Menu
Your Cart

درمانی


صرف این که هر شب هنگام خواب مسواک بزنید، سلامت دهان تان تضمین نمی‌شود. حتی با وجود رعایت بهداشت دهان به صورت منظم، در صورتی که برخی نکات مهم را رعایت نکنید نمی‌توانید به خوبی از سلامت دهان خود مراقبت نمایید. با یادگیری روش صحیح مسواک زدن و اطمینان یافتن از انتخاب درست وسایل و لوازم بهداشتی، می‌توانید از آن رعایت درست بهداشت دهان و دندان و پیشگیری از مشکلات دندانی اطمینان حاصل کنید.

گاهی اوقات با عدم رعایت بهداشت، ممکن است دچار بیماری های مربوط به دهان و دندان شوید. اکثر این بیماری ها با مراقبت و رعایت بهداشت قابل درمان است. برخی از این بیماری مثل آفت دهانی، بیماری های لثه ای، تبخال و... هستند که قابل درمان می باشد.

در این دسته بندی سعی شده است تا با ارائه محصولات درمانی مربوط به بهداشت دهان دندان شما را در حفظ سلامت بهداشت دهان و دندان یاری کنیم.

برند: ویتاپرا | Vitapra مدل: Vitapra Bone 20 Effervescent Tablets
قرص جوشان بن ویتاپرا قرص جوشان بن ویتاپرا محصولی مناس برای کمک به استحکام استخوان ها و دندان هاست. کلسیم و ویتامین د 3 از مواد موثره این قرص هستند و همین امر سبب شده است این مکمل به محصولی اثر بخش تبدیل شود. نوجوانان و کهنسالان می توانند از این قرص برای تقویت استخوان های خود و جلوگیری از ابتلا ..
47,500 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Melissan Gel 5g
ژل موضعی ملیسان گل داروژل موضعی ملیسان گل دارو محصولی مناسب برای رفع عفونت های ویروسی پوست مانند تب خال و زونا است. این عفونت ها می توانند مشکلات بسیار زیادی را برای افراد به وجود بیاورند. خارش و درد از جمله مواردی هستند که در اثر بروز تب خال و یا ضایعات ناشی از زونا به وجود می آیند و همین امر سلامت..
19,000 تومان
آفتین ژلآفتین ژل محصولی مناسب برای از بین بردن آفت در دهان است. هنوز به طور دقیق مشخص نشده است که چه عواملی سبب بروز آفت دهانی می شوند، با این وجود؛ مطالعات نشان می دهند که حساسیت بیش از حد، عفونت، بر هم خوردن تعادل هورمون ها، استرس و عدم دریافت کافی ویتامین ها سبب بروز آفت در دهان می شوند. این محصو..
23,500 تومان
برند: تخصص کار | Takhasoskar مدل: Full Sleep anti burxism night guard TK01
محافظ دندان قروچه ( نایت گارد)محافظ دهان وسیله ای است که برای محافظت از دندان های شما در برابر دندان قروچه یا فشار دادن دندانها در هنگام خواب یا آسیب دیدگی های ورزشی هنگام ورزش استفاده می شود. آنها همچنین می توانند به کاهش خروپف و تسکین انسداد خواب کمک کنند.محافظ دهان پوششی است که بر روی دندان ق..
98,000 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Salvizan Gel 15g
ژل سالویزان گل داروژل سالویزان گل دارو  محصولی مناسب برای رفع التهاب مخاط دهان است. این ژل پایه گیاهی دارد و در آن از عصاره خشک گیاه مریم گلی استفاده شده است و همین امر ژل سالویزان را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. گاهی ورود میکروب ها و باکتری ها به درون دهان خطر بروز عفونت و التهاب را افزای..
19,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Denta Gel
ژل دندانی دنتا ژل سبز داروژل دندانی دنتا ژل سبز دارو تسکین دهنده درد دندان می باشد و خاصیت ضد میکروبی دارد. در این ژل دندانی از روغن میخک و اسانس نعنا فلفلی استفاده شده است. این ژل بر اساس اوژنول استاندارد شده است. روغن میخک به کار رفته در این محصول آرام کننده و ضد عفونی کننده می باشد و در دندان پزش..
19,500 تومان
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Iralvex Gel 15 g
ژل ایرال وکس گل داروژل ایرال وکس گل دارو محصولی مناسب برای رفع التهاب و خونریزی لثه است. همچنین، از این ژل می توان برای بهبود آفت های دهانی استفاده نمود. ژل ایرال وکس پایه گیاهی دارد و همین امر سبب شده است بسیاری از افراد استفاده از آن را مورد توجه قرار دهند. مطالعات نشان می دهند که دلایل مختلفی وجو..
29,000 تومان
قطره ایرالوکس گل دارو | 30 میلی | برطرف کننده التهاب لثه و آفت دهان قطره ایرالوکس گل دارو | 30 میلی | برطرف کننده التهاب لثه و آفت دهان
-20 %
برند: گل دارو | Goldaru مدل: Goldaru Iralvex Herbal Drop 30ml
قطره ایرالوکس گل داروقطره ایرالوکس گل دارو محصولی مناسب برای بر طرف کردن التهاب لثه و آفت دهان است. التهاب لثه و آفت دهان مشکلات بسیار زیادی را برای سلامتی می تواند به وجود بیاورد. زیرا این التهابات دردناک هستند و همین امر سبب می شود که غذا خوردن با مشکلات زیادی رو به رو شود. در نتیجه، میزان مواد مغ..
33,600 تومان 42,000 تومان
برند: سبز دارو | Sabzdaru مدل: Sabzdaru Herpamelis Gel 10g
ژل موضعی هرپاملیس سبز داروژل موضعی هرپاملیس سبز دارو محصولی مناسب برای درمان زونا و تبخال است. این ژل دارای اثرات ضد باکتریال و ضد ویروس است و همین امر آن را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. کسانی که به طور مدام دچار تبخال می شوند و یا ابتلا به بیماری زونا مشکلات پوستی را برای آنها به وجود آورده اس..
15,000 تومان
برند: زردبند | zardband مدل: Zardband Thyme Spray 50ml
اسپری دهانی آویشن زردبنداسپری دهانی آویشن زردبند محصولی مناسب برای کمک به بهبود آفت دهان است. این اسپری حاوی مواد موثره ای نظیر تیمول و کارواکرول است و همین امر این اسپری را به محصولی ارزشمند تبدیل کرده است. آفت می تواند مشکلات زیادی را برای افراد به وجود بیاورد و غذا خوردن را با مشکلات زیادی رو به ..
28,000 تومان
ضدعفونی کننده و خوشبو کننده حلق و دهان باریج | 20 میل | قابل استفاده در بیماران دیابتی
ناموجود
برند: باریج اسانس | Barij Essence مدل: Barij Mouth & Throat Antiseptic Breath Freshener
ضدعفونی کننده و خوشبو کننده حلق و دهان باریجضدعفونی کننده و خوشبو کننده حلق و دهان باریج مکملی منحصر به فرد برای درمان آلودگی های ویروسی، باکتریایی و قارچی است. در ترکیب این ضد عفونی کننده از اکالیپتوس، آویشن و منتول استفاده شده است. این مواد نقش بسیار مهمی در رفع آلودگی ها و عفونت سینه و گلو دارند ..
25,100 تومان
اسپری هیدرات کین | 45 میل | رفع خشکی و تنظیم ترشح بزاق دهان اسپری هیدرات کین | 45 میل | رفع خشکی و تنظیم ترشح بزاق دهان
ناموجود
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)