Menu
Your Cart

قبل از اصلاح

کارهایی که باید قبل از اصلاح انجام دهیم؟

آماده سازی پوست برای اصلاح یکی از مهم ترین قدم ها برای اصلاح صورت است. این پاکسازی را می توان با روش های مختلفی مانند شوینده های مرطوب کننده مخصوص پوست و یا استفاده از تونرهای پاک کننده انجام داد.

یکی دیگر از کارهایی که در کاهش التهابات بعد از اصلاح کمک می نماید استفاده از مرطوب کننده هایی است که از ایجاد زخم حین اصلاح جلوگیری شود. مو با جذب آب بسیار ضعیف شده و بنابراین اصلاح آن راحت تر می شود. دوش گرفتن قبل از اصلاح هم روش ایده آلی برای اطمینان از مرطوب بودن صورت و ریش شما است.

استفاده از افتر شیوها با ویژگی های متفاوت یکی دیگر از روش هایی است که برای جلوگیرری از کاهش التهابات و یا ایجاد جوش بعد از اصلاح استفاده می شود.

داروخانه آنلاین با معرفی بهترین افترشیوهای موجود در بازار شما را در داشتن پوستی سالم راهنمایی مینماید.

افترشیو آردن

افتر شیو اینتسا

افتر شیو کامان

 در قسمت های بعدی به طور مفصل فواید هر کدام از موارد بررسی می شود.

پاکسازی پوست قبل از اصلاح

اولین نکته مهم برای رفع التهاب پوست صورت بعد از اصلاح پاکسازی پوست قبل از اصلاح است. وقتی منافذ پوست باز است، با کنده شدن موها، راه نفوذ میکروب به داخل پوست بیشتر می ‌شود. همین عامل پوست را مستعد جوش و التهاب می ‌کند. برای جلوگیری از جوش زدن قبل از اصلاح بهتر است سطح پوست خود را از آلودگی پاک کنید.  

برای این کار استفاده از یک تونر را به شما پیشنهاد می ‌دهیم. البته نوع برند آن فرقی ندارد. اگر به تونر دسترسی ندارید، یک قاشق غذاخوری سرکه سیب و یا الکل را با دو قاشق غذا خوری آب ترکیب کنید. سپس یک پنبه را در این محلول آغشته کرده و به صورت بزنید.  بعد از خشک شدن کامل صورت وقت اصلاح رسیده است.

تمیز کردن پوست تا چه اندازه قبل از اصلاح اهمیت دارد؟

قبل از اینکه اقدام به اصلاح موهای صورت بکنید، پوست صورت خود را کاملا تمیز کنید تا هرگونه عوامل میکروبی و آلوده کننده را از سطح پوست و منافذ آن پاک نمایید. چرا که اگر پوست شما آلوده باشد، در حین اصلاح میکروب ها وارد منافذ پوست شده و زمینه ایجاد جوش را فراهم می کنند. به همین دلیل استفاده از یک شوینده مخصوص نوع پوست برای استفاده روزانه الزامی است. از همان شوینده نیز قبل از اصلاح می توانید استفاده نمایید. نکته ای که قابل توجه است این است که بهتر است شوینده ای که دارای ترکیبات آبرسان است و باعث نرمی پوست می شود را برای شستن قبل از اصلاح انتخاب نمایید.

اصلاح صورت با تیغ بهتر است یا ژیلیت؟

استفاده از تیغ یا ریش تراش بسته به نوع پوست هر فردی در نظر گرفته می شود. برخی افراد با تیغ و بعضی هم با ریش تراش بهتر اصلاح می کنند. به طور کلی استفاده از ریش تراش برای انواع پوست ها چه حساس و غیر حساس مناسب تر بوده و در عین حال کار با آن آسان تر است. به علاوه هنگام کار با ریش تراش آسیب و برش بر سطح پوست ایجاد نشده اما با استفاده از تیغ، ممکن است پوست صورت دچار برش شود.

اگر قبل از اصلاح جوش داشته باشیم چه کنیم؟

بسیاری افراد دارای پوست های چرب و جوش دار هستند که معمولا هنگام اصلاح صورت فرد را با مشکل مواجه می کنند. بهترین راهکار برای اصلاح صورت چنین پوست هایی این است که از تیغ کشیدن روی جوش ها خودداری شود و حدالامکان از استفاده کرم های موبر روی جوش های التهابی خودداری شود.

