منوی داروخانه
Your Cart

رکسول | REXSOL

کرم مغذی تخصصی رکسول   60 میل
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Super Revitalizer Face & Throat Cream
کرم مغذی تخصصی رکسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در م..
ضد چروک و مغذی
84,000 تومان
کرم لایه بردار AHA 15 رکسول
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: REXSOL15 AHA
کرم لایه بردار AHA 15 رکسولکرم لایه بردار AHA 15 رکسول، لایه برداری است که می تواند به خوبی به اصلاح پوست بپردازد. این محصول با لایه برداری از پوست باعث می شود خطوط و چین و چروک های پوستی کاهش یابند. با لایه بردای این کرم، لایه مرده و رویی پوست برداشته می شود و پوست سالم و جوان زیر آن آشکار می گردد...
ضدلک و ضد چروک
99,600 تومان
کرم ضد چروک رتینول+C رکسول 60 میل
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Retinol + C Cream
کرم ضد چروک رتینول+ ویتامین C رکسولکرم ضد چروک رتینول+ ویتامین C رکسول، نقش مهمی در بهبود وضعیت پوست دارد. در این محصول از رتینول، ویتامین C، موم زنبور عسل و روغن های معدنی برای تقویت پوست و کاهش مشکلات آن استفاده شده است. رتینول ماده اصلی این محصول است که دارای خواص آنتی اکسیدانی است و باعث بهبود ت..
ضد چروک و ضدلک
102,000 تومان
کرم ضد لک درمانی قوی رکسول
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol AHA 15 Anti Weinkle
کرم ضد لک درمانی قوی رکسولکرم ضد لک درمانی قوی رکسول محصولی مناسب برای کسانی است دنبال پوستی شفاف و بدون لک هستند. بر پوست بر اثر عوامل مختلفی نظیر نور آفتاب، جای جوش یا زخم و حاملگی لک ایجاد شود. این کرم حاوی AHA 15 است که نوعی اسید لایه بردار است و باعث می شود لک های پوستی شما از بین برود. همچنین ..
روشن کننده پوست
150,000 تومان
کرم سفت کننده دور چشم رکسول 120 میل
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Eye Firming Complex
کرم سفت کننده دور چشم رکسول  را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اط..
سفت کننده، ضد پف و تیرگی
84,000 تومان
کرم روشن کننده قوی رکسول
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Ultra Lightening Cream
کرم روشن کننده قوی رکسول حاوی آلفا آربوتینکرم روشن کننده قوی رکسول حاوی آلفا آربوتین، نقش مهمی در روشن شدن پوست دارد. استفاده از این کرم باعث می  شود پوست به مرور روشن شود و لکه  های پوست یکنواخت شوند و از بین بروند. در این کرم از ماده آلفا آربوتین استفاده شده است. وجود این ماده در کرم روش..
ضدلک و روشن کننده
90,000 تومان
کرم دور چشم ضد چروک رکسول
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Eye Wrinkle Cream
کرم دور چشم ضد چروک رکسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را..
ضد چروک و ضد پف
84,000 تومان
کرم بعد از اپیلاسیون رکسول   60 میل
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Post Peel
کرم بعد از اپیلاسیون رکسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم ر..
ضد التهاب و ترمیم کننده
66,000 تومان
کرم C10 رکسول
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol
  ویژگی های کرم C10 رکسول: - جلوگیری از اثر آلودگی های محیطی از جمله رادیکال های آزاد بر روی پوست - احیاء پوست، کاهش چین و چروک صورت و علایم ظاهری ناشی از افزایش سن       نحـوه استفـاده کرم C10 رکسول: - روزانه دو نوبت صبح و شب بر روی پوست تمیز صورت و گردن ..
آنتی اکسیدان و مغذی
102,000 تومان
کرم AHA5 رکسول
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol AHA 5
کرم AHA5 رکسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد ان..
لایه بردار و ضد چروک
94,800 تومان
کرم AHA20 رکسول
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol AHA 20
کرم AHA20 رکسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد ا..
لایه بردار و ضد چروک و ضدلک
102,000 تومان
ژل فوم پاک کننده ویتامین رکسول
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexol Vitamin-C Wash Facial Cleanser
ویژگی های ژل فوم پاک کننده ویتامین رکسول:- مناسب پاک کردن انواع آرایش، آلودگی های محیطی و چربی اضافه پوست- کمک به روشن شدن و جوان ماندن پوستنحـوه استفـاده ژل فوم پاک کننده ویتامین رکسول:پس از مرطوب کردن صورت، مقدار کافی از ژل - فوم را بر روی پوست به حالت دورانی ماساژ داده و پس از یک دقیقه صورت را با..
پاک کننده و روشن کننده
60,000 تومان
ژل روشن کننده صورت رکسول
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Whitening Face Gel
ژل روشن کننده صورت رکسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را ..
ضدلک و روشن کننده
76,700 تومان
لوسیون ضد آفتاب کودک رکسول  60 میلی لیتر
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Childern Sunscreen Lotion SPF30
لوسیون ضد آفتاب کودک رکسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم ر..
ضد آب و دارای خاصیت مرطوب کنندگی
66,000 تومان
لوسیون ضد آفتاب  رکسول   60 میلی لیتر
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Oil Free Sunscreen Lotion SPF30
لوسیون ضد آفتاب رکسول  را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات ..
SPF30 فاقد چربی
66,000 تومان
لوسیون درمانی آکنه رکسول
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Acne Treatment Lotion
 لوسیون درمانی آکنه رکسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لا..
ضد جوش و تنظیم کننده چربی ، کمک به کاهش قرمزی و التهاب ضایعات آکنه
72,000 تومان
لوسیون بامپ ایکس رکسول
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Bump-X Solution
 لوسیون بامپ ایکس رکسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم..
ضد برگشتن مو و ضد التهاب
96,000 تومان
شامپو ضد شوره رکسول 240 میل
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Dandruff Control Shampoo
شامپو ضد شوره رکسولشامپو ضد شوره رکسول برای کنترل و درمان خارش و پوسته ریزی کف سر می باشد. همچنین این محصول با کنترل PH  و حفظ رطوبت طبیعی پوست سر  التهاب کف سر شما  را کاهش داده و  از شر پوسته پوسته های  سر راحت می شوید. این شامپو خنک کننده کف سر شماست و همینطور خارش کف سر ..
کنترل کننده PH و رطوبت و خارش
48,000 تومان
شامپو ترمیم کننده رکسول  250 میلی
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Restoring Shampoo
شامپو ترمیم کننده رکسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را د..
ترمیم کننده، تقویت کننده و حجم دهنده
48,000 تومان
سرم ضد چروک رتینول رکسول | ضد چروک و بازسازی کننده
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Retinol Serum
سرم ضد چروک رتینول رکسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را ..
102,000 تومان
سرم روشن کننده قوی رکسول
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Ultra Lightening Serum
سرم روشن کننده قوی رکسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را ..
ضدلک و روشن کننده
90,000 تومان
تونر پاک کننده سلولی رکسول240 میل
ناموجود
برند: رکسول | REXSOL مدل: Rexsol Cellular Purifying Toner
تونر پاک کننده سلولی رکسو ل را از داروخانه آنلاین بخواهید!   داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و آن را درب منزل تحویل بگیرید. مشاورهای داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا..
پاک کننده و مرطوب کننده
60,000 تومان
نمایش 1 تا 22 از 22 (1 صفحه)

