منوی داروخانه
Your Cart

پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی 60 عددی

کمک به رشد کودک - بهبود سیستم ایمنی بدن کودکان
پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی 60 عددی
پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی 60 عددی
پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی 60 عددی
ناموجود
پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی 60 عددی
پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی 60 عددی
پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی 60 عددی
پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی 60 عددی


پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی

پاستیل مولتی ویتامین دکتر گامفی مکملی منحصر به فرد برای تقویت سیستم ایمنی بدن کودکان و رشد  آن هاست. کودکان برای رشد، تکامل و سلامتی به ویتامین ها و مواد معدنی نیاز دارند. آن ها می توانند ویتامین ها و مواد معدنی را با خوردن غذاهای متنوع از پنج گروه غذایی دریافت کنند. اگر این ویتامین ها یا مواد معدنی کافی دریافت نکنند، می تواند منجر به مشکلات رشد و تکامل شود. به همین دلیل مصرف مولتی ویتامین ها توصیه می شود.


تاریخ  انقضای  این محصول 02-2023 می باشد.دلایل استفاده از مکمل مولتی ویتامین برای کودکان

دوران کودکی و نوجوانی مهم‌ترین دوران رشد انسان هاست. پیروی از برنامه غذایی صحیح و مصرف مکمل‌های مولتی ویتامین از تضعیف بدن و بروز بیماری‌های مختلف در بزرگسالی جلوگیری می‌کند.

عنصر معدنی کلسیم به میزان فراوانی در استخوان ها و بافت های بدن وجود دارد. کلسیم در دوران کودکی به استحکام، تقویت و رشد استخوانها کمک می‌کند و از عارضه های استخوانی و عضلانی مانند راشیتیسم و نرمی استخوان جلوگیری به عمل می‌آورد. کمبود کلسیم موجب کاهش عمکلرد عضلات، تحلیل فعالیت ماهیچه‌ها، کوتاه ماندن قد کودک و پوکی استخوان در بزرگسالی می‌شود.

کودکان به ویتامین‌ های گروه ب برای تولید انرژی نیاز دارند. فقدان ویتامین ب کافی در کودکان باعث بروز کم خونی در آن هامی‌شود. عنصر معدنی زینک برای حفظ سلامت پوست، مو، بهبود و ترمیم زخم ها و بارداریهای موفق مورد نیاز است. روی نقش حیاتی در حفاظت از بدن در برابر بیماری ها و عفونت‌ها دارد.

ویتامین A با عبور از سیستم لنفاوی بدن جذب خون می‌شود و در رشد بافت های نرم و استخوانی، تقویت بینایی و پیشگیری از بیماری‌های چشمی نقش بسیار مهمی دارد. اسید فولیک یا ویتامین ب9 در رشد سیستم عصبی، افزایش انرژی بدن، سلامت پوست و مو و  تولید گلبول‌های سفید و قرمز خون موثر است.

وجود ویتامین ب12 یا کوبالامین برای تولید گلبولهای قرمز خون ضروی است. همچنین این ویتامین به عملکرد صحیح سیستم عصبی مرکزی و  بهبود تمرکز، حافظه و تعادل و کاهش استرس های وارده به بدن کمک می‌کند. ویتامین سی و ویتامین ایی سلول های بدن را از مرگ سلولی و تاثیر منفی رادیکال های آزاد نجات می‌دهند و در چرخه طبیعی سلول های بدن نقش بسزایی دارند.


داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
78,500 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: dr.gumfi multivitamin 60 gum
  • بارکد محصول: 6262589500270
  • کد انبار: 2433
سوالات متداول

این مولتی ویتامین مکمل کامل برای کودکان میباشد که باعث تقویت سیستم ایمنی در کودکان تقویت عملکرد ذهنی مناسب و رشد صحیح در کودکان میشود .


اگر کودکان ویتامین و مواد معدنی را به طور کامل دریافت نکنند در رشد و تکامل کودکان و سیستم ایمنی انها اختلال به وجود می آید .

تا به حال عوارض جانبی خاصی در اثر استفاده از این مکمل گزارش نشده است.

کد تخفیف خوش آمد گویی