Menu
Your Cart

پد روزانه

توضیحات دسته‌بندی

پدهای روزانه به طور کلی برای این منظور طراحی شدند که نواحی حساس بانوان رو به دور از آلودگی ها و عفونت ها نگه دارند. میدانیم که محیط مرطوب بهترین شرایط رو برای رشد قارچها و باکتریها ایجاد می کند، عفونت های مجاری ادراری هم جزو رایج ترین انواع عفونت ها هستند که باز توسط باکتری ها ایجاد می شوند و همه افراد چه خانم ها و آقایان می توانند در معرض ابتلا به این نوع عفونت ها قرار بگیرند، اما بخاطر فیزیک خاص بدن بانوان ، خانم ها نسبت به آقایان حساس تر و در معرض خطرترند. به منظور حفظ خشکی و تمیزی نواحی حساس و پیشگیری از انواع بیماریهای مربوط به این ناحیه که گاهاً عواقب جبران ناپذیری مثل ناباروری را نیز می تواند به همراه داشته باشد، استفاده از پد روزانه به همه خانم ها توصیه می شود.

بهترین پد روزانه محصولی است که جنس کتانی و خاصیت ضد حساسیتی داشته باشد. پد روزانه مثل نوار بهداشتی (البته بسیار نازک تر) رطوبت رو به طور فوق العاده ای به خودش جذب میکنه و از تجمع باکتری هایی که منجر به بیماری می شوند پیشگیری می کند.

پد بهداشتی روزانه پیور کامفورت کاسمیا | 62 عدد | معطر، بافت نرم و نازک با جذب بالا پد بهداشتی روزانه پیور کامفورت کاسمیا | 62 عدد | معطر، بافت نرم و نازک با جذب بالا
ناموجود
برند: کاسمیا | Cosmea مدل: Cosmea Pure Comfort Sanitary
نوار بهداشتی دستمالی است که از نظر ظاهری همانند پوشک نوزادان و کوچکتر از آن است، زنان در دوران عادت ماهانه برای جلوگیری از نفوذ خون خارج شده از فرج (عضو) خود به لباس آن را درون شورت خود قرار می‌دهند. یک طرف نوار بهداشتی چسب دارد و به داخل لباس می‌چسبد تا در سکون قرار بگیرد. نوار بهداشتی‌های امروزی م..
29,000 تومان
نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)