Menu
Your Cart

بهداشت آقایان

بهداشت آقایان شامل چه مواردی می شود؟

بهداشت فردی برای سلامتی ضامن سلامتی خود فرد و به تبع آن کل جامعه است. از این رو رعایت بهداشت برای زنان و مردان تبیضی قائل نمی شود. بهداشت در آقایان شامل تمیز بودن بدن و زودودن موهای زائد در نواحی که باعث بروز بیماری و یا بوی نامطبوع می شود است.

آلت تناسلی آقایان به دلیل روابط جنسی و دفع ادرار بیشتر در معرض عفونت قرار دارد. تمیز بودن و شست و شوی روزانه آلت تناسلی و همچنین شیو کردن موهای ناحیه تا حد زیادی از ابتلا به بیماری ها عفونی و خارش جلوگیری می نماید. از طرفی رعایت این موارد در خوشبو بودن و عدم ایجاد بوی نامطبوع و قرمزی تاثیر زیادی دارد.

اهمیت بهداشت ناحیه تناسلی مردان

بهداشت فردی آقایان نقش مؤثری در سلامت اندام ‌های جنسی و نقاط دیگر بدن آن‌ ها دارد. ممکن است پسماند تعریق، ادرار و مایع منی در نقاط مختلف آلت تناسلی چسبیده و باقی مانده باشد. در نتیجه علاوه بر ایجاد بوی بد موارد دیگری مانند خارش، سوزش و همچنین علائم نا خوشایند دیگر بروز می ‌کند.

علاوه براین به دلیل وجود باکتری‌ها و میکروارگانیسم‌ های بیماری ‌زای دیگر خطر بروز عفونت بالا است. عدم شستشوی دقیق برای رفع چربی و ترکیبات مولد بوی بد حتی ممکن است به بروز ورم در این ناحیه نیز منجر شود. بنابراین رعایت بهداشت مناسب دستگاه تناسلی برای پیشگیری از رشد عوامل بیماری ‌زا در این ناحیه لازم و ضروری است.

ژل بهداشتی آقایان چیست؟

آلت تناسلی، عضو بسیار حساسی است، و طی همه مراحل مراقبتی باید این نکته را خوب به خاطر داشته باشید. بنا به دلایلی عجیب، خیلی از مردها فکر می کنند که برای تمیز کردن آلت تناسلی خود باید آن را حسابی با آب و صابون بسابند تا تمیز شود. اما بهتر است بدانید که شستشو ساده با آب گرم و درصورت لزوم یک ژل بهداشتی آقایان ملایم برای این منظور کافی است.

توجه داشته باشید که مردانی که ختنه نکرده اند باید پوست ختنه گاه را عقب برده و سر آلت تناسلی را فقط با آب گرم، بدون صابون، شستشو دهند. حتماً پس از شستشو این محل را خوب خشک کنید تا از رشد باکتری ها و قارچ ها جلوگیری شود.

نکته ای که باید بدان توجه شود این است که بدانید که استفاده بیش از اندازه از شوینده ها به همان میزان آسیب زا است که استفاده نکردن از آن ایجاد مشکل می کند.

در این راستا داروخانه آنلاین بهترین ژل بهداشتی آقایان را به شما پیشنهاد می دهد:

توصیه هایی برای رعایت بهداشت در آقایان

رعایت کردن مواردی که در زیر به آن ها اشاره می کنیم تا حد زیادی از ابتلا به بیماری های عفونی و ایجاد خارش در ناحیه تناسلی آقایان موثر است :

شست و شوی روزانه ناحیه : شست و شوی روزانه ناحیه با استفاده از ژل بهداشتی آقایان در ایجاد سلامت ناحیه تناسلی بسیار موثر است. یا اگر دسترسی به شوینده آقایان ندارید می توانید با کمک آب و صابون علاوه بر دستگاه تناسلی مقعد را نیز به خوبی شستشو داده شود تا تعریق یا بقایای مدفوعی در آن باقی نماند. توجه داشته باشید که برای شستن نیازی به استفاده از لیف نیست.