برند رکسول برندی معتبر و آمریکایی در زمینه تولید انواع محصولات پوست و مو است. محصولات این برند به رفع مشکلات پوستی از جمله آکنه کمک می کنند و نقش موثری در سفیدی و زیبایی پوست دارند. این برند از آغاز فعالیت تاکنون رویکردی بین المللی در تولید محصولاتش داشته است و اکنون محصولات این برند به بیش از 40 کشور در سراسر جهان ارسال می شوند. این برند همواره به علم روز دنیا توجه داشته است و اثربخشی آنها نشان دهنده این موضوع است که محصولات این برند از موادی با کیفیت و بر اساس علم روز تولید می شوند.

مواد مورد استفاده در تولید محصولات برند رکسول

این برند بر این عقیده است که پوست برای سالم ماندن و جوان ماندن به مواد خاصی نیازمند است. همچنین، مطالعات نشان داده اند که استفاده از آنتی اکسیدان ها مانند ویتامین ث به حفظ بافت پوست کمک می کنند و نقش موثری در جلوگیری از پیری پوست دارند. موادی که در تولید محصولات این برند مورد استفاده قرار می گیرند به شرح زیر هستند:

  • ویتامین ث
  • اسید آلفا هیدروسکی
  • خاویار
  • رتینول

ویژگی محصولات برند رکسول

این برند متعهد است که از حیوانات برای آزمایش محصولاتش استفاده می کند و همین موضوع سبب شده است که محصولات این برند مورد توجه کسانی قرار گیرند که به حیوانات اهمیت می دهند. همچنین، محصولات این برند بر طبق فرمولاسیونی خاص تولید می شوند و این فرمول ها بارها قبل از تولید نهایی مورد تایید قرار گرفته اند. این محصولات نقش موثری در ایجاد رطوبت بر روی پوست دارند و همین امر سبب می شود محصولات این برند همواره بدرخشند.

انواع محصولات برند رکسول را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.