Menu
Your Cart

اسپری تاخیری

توضیحات دسته‌بندی

اسپری تاخیری

رابطه جنسی رابطه‌ای لذت بخش در میان زوجین است. گاهی عوامل متعددی کیفیت این رابطه را به چالش می‌کشند. استرس یکی از بزرگترین مواردی است که سبب بروز مشکلات جنسی مانند زود انزالی در مردان می‌گردد. زود انزالی، در دراز مدت، پارتنر و یا شریک جنسی را دلزده می‌کند و همین امر سبب بروز تنش‌های زیادی در زندگی زناشویی می‌شود. همچنین این بیماری بر اعتماد به نفس مردان اثر می‌گذارد و به شدت آن را کاهش می‌دهد.

در کنار این موارد، بسیاری از مردان تمایل دارند که زمان رابطه جنسی خود را افزایش دهند و دیرتر به انزال برسند تا بتوانند لذت بیشتری را از این رابطه ببرند. استفاده از اسپری تاخیری راهکاری مناسب برای رسیدن به این خواسته و یا رفع مشکل زود انزالی است.

البته به این موضوع توجه داشته باشید که استفاده از این اسپری تنها راهکاری موقت برای مشکل زود انزالی است و برای درمان باید به پزشک مراجعه شود.

اسپری تاخیری چیست؟

اسپری یکی از محصولات جنسی است که برای رفع مشکل زودانزالی در مردان، افزایش زمان مقاربت و یا رفع خشکی واژن در زنان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این اسپری مواد بی‌حس کننده‌ای مانند بنزوکائین و لیدوکائین است. بنزوکائین زمان نعوظ را افزایش می‌دهد و همین امر به افزایش لذت جنسی کمک می‌کند. در برخی از اسپری‌ها از ماده لیدوکائین استفاده می‌شود. این دارو نیز زمان انزال را به تعویق می‌اندازد. استفاده از این اسپری مزایای مهمی دارد که به شرح زیرند:

  • افزایش مدت زمان رابطه جنسی
  • افزایش کیفیت رابطه جنسی
  • افزایش اعتماد به نفس

چگونه از اسپری تاخیری استفاده کنیم؟

برای استفاده از این محصول باید مقداری کمی از اسپری را بر قسمت زیرین و یا همان کلاهک آلت خود اسپری کنید. بهتر است اینکار را 20 دقیقه قبل از برقراری رابطه جنسی انجام دهید.

نیازی نیست مقدار زیادی از این اسپری در ناحیه تناسلی زده شود. مراقبت باشید که این اسپری به داخل آلت تناسلی نرود. بعد از پایان رابطه جنسی آلت تناسلی خود را با آب فراوان بشویید.

انواع اسپری تاخیری را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع محصولات جنسی به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

داروخانه آنلاین خواندن مقالات زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

برند: پاورمن | Power Man مدل: Power Man Delta Zex Solution Spray
اسپری تاخیری پاورمن دلتا در رایحه های مختلفاسپری تاخیری پاورمن دلتا  مکملی منحصر به فرد برای رفع مشکل زود انزالی در آقایان است. عارضه‌ی زودانزالی، یکی از مشکلات رایج در میان آقایان است و در آغاز دوران زناشویی شیوع بیشتری دارد.روش‌های درمانی متعددی برای کاهش و درمان این عارضه وجود دارد که در میا..
37,500 تومان
برند: کدکس | kodex مدل: Kodex Delay Spray Sensitive 65 ml
اسپری تاخیری حساس کدکس 65 میلدر عصر حاضر معضل بزرگی که وجود دارد کیفیت و افزایش طول رابطه جنسی در رابطه زناشویی است. که اگر این مساله برطرف نشود منجر به نارضایتی در دو طرفیت رابطه میشود.اسپری تاخیری حساس کدکس با ایجاد حس خنکی همراه با بی حسی موضعی از انزال زودرس جلوگیری می‌کند. ماده ی موثره ی مو..
38,800 تومان
اسپری تاخیری مردانه ایموشن | رفع زود انزالی و بهبود رابطه جنسی
-17 % ناموجود
برند: ایموشن | Emotion مدل: Emotion spray for man vip
اسپری تاخیری مردانه ایموشناسپری تاخیری مردانه ایموشن مکملی منحصر به فرد برای رفع مشکل زودانزالی در آقایان است.زودانزالی چه اثری بر سلامت روانی دارد؟یکی از مشکلات روابط جنسی زوجین، زودانزالی در آقایان است که در صورت عدم درمان، موجب بروز مشکلات روحی، کاهش کیفیت روابط جنسی و پیامدهای نگران کننده جسمی و..
29,900 تومان 36,000 تومان
اسپری تاخیری دابل دیلی کدکس | 65 میل | افزایش مدت زمان مراقبت | درمان زود انزالی آقایان
ناموجود
برند: کدکس | kodex مدل: Kodex Double Delay Spray 65 ml
اسپری تاخیری دابل دیلی 65 میل کدکسانزال زودرس شایع ترین بیماری جنسی مردان زیر ۴۰ سال است و به حالتی گفته می شود که در آن مرد خیلی زودتر از زمانی که طرف مقابل برای رسیدن به اوج لذت جنسی نیاز دارد، به اوج لذت می رسد در نتیجه منجر به نارضایتی در رابطه برای دو طرف می شود.اگر این مشکل حل نشود در دراز..
38,800 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)