خشک کردن بعد از شست و شو و ادرار کردن : همانگونه که بانوان برای جلوگیری از عفونت های قارچی بهتر است بعد از دستشویی رفتن خود را به طور کامل خشک کنند، آقایان نیز برای بهداشت و سلامت ناحیه خود بهتر است از یک حوله مجزا برای خشک کردن بعد از شست و شو استفاده نمایند. همچنین استفاده از باد سشوار ولی با فاصله نیز بسیار موثر است.

شستن ناحیه بعد از رابطه زناشویی : بعد از رابطه جنسی، گرفتن دوش یا شستشو با آب و صابون ضروری است چون باعث رفع هر چه سریع‌تر مایع منی یا باکتری‌هایی می‌شود که ممکن است در حین نزدیکی سلامتی شما را تهدید کند.

استفاده از لباس های زیر نخی : استفاده از لباس های زیر نخی و استاندارد از تعریق بیش از اندازه و ایجاد عرق سوز جلوگیری می نماید. همچنین تعویض روزانه لباس زیر بسیار با اهمیت است.

بهترین روش برای اصلاح موهای زائد آقایان

زدودن موهای زائد تا حد زیادی در رعایت بهداشت آقایان پر اهمیت است. برای موزدایی موهای آقایان روش های موقت و دائمی وجود دارد که به طور خلاصه به انواع آن ها می پردازیم:

موزدایی های موقت عبارتند از:

شیو کردن : بریدن موها با استفاده از تیغ و یا ماشین های ریش تراش را شیو گکردن می نامند. در این روش چون موها از ریشه خارج نمی شوند به سرعت رشد کرده و تجربه ثابت کرده است که موها ضخیم تر رشد می کنند.

یکی دیگر از مشکلاتی که شیو کردن دارد این است که اگر بدن را به این روش اصلاح کنید احتمال ایجاد حس زبری و ناخوشی زیر لباس ایجاد می شود و یا به دلیل استفاده از تیغ های برنده ممکن است آسیب به پوست وارد شود.

استفاده از کرم های موبر : از زمان های قدیم استفاده از پودرهای موبر بسیار باب بوده است. این مواد منشا معدنی و شیمیایی دارند. پودرهای موبر بدون درد هستند و در زمانی کمتر از چند دقیقه موها را در خود حل می‌کند.

اما امروزه نوع آماده ان در قالب کرم موبر در بازار وجود دارد که با استفاده از کرم موبر تا دو هفته بدنی صاف و بدون مو خواهید داشت. با وجود این، در صورتی که به این مواد حساسیت داشته باشید، برای شما دردسرساز خواهد شد. بنابراین افرادی که پوست های حساسی دارند باید قبل از استفاده از تست های حساسیت در نواحی حساس بدن مانند داخل آرنج و یا پشت پا استفاده شود.

انجام اپیلاسیون با استفاده از وکس : در این روش موهای زائد به طور کلی از ریشه خارج شده و علاوه بر آن لایه ی نازکی از سلول های مرده پوست نیز جدا می شود. که این موضوع در پاکسازی و روشن شدن پوست بدن بسیار موثر است. استفاده از این روش تا یک ماه براحتی از شر موهای زائد بدن و ناحیه در امان خواهید بود!

اسمگما یا پنیرک ناحیه تناسلی چیست؟

اسمگمای تناسلی نوعی ترشحات سفید رنگ در ناحیه تناسلی بانوان و آقایان است که باعث مرطوب ماندن آن قسمت می شود. اگر ترشحات زیاد باشد و شست و شویی انجام نشود باعث تجمع و چسبناک شدن شده و علاوه بر ایجاد بویی نامطبوع، محیطی برای رشد و تکثیر باکتری ها به وجود می آورد.

شست و شوی روزانه و تعویض لباس زیر به صورت روزانه از ایجاد پنیرک تا حد زیادی جلوگیری می نماید.

