منوی داروخانه
Your Cart

ژل آنتی آکنه پوست چرب توتال درم 30 میل

ژل آنتی آکنه پوست چرب توتال درم 30 میل
-10 %
ژل آنتی آکنه پوست چرب توتال درم 30 میل

ژل آنتی آکنه پوست چرب توتال درم

ژل آنتی آکنه پوست چرب توتال درم، مناسب برای درمان آکنه است و به صورت موضعی استفاده می شود. ژل آنتی آکنه توتال درم تاثیر سریع بر روی جوش دارد و می تواند در مدت زمان کوتاهی جوش را ناپدید کند. از ژل آنتی آکنه توتال درم می توان برای انواع پوست استفاده نمود. این محصول می تواند سرعت ترشح سبوم پوست را متوقف و کنترل کند و با از بین بردن باکتری های مولد آکنه از بروز آن جلوگیری نماید. این ژل به ژل اورژانسی نیز معروف است زیرا در مدت زمان کوتاهی اثرگذاری خود را انجام می دهد. از این محصول می توانید برای رفع انواع جوش های دوران بلوغ و جوش های ناشی از اصلاح صورت نیز استفاده نمایید.

سن بلوغ چه تاثیری در بروز جوش دارد؟

بروز جوش ها معمولا در سن بلوغ اتفاق می افتد. در این دوران میزان هورمون های بدن خصوصا هورمون های جنسی به بالاترین میزان ترشح خود می رسند. این هورمون ها باعث می شوند میزان چربی پوست افزایش یابد و خصوصا غدد چربی درون فولیکول مو فعال تر شوند. به دلیل اینکه فولیکول های مو در سر، صورت و قفسه سینه بیشترین تعداد را دارند زمانی که غدد چربی این نواحی چربی بیشتری تولید کنند جوش های این ناحیه نیز بروز بیشتری پیدا می کنند. آکنه در باقی سال های عمر نیز ایجاد می گردد و تنها مختص دوران بلوغ نیست اما در این سن نمود آن بیشتر می باشد.

داروخانه آنلاین مطالعه مطلب زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

آیا می توان برای درمان جوش از الکل استفاده کرد؟

265,500 تومان - 10% تخفیف
295,000 تومان
  • موجودی: موجود
  • مدل: Total Derm Anti Acne Gel 30ml
  • بارکد محصول: 6269855803189
  • کد انبار: 926921

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
سوالات متداول

می توانید روزانه دو بار صبح و شب از این ژل استفاده کنید. مقداری از ژل را به صورت موضعی روی ناحیه تمیز و خشک جوش بمالید. آرام آن را ماساژ دهید تا جذب شود. در طول درمان با این محصول حتما از محصولات ضد آفتاب استفاده نمایید.

 ژل آنتی آکنه پوست چرب توتال درم به دلیل اینکه فاقد هرگونه مواد شیمیایی و پارابن می باشد و دارای ترکیبات طبیعی است و سبب ایجاد عوارض و حساسیت نمی شود.

ژل آنتی آکنه پوست چرب توتال درم،  برای درمان آکنه بسیار مناسب است و به صورت موضعی استفاده می شود. همچنین ژل آنتی آکنه توتال درم تاثیر بسزایی بر روی جوش دارد و می تواند در مدت زمان کوتاهی جوش رها را از بین ببرد. از ژل آنتی آکنه توتال درم می توان برای انواع پوست هم استفاده نمایید.

ژل آنتی آکنه پوست چرب توتال درم   سرعت ترشح سبوم پوست را متوقف و کنترل می کند و با از بین بردن باکتری های مولد آکنه از بروز آن جلوگیری می نماید. این ژل در مدت زمان کوتاهی اثرگذاری خود را انجام می دهد. از این محصول می توانید برای رفع انواع جوش های دوران بلوغ و جوش های ناشی از اصلاح صورت نیز استفاده نمایید.