Menu
Your Cart

تردمیل

تردمیل پاندا مدل DK11 | دارای شیب برقی، پخش موسیقی و نمایشگر تردمیل پاندا مدل DK11 | دارای شیب برقی، پخش موسیقی و نمایشگر
ناموجود
برند: پاندا | Panda مدل: Panda Treadmill
تردمیل چیست؟تردمیل دستگاهی جهت دویدن و یا راه رفتن در یک محل ثابت می باشد . تردمیل پیش از توسعه ماشین های قدرتی به منظور کنترل قدرت حیوانات و انسان ها برای انجام کار اختراع شد، که اغلب یک آسیاب بود که توسط گام های یک شخص یا حیوان کنترل می شد. چندی بعد ، تردمیل به عنوان یک وسیله برای مجازات ز..
4,250,000 تومان
تردمیل خانگی آیرون مسترز مدل F30D | دارای شیب برقی، نمایشگر و قابلیت تاشو و چرخ تردمیل خانگی آیرون مسترز مدل F30D | دارای شیب برقی، نمایشگر و قابلیت تاشو و چرخ
ناموجود
برند: آیرون مسترز | Iron Masters مدل: Iron Masters Treadmill
تردمیل چیست؟تردمیل دستگاهی جهت دویدن و یا راه رفتن در یک محل ثابت می باشد . تردمیل پیش از توسعه ماشین های قدرتی به منظور کنترل قدرت حیوانات و انسان ها برای انجام کار اختراع شد، که اغلب یک آسیاب بود که توسط گام های یک شخص یا حیوان کنترل می شد. چندی بعد ، تردمیل به عنوان یک وسیله برای مجازات زندانیانی..
3,300,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

 تردمیل دستگاهی جهت دویدن و یا راه رفتن در یک محل ثابت می باشد . تردمیل پیش از توسعه ماشین های قدرتی به منظور کنترل قدرت حیوانات و انسان ها برای انجام کار اختراع شد، که اغلب یک آسیاب بود که توسط گام های یک شخص یا حیوان کنترل می شد.

 تردمیل دیگر برای جنبه کنترل قدرت استفاده نمی شود، بلکه به عنوان یک ابزار ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه تردمیل یک پلتفرم در حال حرکت به همراه یک تسمه نقاله گسترده می باشد که از طریق یک موتور الکتریکی یا چرخ لنگر، کنترل می گردد. تسمه به عقب حرکت کرده و فرد بایستی مطابق با حرکت تسمه نقاله بر روی تردمیل بدود و یا راه برود.


با توجه به مسائل مطرح شده در زمان خرید تردمیل به عنوان یک ابزار ورزشی، باید به این نکات توجه کنیم. علاوه بر این تردمیل بر اساس نوع کاربرد آن دارای دو نوع تردمیل باشگاهی و تردمیل خانگی می باشد . انواع تردمیل خانگی همان گونه که از اسم آنها پیداست، به عنوان یک وسیله ورزشی در خانه مورد استفاده قرار می گیرد. ولی چنانچه قصد خرید برای مصارف باشگاهی و حرفه ای دارید، باید از تردمیل باشگاهی استفاده نمایید.