داروخانه آنلاین مطالعه مقاله های زیر را درباره بهداشت آقایان در اختیار شما قرار می دهد:

برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Caspian Cool Shaving Foam 200 ml
کف ریش کاسپین مدل کول(COOL)فوم اصلاح کاسپین مدل کامفورت مناسب پوست‌های معمولی می باشد و حس نرمی و لطافت بعد از اصلاح به پوست می دهد. این محصول به دلیل داشتن گلیسیرین باعث آبرسانی وحفظ رطوبت پوست می شود. همپنین حرکت خودتراش بر روی پوست راحت تر می شود. این محصول باعث مراقبت از پوست در هنگام اصلاح ش..
29,950 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Caspian Comfort Shaving Foam 200 ml
کف ریش کاسپین مدل کامفورتفوم اصلاح کاسپین مدل کامفورت مناسب پوست‌های معمولی می باشد و حس نرمی و لطافت بعد از اصلاح به پوست می دهد. این محصول به دلیل داشتن گلیسیرین باعث آبرسانی وحفظ رطوبت پوست می شود. همپنین حرکت خودتراش بر روی پوست راحت تر می شود. این محصول باعث مراقبت از پوست در هنگام اصلاح شده..
29,950 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Caspian Sensitive Shaving Foam 200 ml
کف ریش کاسپین پوست حساس eSensitivفوم اصلاح کاسپین مدل کامفورت مناسب پوست‌های معمولی می باشد و حس نرمی و لطافت بعد از اصلاح به پوست می دهد. این محصول به دلیل داشتن گلیسیرین باعث آبرسانی وحفظ رطوبت پوست می شود. همپنین حرکت خودتراش بر روی پوست راحت تر می شود. این محصول باعث مراقبت از پوست در هنگام ا..
29,950 تومان
برند: سینره | Cinere مدل: Cinere Mens Antiperspirant Roll Deodorant Without Aluminum
مام رول ضد تعریق آقایان سینره فاقد آلومینیوماستفاده از مام رول ضد تعریق آقایان سینره فاقد آلومینیوم علاوه بر جلوگیری از تعریق و ایجاد بوی بد بدن، خاصیت روشن کنندگی نیز دارد. وجود نیاسین آمید در ترکیبات این محصول علاوه بر ایجاد خاصیت روشن کنندگی برای پوست باعث ایجاد خاصیت کشسانی و تنظیم رطوبت پوست می..
39,000 تومان
برند: اینتسا | Intesa مدل: Intesa Vitacell Shaving Foam 300ml
فوم اصلاح مردانه اینتسا مدل Vitacellفوم اصلاح مردانه اینتسا مدل Vitacell توسط یک برند ایتالیایی تولید شده است. این فوم کمک می کند تا اصلاح بسیار کامل و بی دردسری را داشته باشید. در ساختار این فوم از ترکیباتی استفاده شده تا پوست پس از اصلاح خشک نشود و نرم و لطیف بماند. این فوم خاصیت ترمیم کننده دارد ..
137,500 تومان
برند: مالیزیا | Malizia مدل: Malizia Argan Karite Shaving Foam
فوم اصلاح مالیزیا آرگان کاریتفوم اصلاح مالیزیا آرگان کاریت محصول مناسبی برای اصلاح کردن می باشد. این فوم اصلاح ساختاری بی نظیر دارد و باعث می شود اصلاح راحت تری داشته باشید. در ساختار فوم اصلاح مالیزیا مدل آرگان کاریت از روغن آرگان استفاده شده است. این روغن خواص بسیاری برای پوست دارد و لطافت و نرمی ..
122,500 تومان
برند: اینتسا | Intesa مدل: Intesa Energypower Shaving Foam 300ml
فوم اصلاح اینتسا مدل ENERGY POWERفوم اصلاح اینتسا مدل ENERGY POWER محصولی مناسب برای اصلاح آقایان می باشد.  فوم اصلاح اینتسا مناسب انواع پوست است و همه افراد با هر نوع پوستی می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند. فوم اصلاح اینتسا با ایجاد پوشش لطیف روی پوست کمک می کند تا تیغ حرکت راحت تری بر ..
137,500 تومان
برند: شیک | schick مدل: Schick Hydro 5 Shave Blade
