Menu
Your Cart

توانبخشی

توضیحات دسته‌بندی

گاهی گذر زمان، ابتلا به برخی از بیماری ها و یا شرایط خاص سبب می شود که افراد برای انجام کارهای خود به محصولات توانبخشی نیاز داشته باشند. این محصولات شامل طیف گسترده ای از وسایل می شوند که از پر کاربردترین آنها می توان به توالت فرنگی، عصای زیر بغل، واکر و ویلچر اشاره کرد. کارشناسان توصیه می کنند کسانی که می خواهند این محصولات را سفارش دهند باید به کیفیت آنها توجه ویژه ای داشته باشند. تمامی محصولاتی که در این صفحه مشاهده می کنید از برندهای معتبر بازار هستند و شما می توانید با خیال آسوده آنها را سفارش دهید و با استفاده از این وسایل شرایط بهتری را برای خود فراهم سازید.

توالت فرنگی

توالت فرنگی یکی از محصولات ویژه توانبخشی است که این روزها استفاده از آن مورد توجه قرار گرفته است. به ویژه کسانی که از مشکلات مفاصل و زانو درد رنج می برند، باید از این توالت استفاده کنند. این توالت دارای یک محفظه صندلی مانند است که فرد می تواند بر روی آن بنشیند و بدون اینکه فشار مضاعفی به پاهایش وارد شود، اجابت مزاج کند. همچنین، پزشکان توصیه می کنند افراد کهنسال و افرادی که به بیماری های استخوانی مانند پوکی استخوان مبتلا هستند، از این توالت استفاده نمایند.

عصای زیر بغل

یکی دیگر از محصولات توانبخشی عصای زیر بغل است. معمولا کسانی که دچار مشکلاتی در پاهایشان می شوند، به طور مثال تصادف می کنند و استخوان پا می شکند، از این عصا استفاده می کنند. اگر عصای توانبخشی بر اساس اصول و استاندارد تولید شده باشد، باید قابلیت درجه بندی داشته باشد تا افراد بتوانند آن را متناسب با وزنشان تنظیم کنند. همچنین، دسته این عصا باید نرم باشد تا به دست فشار وارد نکند. به همین دلیل این عصا را باید از مراکز معتبر تهیه کنید و در زمان خرید باید این موارد را مد نظر داشته باشید.

واکر

شاید بتوان گفت واکر از جمله وسایل توانبخشی است که استفاده از آن کمک بزرگی به کسانی می کند که از مشکلاتی در راه رفتن رنج می برند. پزشک استفاده از واکر را به کسانی توصیه می کند که قدرت عضلات اندام تحتانی آنها کاهش پیدا کرده است. همچنین، کسانی که شرایط زیر را دارند باید از واکر استفاده کنند:

  • افرادی که دامنه حرکتی آنها به دلیل درد و التهاب در زانو و یا مچ پا کم شده است
  • کسانی که اختلال در تعادل دارند
  • کسانی که از التهاب ناپایدار مفاصل رنج می برند
  • کسانی که به دلیل عمل جراحی نمی توانند بدون کمک راه بروند
  • کسانی که از بیماری های مزمن کمر رنج می برند

ویلچر

ویلچر یکی از وسایل مهم توانبخشی برای افرادی است که قدرت راه رفتن ندارد. استفاده از این وسیله به کسانی توصیه می شود که پاها و یا کمر آنها دچار مشکلات شدیدی شده است و پایین تنه آنها تحمل وزن بدنشان را ندارد. ساختار ویلچر مانند یک صندلی متحرک است که فرد می تواند کنترل چرخ ها را در دست بگیرد و ویلچر را  در مسیری که می خواهد هدایت کند. در زمان خرید باید به نکات مهمی از جمله نرمی صندلی و کیفیت چرخ ها توجه شود.

خرید محصولات توانبخشی

همانطور که متوجه شده اید محصولات توانبخشی بخش بسیار مهمی از تجهیزات پزشکی را تشکیل می دهند و به افراد ناتوان کمک می کنند تا زندگی بهتری را تجربه کنند. اما با توجه به این موضوع که کیفیت این محصولات بسیار مهم است، شما باید آنها را از مراکز معتبر فروش سفارش دهید. اگر می خواهید برای خرید محصولات توانبخشی اقدام کنید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. همچنین، در زمان خرید می توانید از مشاوره های رایگان و تخصصی این مرکز بهره مند شوید.برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed Foldable Walker
<