Menu
Your Cart

پد روزانه

توضیحات دسته‌بندی

پدهای روزانه به طور کلی برای این منظور طراحی شدند که نواحی حساس بانوان رو به دور از آلودگی ها و عفونت ها نگه دارند. میدانیم که محیط مرطوب بهترین شرایط رو برای رشد قارچها و باکتریها ایجاد می کند، عفونت های مجاری ادراری هم جزو رایج ترین انواع عفونت ها هستند که باز توسط باکتری ها ایجاد می شوند و همه افراد چه خانم ها و آقایان می توانند در معرض ابتلا به این نوع عفونت ها قرار بگیرند، اما بخاطر فیزیک خاص بدن بانوان ، خانم ها نسبت به آقایان حساس تر و در معرض خطرترند. به منظور حفظ خشکی و تمیزی نواحی حساس و پیشگیری از انواع بیماریهای مربوط به این ناحیه که گاهاً عواقب جبران ناپذیری مثل ناباروری را نیز می تواند به همراه داشته باشد، استفاده از پد روزانه به همه خانم ها توصیه می شود.

بهترین پد روزانه محصولی است که جنس کتانی و خاصیت ضد حساسیتی داشته باشد. پد روزانه مثل نوار بهداشتی (البته بسیار نازک تر) رطوبت رو به طور فوق العاده ای به خودش جذب میکنه و از تجمع باکتری هایی که منجر به بیماری می شوند پیشگیری می کند.

برند: سپتونا|septona مدل: Septona Normal Chamomile Sanitary Pad-20Pcs
پد روزانه نرمال سپتونا پد روزانه نرمال سپتونا محصولی برای جلوگیری از نفوذ لکه ها و رطوبت به لباس زیر است. استفاده از این پد در روزهای آخر دوران قاعدگی و همچنین برای خانم هایی که دچار افتادگی مثانه هستند انتخاب مناسبی است.این محصول نازک بوده و جذب بالایی دارد و برای افرادی کهحساسیت دارند هیچ گونه عار..
62,400 تومان
برند: مولپد|molpod مدل: Molped Daily Flower Scent Sanitary Pad 20pcs
پد روزانه مولپد پد روزانه مولپد محصولی برای خانم است که بعد از اتمام دوران پریودی دچار لکه بینی و ترشحاتی می شوند که ممکن است از نظر بهداشتی برای هر فردی مشکلاتی ایجاد کند. استفاده از این پد روزانه برای جلوگیری از ریختن ترشحات و یا لکه ها در لباس زیر است.این پد روزانه دارای الیاف طبیعی و عبور دهنده ..
18,500 تومان
پد بهداشتی روزانه پیور کامفورت کاسمیا | 62 عدد | معطر، بافت نرم و نازک با جذب بالا پد بهداشتی روزانه پیور کامفورت کاسمیا | 62 عدد | معطر، بافت نرم و نازک با جذب بالا
ناموجود
برند: کاسمیا | Cosmea مدل: Cosmea Pure Comfort Sanitary
پد بهداشتی روزانه پیور کامفورت کاسمیا:نوار بهداشتی دستمالی است که از نظر ظاهری همانند پوشک نوزادان و کوچکتر از آن است، زنان در دوران عادت ماهانه برای جلوگیری از نفوذ خون خارج شده از فرج (عضو) خود به لباس آن را درون شورت خود قرار می‌دهند. یک طرف نوار بهداشتی چسب دارد و به داخل لباس می‌چسبد تا در سکون..
29,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)