Menu
Your Cart

دماسنج

توضیحات دسته‌بندی

آیا می خواهید بدانید که تب کرده اید یا دمای بدن شما عادی است؟! آیا کودک شما بیمار شده است و می خواهید با چک کردن دمای بدن او اقدامات لازم را انجام دهید؟! بی شک شما به یک دماسنج نیاز دارید تا بتوانید نظارت دقیقی بر دمای بدن خود و یا فرزندتان داشته باشید. این محصول به شما کمک می کند تا در صورت بروز هر گونه نوسانات دما به سرعت اقدامات پزشکی مناسب را دریافت کنید. همچنین، شما می توانید از این محصول برای حفظ دمای محیط استفاده کنید. بهتر است بدانید مطالعات نوین نشان می دهند گرمای بیش از حد محیط می تواند خطر بروز سندروم ناگهانی مرگ نوزاد را افزایش دهد. به همین دلیل حفظ تعادل دمای محیط از جمله مواردی است که تمامی افراد باید مد نظر قرار دهند.

انواع دماسنج

با توجه به تاثیر گذاری ویژه این محصول برای کنترل دمای بدن و محیط، تولید کنندگان تلاش کرده اند تا انواع مختلفی از این محصول را تولید کنندگان و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. این محصولات به شرح زیرند:
دماسنج دیجیتالی ( این محصول برای اندازه گیری دمای بدن مورد استفاده قرار می گیرد)
دماسنج محیطی ( این محصول در محیط نصب می شود و دمای دقیق را نشان می دهد)
دماسنج آب ( این محصول در آب گذشته می شود و دمای دقیق آب را مشخص می کند)

دماسنج دیجیتالی چیست؟

شاید بتوان گفت یکی از محصولات ویژه بازار دماسنج دیجیتالی است. در این محصول از تراشه های هوشمند استفاده شده است که به تغییرات دما بسیار حساس است و آن را نشان می دهد. قسمت زیرین این محصول در دهان و زیر زبان گذاشته می شود تا دمای بدن را نشان دهد. دقت این محصول بسیار بالاست و از آن می توان برای کنترل دمای بدن استفاده کرد. خبر خوب این است که این محصول با الکل ضد عفونی می شود و نیاز به تهیه دائمی آن نیست.

آیا تمامی افراد به دماسنج نیاز دارند؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که آیا تمامی افراد به این محصول نیاز دارند یا خیر! پاسخ به این سوال مثبت است. با توجه به این موضوع که تب بالا به اندام های داخلی بدن آسیب وارد می کند، تمامی افراد به محض احساس تغییر دما باید با استفاده از این محصول دمای بدن خود را چک کنند و اقدام لازم، مانند پاشویه را انجام دهند تا دمای بدن خود را پایین بیاورند. استفاده از این محصول برای کودکان اهمیت بسیار بیشتری دارد. زیرا سیستم ایمنی بدن کودکان ضعیف است و تب بالا می تواند آسیب های غیر قابل جبرانی را به آنها وارد کند.

نکات مهم در خرید دماسنج

اگر تصمیم گرفته اید که این محصول را خریداری کنید باید به موارد مهمی توجه داشته باشید. این موارد به شرح زیر هستند:
در زمان خرید ویژگی های این محصول از جمله وزن آن را بررسی کنید. این محصول باید بسیار سبک باشد.
در زمان خرید به رنج دمایی که این محصول پوشش می دهد توجه داشته باشید.
در زمان خرید نوع مصارف محصول را بررسی کنید. زیرا برخی از این محصولات دارای مصارف صنعتی هستند، برخی دارای مصارف خانگی هستند و برخی برای هر دو منظر طراحی شده اند.

قیمت و خرید دماسنج

اگر به عنوان فرد هوشمندی که در قرن بیست و یکم زندگی می کند تصمیم گرفته اید تا این محصول را سفارش دهید، می توانید به سایت داروخانه آنلاین مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در این مرکز به فروش می رسند از برندهای معتبر بازار هستند و شما می توانید اطمینان داشته باشید که تمامی استانداردها در ساخت آنها رعایت شده اند. همچنین، در زمان خرید دماسنج می توانید از مشاوره های رایگان این مرکز بهره مند شوید.

برند: زیکلاس مد | Zyklusmed مدل: Zyklusmed
تب سنج دیجیتالیتب سنج دیجیتالی بزرگسال زیکلاس مد بهترین نوع تب سنج است. استفاده از آن بسیار ساده و راحت بوده و میزان دقت بالایی نیز دارد و در اغلب موارد بسیار قابل اطمینان است. به دنبال مارک مشهور باشید و همیشه دو یا سه عدد در دسترس داشته باشید که باید یکی مخصوص مقعد باشد. استفاده از آن بسیار آ..
126,500 تومان