Menu
Your Cart

درمانی

توضیحات دسته‌بندی


صرف این که هر شب هنگام خواب مسواک بزنید، سلامت دهان تان تضمین نمی‌شود. حتی با وجود رعایت بهداشت دهان به صورت منظم، در صورتی که برخی نکات مهم را رعایت نکنید نمی‌توانید به خوبی از سلامت دهان خود مراقبت نمایید. با یادگیری روش صحیح مسواک زدن و اطمینان یافتن از انتخاب درست وسایل و لوازم بهداشتی، می‌توانید از آن رعایت درست بهداشت دهان و دندان و پیشگیری از مشکلات دندانی اطمینان حاصل کنید.

گاهی اوقات با عدم رعایت بهداشت، ممکن است دچار بیماری های مربوط به دهان و دندان شوید. اکثر این بیماری ها با مراقبت و رعایت بهداشت قابل درمان است. برخی از این بیماری مثل آفت دهانی، بیماری های لثه ای، تبخال و... هستند که قابل درمان می باشد.

در این دسته بندی سعی شده است تا با ارائه محصولات درمانی مربوط به بهداشت دهان دندان شما را در حفظ سلامت بهداشت دهان و دندان یاری کنیم.

برند: تخصص کار | Takhasoskar مدل: Full Sleep anti burxism night guard TK01
محافظ دندان قروچه ( نایت گارد)محافظ دهان وسیله ای است که برای محافظت از دندان های شما در برابر دندان قروچه یا فشار دادن دندان ها در هنگام خواب یا آسیب دیدگی های ورزشی هنگام ورزش استفاده می شود. این محصول همچنین می تواند به کاهش خروپف و تسکین انسداد خواب کمک کند.محافظ دهان پوششی است که بر روی دند..
163,000 تومان