Menu
Your Cart

دهانشویه آنتی باکتریال

این نوع دهانشویه حاوی کلرهگزیدین گلوکونات است. این ماده یک ماده شیمیایی است که رشد باکتری را متوقف می کند و برای افراد مبتلا به عفونت دهان مناسب است. این دهاشویه نفس بدبو را نیز از بین می برد. در عین حال تا حدی در جلوگیری از تشکیل پلاک موثر است اما برای اثربخشی کامل باید در کنار مسواک و نخ دندان استفاده شود.

از سوی دیگر از استفاده بیش از حد از این نوع دهانشویه پرهیز کنید، زیرا سطح بالایی از کلرهگزیدین می تواند رنگ دندان ها را در طولانی مدت تغییر دهد. اما اگر دچار این مشکل شدید، دندانپزشک می تواند مشکل را رفع کند. از سوی دیگر، این نوع دهانشویه به دلیل دارا بودن الکل، می تواند باعث خشکی دهان و مشکلات مرتبط با آن شود.برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Iralvex Gel 15 g
ژل ایرال وکس گل داروژل ایرال وکس گل دارو محصولی مناسب برای رفع التهاب و خونریزی لثه است. همچنین، از این ژل می توان برای بهبود آفت های دهانی استفاده نمود. ژل ایرال وکس پایه گیاهی دارد و همین امر سبب شده است بسیاری از افراد استفاده از آن را مورد توجه قرار دهند. مطالعات نشان می دهند که دلایل مختلفی وجو..
29,000 تومان
برند: کاپیتانو|capitano مدل: Pasta del Capitano Antiplaque Mouthwash
دهانشویه ضد جرم و پلاک پاستا دل کاپیتانودهانشویه ضد جرم و پلاک پاستا دل کاپیتانو در ترکیب خود از روی استفاده کرده است تا به رفع جرم و جلوگیری از تشکیل پلاک دندانی یاری رساند.  این دهانشویه نقش مهمی در از بین بردن بوی بد دهان دارد. در ترکیب این دهانشویه از روغن های ضروری و نعنا استفاده شده که مح..
234,200 تومان
دهانشویه محافظ دندان پاستا دل کاپیتانو | 400 میلی | حاوی عطر و طعم نعنا برای خوشبو کردن محیط دهان دهانشویه محافظ دندان پاستا دل کاپیتانو | 400 میلی | حاوی عطر و طعم نعنا برای خوشبو کردن محیط دهان
ناموجود
برند: کاپیتانو|capitano مدل: Pasta Del Capitano Protezione Mouth Wash 400m
دهانشویه محافظ دندان پاستا دل کاپیتانودهانشویه محافظ دندان پاستا دل کاپیتانو حاوی فلوراید برای محافظت از دندان ها می باشد. بهترین دهان شویه ها حلوی فلوراید هستند تا از دندان ها در برابر اسیدهایی که توسط پلاک های دندان به وجود می آیند محافظت کنند. دهانشویه پاستا دل کاپیتانو با داشتن فلوراید در ساختار..
234,200 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)