برای اینکه بعد از اصلاح نیز این جوش ها تشدید نشود رعایت نکاتی که برای قبل از اصلاح در قسمت های قبل نام برده شد، الزامی است.

برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Caspian Cool Shaving Foam 200 ml
کف ریش کاسپین مدل کول(COOL)فوم اصلاح کاسپین مدل کامفورت مناسب پوست‌های معمولی می باشد و حس نرمی و لطافت بعد از اصلاح به پوست می دهد. این محصول به دلیل داشتن گلیسیرین باعث آبرسانی وحفظ رطوبت پوست می شود. همپنین حرکت خودتراش بر روی پوست راحت تر می شود. این محصول باعث مراقبت از پوست در هنگام اصلاح ش..
29,950 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Caspian Comfort Shaving Foam 200 ml
کف ریش کاسپین مدل کامفورتفوم اصلاح کاسپین مدل کامفورت مناسب پوست‌های معمولی می باشد و حس نرمی و لطافت بعد از اصلاح به پوست می دهد. این محصول به دلیل داشتن گلیسیرین باعث آبرسانی وحفظ رطوبت پوست می شود. همپنین حرکت خودتراش بر روی پوست راحت تر می شود. این محصول باعث مراقبت از پوست در هنگام اصلاح شده..
29,950 تومان
برند: فومن شیمی | fouman chimie مدل: Caspian Sensitive Shaving Foam 200 ml
کف ریش کاسپین پوست حساس eSensitivفوم اصلاح کاسپین مدل کامفورت مناسب پوست‌های معمولی می باشد و حس نرمی و لطافت بعد از اصلاح به پوست می دهد. این محصول به دلیل داشتن گلیسیرین باعث آبرسانی وحفظ رطوبت پوست می شود. همپنین حرکت خودتراش بر روی پوست راحت تر می شود. این محصول باعث مراقبت از پوست در هنگام ا..
29,950 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Sense Shave Gel For Men 200ml
ژل اصلاح آقایان سنس کامانژل اصلاح آقایان سنس کامان مناسب برای اصلاح صورت می باشد. استفاده از ژل اصلاح سنس باعث می شود اصلاح صورت به راحتی انجام شود و از بروز خراش و خشکی پوست به هنگام اصلاح جلوگیری شود. این ژل کامان مناسب پوست های حساس تولید شده است. افراد دارای پوست حساس می توانند از خاصیت ضد حساسی..
33,900 تومان
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Men OXYGEN Ultimate Protection Shave Gel 260 ml
ژل اصلاح اکسیژن کامانژل اصلاح اکسیژن کامان محصولی مناسب برای اصلاح صورت و نقاط دیگر بدن است. در ترکیبات این ژل از عصاره آلوئه ورا و اسید هیالورونیک استفاده شده است و همین امر دو خصوصیت مهم را به این محصول بخشیده است: خاصیت ضد التهاب و خاصیت آب رسان! این ژل حس لطافت را بر روی پوست به وجود می آورد و ا..
47,300 تومان
برند: مالیزیا | Malizia مدل: Malizia Vetyver Shaving Foam
فوم اصلاح وتیور مالیزیافوم اصلاح وتیور مالیزیا برای اصلاح صورت و نرم کردن پوست طراحی شده است. در این فوم اصلاح از عصاره آلوئه ورا استفاده شده که خنک کننده و ضد التهاب است. این عصاره باعث می شود سوزش جای تیغ تسکین یابد و پوست ملتهب نگردد. افرادی که دارای پوست چرب و حساس هستند می توانند با خیال راحت ا..
122,500 تومان
برند: اینتسا | Intesa مدل: Intesa Vitacell Shaving Foam 300ml
فوم اصلاح مردانه اینتسا مدل Vitacellفوم اصلاح مردانه اینتسا مدل Vitacell توسط یک برند ایتالیایی تولید شده است. این فوم کمک می کند تا اصلاح بسیار کامل و بی دردسری را داشته باشید. در ساختار این فوم از ترکیباتی استفاده شده تا پوست پس از اصلاح خشک نشود و نرم و لطیف بماند. این فوم خاصیت ترمیم کننده دارد ..