خود تراش مردانه شیک مدل Hydro 5 5 تیغهخود تراش مردانه شیک مدل Hydro 5 5 تیغه، اصلاحی کامل و راحت را برای شما فراهم می کند. این خود تراش مردانه دارای 5 لبه می باشد که بر روی هر کدام تیغی از جنس استیل قرار دارد. جنس استیل این تیغ ها باعث می شود که زنگ نزند. این لبه ها بسیار به هم نزدیک قرار داده شده ا..
128,700 تومان
برند: شیک | schick مدل: Schick Hydro5 Razor With 5blades For Men
تیغ یدک خود تراش مردانه 5 تیغه Hydro 5تیغ یدک خود تراش مردانه 5 تیغه Hydro 5 در بسته بندی 4 عددی تولید شده است. تیغ یدک خود تراش Hydro 5 دارای 5 لبه نازک التراگلاید است که باعث می شود اصلاح شما راحت تر از همیشه انجام شود. این نوارهای ژلی باعث می شوند تیغ به راحتی روی پوست سر بخورد و کمترین اصطکاک می..
155,000 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Men Cooling After Shave 260 ml
افترشیو کولینگ کامانافترشیو کولینگ کامان محصولی مناسب برای استفاده پس از اصلاح توسط آقایان است. اصلاح صورت سبب می شود که به پوست آسیب برسد و پوست ملتهب و خشک گردد. این افترشیو حاوی روغن جوانه گندم است و التهابات پوستی را از بین می برد. استفاده از این محصول سبب می شود که قرمزی و داغی صورت که در اثر ا..
52,000 تومان
برند: هیدرودرم | Hydroderm مدل: Hydroderm After Shave for men 100 ml
افترشیو هیدرودرم افترشیو هیدرودرم مناسب پوست های حساس و نرمال است که از ایجاد التهاب، سوزش، خارش و قرمزی بعد از اصلاح جلوگیری می کند.استفاده از این افترشیو بعد از اصلاح سریع جذب می ود و احساس مرطوب کنندگی و خنک کنندگی به پوست می دهد. عصاره بابونه، عصاره برگ نعناع و عصاره برگ رزماری از تحریکات ..
55,968 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Sense & Hydra After Shave Gel 260 ml
افترشیو هیدراسنس کامانافترشیو هیدراسنس کامان محصولی مناسب برای آبرسانی به بافت پوستی پس از اصلاح است. به طور کلی، پس از استفاده از تیغ اصلاح و یا موزر پوست خشک می گردد و اگر از محصولات آبرسان استفاده نشود، خطر آسیب به بافت پوستی وجود دارد. این افترشیو به عمق پوست نفوذ می کند و سبب شادابی و انعطاف پذ..
52,000 تومان
برند: اینتسا | Intesa مدل: Intesa Anti Wrinkle After Shave
افتر شیو ضد چروک اینتساافتر شیو ضد چروک اینتسا محصول مناسبی برای استفاده پس از اصلاح می باشد. افتر شیو اینتسا التهابات و قرمزی پس از اصلاح پوست را به سرعت التیام می بخشد. در ساختار این محصول از کلاژن هیدرولیز شده، ویتامین E و منتول استفاده شده است. این ترکیب با داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی و التیام بخش..
150,000 تومان
برند: اینتسا | Intesa مدل: Intesa Glacial Lotion After Shave
افتر شیو اینتسا مدل Glacial Lotionافتر شیو اینتسا مدل Glacial Lotion مناسب افرادی است که پس از اصلاح پوست‌شان دچار قرمزی و جوش می شود. افتر شیو اینتسا با داشتن ساختار خاص خود هر نوع التهاب پوستی پس از اصلاح را التیام می بخشد. در ساختار این افتر شیو از منتول و پانتنول استفاده شده است. منتول خاصیت ضد ..
150,000 تومان
برند: هیدرودرم | Hydroderm مدل: Hydroderm Sensitive Skin Shaving Foam 200ml
فوم اصلاح صورت آقایان هیدرودرمفوم اصلاح صورت آقایان هیدرودرم محصولی است که باعث سهولت اصلاح شما می شود. با استفاده از فوم اصلاح هیدرودرم پوست شما در برابر خارش و سوزش محافظت می گردد. استفاده از این محصول باعث می شود پوست در حین اصلاح دچار خشکی، خراشیدگی نشود و از طرفی پوست تقویت شده و رطوبت رسانی گر..
108,300 تومان
