Menu
Your Cart

ضد آفتاب

توضیحات دسته‌بندی

عامل اصلي چين و چروك پوست و كك و مك نورآفتاب مي باشد. اشعه UV آفتاب ( UVA و UVB) سبب تسريع پروسه پيري در پوست، آسيب پوستي و افزايش ريسك سرطان هاي پوست مي شوند. (UVA سبب چروك، افتادگي و پيري پوست و UVB سبب ايجاد سرطان پوست مي گردد).

به منظور جلوگيري از اين فرايندها، نياز به مراقبت هاي ويژه در برابر آفتاب مي باشد.

اِس پي اِف SPF ميزان توانايي ضد آفتاب در پيشگيري از آسيب UVB مي باشد، بعنوان مثال اگر پوست شما پس از ٢٠ دقيقه قرارگرفتن در معرض آفتاب قرمز مي شود، با استفاده از SPF15، اين مدت ١٥ برابر افزايش مي يابد يعني ٥ ساعت.

به طور معمول ضد آفتاب با SPF15 تا ٣٠ براي اكثر افراد توصيه و پيشنهاد مي گردد، در افرادي كه پوستشان حساس تر است يا سابقه خانوادگي سرطان پوست و يا ساير بيماريهاي پوستي مرتبط را دارند، SPF 30 و بالاتر مورد استفاده قرار مي گيرد.

كرم با SPF15 ، حدودا ٩٣٪‏ UVB را فيلتر مي كند و UVB30 ٩٧٪‏ را فيلتر مي نمايد. هيچ ضد آفتابي به طور كامل نمي تواند هم اشعه UV را فيلتر كند. تمامي افراد بالاي ٦ ماه سن نياز به ضد آفتاب دارند، همچنين در هواي ابري و فصول سرد نيز بايد جهت محافظت اشعه UV از ضد آفتاب استفاده نمود. هر ٢-٣ ساعت بايد كرم ضد آفتاب خود را تمديد نماييد. مشاوره تخصصی و رایگان داروخانه آنلاین جهت مسائل مربوط به  پوست و موی شما و کمک در  انتخاب محصول مناسب و مورد نیاز تان در خدمت شما عزیزان است!


برند: بیزانس | Byzance مدل: Byzance Hihg Protection Cream/Fluid Foundation
کرم ضد آفتاب بیزانس با spf50:ضد آفتاب بیزانس جزء سبک ترین ضد آفتاب های کرم پودری( spf) با قابلیت جذب و قدرت کاور بسیار بالا می باشد به طوری که تمام چین و چروک ها، لکه های پوستی و خال ها را پوشش می دهد و ۱۲ ساعت نیز ماندگار است. این آفتاب برای پوست های چرب و مستعد آکنه، پوست های حساس و خشک یک انت..
179,000 تومان
برند: لایسل | Liesel مدل: Liesel Sunsel Oili Skin Sunscreen Cream SPF50
ضدآفتاب سانسل پوست چرب لایسلضد آفتاب لایسل پوست چرب، دارای فیلترهای ویژه جهت محافظت پوست در مقابل اشعه های UVA/UVB، مادون قرمز (IR) و نور مرئی (Visible) میباشد و همچنین حاوی ترکیبات ضد آلودگی و آنتی اکسیدان است که پوست را در مقابل آسیب های هوای آلوده و رادیکال های آزاد محافظت میکند. این محصو..
156,700 تومان
برند: لایسل | Liesel مدل: Liesel Sunsel Combination Skin Sunscreen Cream SPF50+ 40 ml
ضد آفتاب سانسل پوست مختلط لایسلبرند لایسل جز معدود برندهایی است که در زمینه ضد آفتاب برای پوست های مختلف تفکیک ایجاد کرده است. ضد آفتاب پوست مختلط لایسل مناسب پوست های نرمال تا مختلطی است که مستعد آکنه می باشند. این محصول علاوه بر حفاظت بالا در برابراشعه   UVA/UVB ، حاوی آنتی اکسی..
150,500 تومان
برند: لانسون | Lanson مدل: Lanson High sun protection cream SPF 50+ dry skin Colorless
ضد آفتاب بی رنگ لانسون :کرم ضد آفتاب لانسون با پوشش کرم پودر نیاز پوست به ضدآفتاب و کرم پودر را همزمان برطرف می کند . بااین تفاوت که این کرم فقط یک محصول آرایشی نبوده و با استفاده از مواد ضد چروک و تنظیم کننده چربی ، چین و چروک های سطحی و عمیق پوست را از بین برده و از ایجاد جوش جلوگیری میکند . این م..
185,500 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull Men Sunscreen Cream SPF55
ویژگی های کرم ضد آفتاب آقایان سی گل:- کرم ضدآفتاب مردان سی‌گل با داشتن فاکتور حفاظتی 55 امکان حفاظت از پوست را در برابر تمام طول موج‌های ماورا بنفش A وB و مادون قرمز در زمانی طولانی‌تر فراهم می‌آورد- تسهیل اکسیژن رسانی و رطوبت رسانی قوی در کنار غیر جوش‌زا بودن و  Oil Free بودن این ضد آفتاب باعث..
42,000 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull SunPro Sunscreen Cream SPF60
ویژگی های کرم ضد آفتاب SPF60 سی گل:- محافظت از پوست در برابر پرتوهای مضر خورشید و رادیکال‌های آزاد- افزایش قدرت دفاعی پوست- خنثی سازی رادیکال‌های آزاد با استفاده از مواد آنتی‌اکسیدان- جلوگیری از بروز ضایعات پوستی ناشی از عملکرد رادیکال‌های آزاد- دارای اثرات ضدالتهابی و نرم و مرطوب کنندگینحـوه استفـا..
39,800 تومان
برند: سی گل | Seagull مدل: Seagull Color Sunscreen Oil Free SPF30
ویژگی های کرم ضد آفتاب فاقد چربی رنگی سی گل:- محافظت از پوست در مقابل اشعه‌های مضر آفتاب- پوشاندن لک‌های پوستی و یکنواخت کردن پوست- تقویت و تغذیه پوست- مرطوب کنندگی پوست- از آنجا که این کرم بصورت فاقد چربی تهیه شده است جهت استفاده بر روی پوست‌های معمولی تا چرب مناسب استنحـوه استفـاده کرم ضد آفتاب فا..
41,900 تومان