137,500 تومان
برند: مالیزیا | Malizia مدل: Malizia Argan Karite Shaving Foam
فوم اصلاح مالیزیا آرگان کاریتفوم اصلاح مالیزیا آرگان کاریت محصول مناسبی برای اصلاح کردن می باشد. این فوم اصلاح ساختاری بی نظیر دارد و باعث می شود اصلاح راحت تری داشته باشید. در ساختار فوم اصلاح مالیزیا مدل آرگان کاریت از روغن آرگان استفاده شده است. این روغن خواص بسیاری برای پوست دارد و لطافت و نرمی ..
122,500 تومان
برند: اینتسا | Intesa مدل: Intesa Energypower Shaving Foam 300ml
فوم اصلاح اینتسا مدل ENERGY POWERفوم اصلاح اینتسا مدل ENERGY POWER محصولی مناسب برای اصلاح آقایان می باشد.  فوم اصلاح اینتسا مناسب انواع پوست است و همه افراد با هر نوع پوستی می توانند به راحتی از آن استفاده نمایند. فوم اصلاح اینتسا با ایجاد پوشش لطیف روی پوست کمک می کند تا تیغ حرکت راحت تری بر ..
137,500 تومان
برند: اینتسا | Intesa مدل: Intesa Avocado Oil Shaving Foam 300ml
فوم اصلاح آقایان اینتسا مدل مرطوب کننده فوم اصلاح آقایان اینتسا مدل مرطوب کننده، نرم کننده و آبرسان پوست بوده  وکمک می کند تا اصلاح به راحتی انجام شود. این فوم اصلاح حاوی روغن آووکادو می باشد و پوست را به خوبی رطوبت رسانی و مرطوب می کند. در این فوم از ترکیبات موثری استفاده شده تا پوست پس از اصل..
137,500 تومان
ژل اصلاح نوکس | 150 میلی لیتر | تسهیل اصلاح صورت همراه با مرطوب کنندگی ژل اصلاح نوکس | 150 میلی لیتر | تسهیل اصلاح صورت همراه با مرطوب کنندگی
ناموجود
برند: نوکس | Nuxe مدل: NUXE MEN Anti Irritation Shaving Gel
ژل اصلاح نوکساصلاح موی سر و صورت کاری منظم و همیشگی است و هر کس هم برای انجام دادن آن شیوه و روشی خاص دارد، از استفاده از تیغ و ماشین‌های اصلاح گرفته تا اپیلیدی و موم انداختن. اما چیزی که در این میان مهم است، اهمیت محصولات مختلفی است که افراد برای التیام و جلوگیری از جوش زدن محل اصلاح شده از آنها اس..
89,000 تومان
ژل اصلاح فریز کامان | 260 میلی | خنک کننده و ضد التهابات پوستی ژل اصلاح فریز کامان | 260 میلی | خنک کننده و ضد التهابات پوستی
ناموجود
برند: کامان | comeon مدل: Comeon Freeze Shave Gel For Men 260ml
ژل اصلاح فریز کامانژل اصلاح فریز کامان یک ژل مناسب برای اصلاح ریش و صورت آقایان است. این ژل به دلیل داشتن عصاره چای سبزآنتی باکتریال بوده و باعث بروز جوش بعد از اصلاح نمی شود. از طرفی وجود عصاره آلوئه ورا درون این ژل اصلاح باعث نرمی و لطافت پوستت شده و رطوبت رسانی قابل توجه ای بعد از اصلاح به پوست م..
47,300 تومان
فوم اصلاح لیراک | 150 میلی | التیام بخش و شاداب کننده
ناموجود
برند: لیراک | LIERAC مدل: LIERAC HOMME MOUSSE A RASER HYDRATANTE ANTI IRRITATIONS
فوم اصلاح لیراکفوم اصلاح لیراک به فرم کرم سبب بهترین اصلاح ضمن محافظت از پوست می شود. فوم اصلاح لیراک حاوی 1% کمپلکس skin power5 که کمپلکس منحصر به فردی از 5 ماده معدنی آهن، منیزیم، مس، روی و منگنز  که نقش مهمی در حفظ تعادل و سلامت پوست دارند است فوم اصلاح آقایان لیراک همچنین حاوی 1% عصاره برگ ..
108,700 تومان
نمایش 1 تا 13 از 13 (1 صفحه)