برند: آردن | Ardene مدل: Ardene After Shave Moisturizing For Men 75ml
افترشیو آردن معمولا پوست بعد از اصلاح و شیو کردن دچار کسیدگی و خشکی و التهاب می شود که استفاده از محصولات بعد از اصلاح در تسکین این علائم بسیار موثراند. افترشیو آردن یکی از این محصولات است که به دلیل داشتن آلوئه ورا باعث خنک کنندگی و مرطوب کنندگی پوست بعد از اصلاح می شود. همچنین عصاره چای ..
39,849 تومان
ژل بهداشتی آقایان سروینا | 150 میلی | شویندگی ملایم جهت مصرف روزانه
ناموجود
برند: سروینا | servina مدل: Servina Intime Genital Cleansing Gel For Men 150ml
ژل بهداشتی آقایان سرویناژل بهداشتی آقایان سروینا، یک شوینده مناسب برای آقایان است که به دلیل نداشتن ترکیبات صابونی والکل برای مصرف روزانه مناسب است. با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از عفونت های بانوان از طریق آقایان منتقل می شود، بنابراین ضد عفونی کردن این ناحیه با ژل بهداشتی مانع از انتقال آلود..
54,500 تومان
ژل اصلاح فریز کامان | 260 میلی | خنک کننده و ضد التهابات پوستی ژل اصلاح فریز کامان | 260 میلی | خنک کننده و ضد التهابات پوستی
ناموجود
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Freeze Shave Gel For Men 260ml
ژل اصلاح فریز کامانژل اصلاح فریز کامان یک ژل مناسب برای اصلاح ریش و صورت آقایان است. این ژل به دلیل داشتن عصاره چای سبزآنتی باکتریال بوده و باعث بروز جوش بعد از اصلاح نمی شود. از طرفی وجود عصاره آلوئه ورا درون این ژل اصلاح باعث نرمی و لطافت پوستت شده و رطوبت رسانی قابل توجه ای بعد از اصلاح به پوست م..
47,300 تومان
محلول افترشیو اورجینال مایلد فلوید نیوآ | 100 میل | ترمیم کننده و ضد التهاب
ناموجود
برند: نیوآ | Nivea مدل: NIVEA Fluid Original Mild After Shave
محلول افترشیو اورجینال مایلد فلوید نیوآ را از داروخانه آنلاین بخواهیدداروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاور های داروخانه ..
18,400 تومان
لوسیون افترشیو درمو کانفورت ژاندارسل | مرطوب کننده و نرم کننده پوست بعد از اصلاح صورت
ناموجود
برند: ژاندارسل | Jean D'Arcel مدل: Jean D'Arcel After Shave Moisturizer
افترشیو (بعد از اصلاح):اصلاح روزانه صورت با تیغ، علاوه بر این‌که ته ریش و سبیل را می‌تراشد، لایه رویی سلول‌های پوستی را نیز از بین می‌برد و بدینسان پوست شما در معرض التهاب و آسیب دیدگی قرار می‌گیرد. مساله اصلی این است که پوست پس از تراشیدن نیازمند محافظت و تغذیه است. اگرچه افتر شیو از عفونی شدن جلوگ..
266,400 تومان
فوم اصلاح لیراک | 150 میلی | التیام بخش و شاداب کننده
ناموجود
برند: لیراک | LIERAC مدل: LIERAC HOMME MOUSSE A RASER HYDRATANTE ANTI IRRITATIONS
فوم اصلاح لیراکفوم اصلاح لیراک به فرم کرم سبب بهترین اصلاح ضمن محافظت از پوست می شود. فوم اصلاح لیراک حاوی 1% کمپلکس skin power5 که کمپلکس منحصر به فردی از 5 ماده معدنی آهن، منیزیم، مس، روی و منگنز  که نقش مهمی در حفظ تعادل و سلامت پوست دارند است فوم اصلاح آقایان لیراک همچنین حاوی 1% عصاره برگ ..
108,700 تومان
خود تراش 3 لبه مردانه لیزر مدل رفلکس | 4 عددی | دارای تیغه های استیل ضد زنگ خود تراش 3 لبه مردانه لیزر مدل رفلکس | 4 عددی | دارای تیغه های استیل ضد زنگ
ناموجود
برند: لیزر | laser مدل: Laser Reflex3
