومان
برند: پور سینا|Pur Sina مدل: Pursina Mouth Wash Persica Drop 30 ml
دهانشویه پرسیکا پورسینادهانشویه پرسیکا پورسینا حاوی مواد موثر گیاههان مسواک، نعناع و بومادران است. مصرف این دهانشویه باعث جلوگیری از بروز خونریزی لثه و پوسیدگی دهان می شود. همچنین بهبود زخم های دهانی و آفت را سرعت می بخشد و باعث کاهش درد و حساسیت آنها می شود. این محصول باعث سفید تر شدن دندان ها می ش..
29,000 تومان