خود تراش 3 لبه مردانه لیزر مدل رفلکس خود تراش 3 لبه مردانه لیزر مدل رفلکس می تواند به شما در داشتن اصلاحی کامل کمک رساند. این محصول ساخت کشور هند می باشد. خودتراش رفلکس در بسته بندی 4 عددی تولید شده و هر دسته خودتراش آن سه لبه تیغ از استیل ضد زنگ دارد. دسته این محصول طراحی ارگونومیک دارد و به ر..
58,000 تومان
بوم اپزانت لیراک | 75 میل | بعد از اصلاح و ضد التهاب
ناموجود
برند: لیراک | LIERAC مدل: Lierac Apaisant Baume
داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد میدهد:روشهای طلایی برای جلوگیری از جوش بعد از اصلاح صورت!..
178,000 تومان
بوم افترشیو هیدراتان اپزان گینو | 75 میل | التیام دهنده بعد از اصلاح
ناموجود
برند: گینو | Guinot مدل: Guinot Baume Hydratant After Shave Balm
داروخانه آنلاین، داروخانه ای در منزل شما!داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات..
138,900 تومان
بالم بعد از اصلاح آقایان نوکس | 50 میل | کاهش سرعت رشد مو و ضد چروک
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: Nuxe After Shave Balm
بالم بعد از اصلاح آقایان نوکسبالم بعد از اصلاح آقایان نوکس مناسب برای پوست نرمال تا خشک بوده و دارای خاصیت ضد چروک و مرطوب‌کنندگی با ماندگاری 24 ساعته روی پوست دارد. این بالم مناسب برای همه نوع پوست حتی پوست حساس است. این محصول التیام بخش پوست بوده و حاوی حاوی عصاره گیاه گیمنما است.اصلاح صورت آقایا..
197,800 تومان
بالم افترشیو اورجینال مایلد نیوآ | 100 میل | ترمیم کننده و التیام بخش
ناموجود
مدل: Nevea Men After Shave Balsam Mild
ویژگی های بالم افترشیو اورجینال مایلد نیوآ :جذب سریع توسط پوست و غیرچربحاوی آلوئه ورا جهت التیام بخشی و آبرسانیبهبود خاصیت ارتجاعی پوست و جلوگیری از خشکیتسکین بلافاصله پوست بعد از اصلاح صورتتامین رطوبت طولانی مدت پوست صورتشاداب کندده و جوان کننده پوست صورتبازسازی پوست و کمک به تشکیل سلول های جدیدتای..
18,400 تومان
افترشیو هیدرات کامان | 260 میلی | مخصوص پوست های خشک
ناموجود
برند: کامان | comeon مدل: Comeon hydrate After Shave For Men 260ml
افترشیو هیدرات کامانافترشیو هیدرات کامان محصولی مناسب برای جلوگیری از التهاب پوست پس از اصلاح است و به آبرسانی پوست کمک می کند. این محصول یک آبرسان قوی به شمار می آید و با تزریق رطوبت به لایه های عمیق پوستی از خشکی صورت پس از اصلاح پیشگیری می کند.استفاده از این افترشیو حس خوشایندی را بر روی پوست به ..
52,000 تومان
افترشیو آقایان سینره | 150 میلی | تسکین دهنده سوزش و خارش بعد از اصلاح
ناموجود
برند: سینره | Cinere مدل: Cinere After Shave 150m
افترشیو آقایان سینرهپوست آقایان در اثر اصلاح معمولا دچار التهاب و قرمزی هایی می شود که در موافقعی ممکن است باعث ایجاد جوش های قرمز کوچک شود. افترشیو آقایان سینره محصولی است که باعث تسکین التهاب و قرمزی بعد از اصلاح می شود و از ایجاد جوش و اکنه جلوگیری می نماید.این لوسیون ضد باکتری بوده و از ایجاد عف..
80,000 تومان
افتر شیو سنستیو کامان | 260 میلی | برطرف کننده التهاب پوست های حساس
ناموجود
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Men Sensitive After Shave 260ml
افتر شیو سنستیو کامانافتر شیو سنستیو کامان محصولی مناسب برای جلوگیری از التهاب پس از اصلاح در پوست های خشک و حساس است. این افترشیو یک آبرسان بسیار قوی است و رطوبت را به بافت پوستی ترزیق می کند. همچنین، این افترشیو فرمولاسیون بسیار سبکی دارد و پس از استفاده بالافاصله جذب صورت می گردد.استفاده از این م..
52,000 تومان
نمایش 1 تا 29 از 29 (1 صفحه)