Menu
Your Cart

کپسول آکیو هلث 21 سنتری 30 عدد

تامین ویتامین و مواد معدنی برای سلامت چشم
کپسول آکیو هلث 21 سنتری | 30 عدد | تامین ویتامین و مواد معدنی برای سلامت چشم
ناموجود
کپسول آکیو هلث 21 سنتری | 30 عدد | تامین ویتامین و مواد معدنی برای سلامت چشم

کپسول آکیو هلث 21 سنتری


چشم حساسترین عضو بدن است و در عین حساسیت زیاد در معرض تهدیدات محیطی فراوانی است . مواظبت از چشم جهت جلوگیری از بیماری ، کاری بسیار آسانتر و کم هزینه تر از درمان بیماری است چرا که بیماری بجز هزینه ممکن است مقداری از بینایی خود را نیز از دست بدهیم . انسان بیش از 70 درصد اطلاعات زندگی را از طریق چشم دریافت می شود به همین دلیل توجه به بهداشت چشم جهت داشتن چشمی سالم یک امر بسیار مهم است .
حفاظت چشم یکی از شاخصه هاي مهم در زمینه ايمني ليزر محسوب مي شود. این اهمیت به دليل حساسيت بالاي چشمها در برابر پرتوها و در عین حال اهمیت چشم به عنوان یک عضو مهم بدن است. انواع مختلف پرتوهاي ليزر منجر به بروز آسيب هاي مختلف به چشم مي شود. يكی از مهمترين آسيبهاي چشم، آسيب شبكيه است كه اغلب به دليل تابش بيش از حد نور مرئي يا طيف نزديك در ناحيه فرو سرخ اتفاق مي‌افتد. از ديگر آسيبهاي چشم، مي توان، آسيب قرنيه يا عدسي را نام برد كه دليل آن تابش پرتو ميان فرو سرخ ( دليل جوش) يا ماوراء بنفش است كه منجر به بروز آب مرواريد عدسي چشم خواهد شد.

لوتئین چیست؟

لوتئین، با نام مستعار "ویتامین چشم،" یک نوع از آنتی اکسیدان کاروتنوئیدی است که شناخته شده ترین ماده برای حفاظت از سلامت چشم است. لوتئین در مواد غذایی با رنگ روشن مانند میوه ها و سبزیجات یافت می شود.
بدن نمی تواند این مواد را خودش ترشح کند، پس حتماً باید آن ها را از رژیم غذایی تهیه کرد.
کمبود لوتئین موجب افزایش خطر ابتلا به بیماری های وابسته به سن، از جمله از دست دادن بینایی و یا اختلالات مانند دژنراسیون ماکولا و آب مروارید می شود. لوتئین از سلول های سالم با متوقف کردن رشد سلول های بدخیم محافظت می کند.
حتی در افرادی که مبتلا به مشکلات چشمی و بینایی هستند، پیروی از رژیم غذایی غنی از لوتئین می تواند از پیشرفت بیماری آن ها جلوگیری کند.
گذشته از حفاظت از چشم، لوتئین برای کمک به جلوگیری از اختلالات پوستی، انواع مختلفی از سرطان از جمله سرطان کولون یا سینه، دیابت نوع 2 و عوامل خطر مرتبط با بیماری عروق کرونر قلب نیز استفاده می شود.

برای دستیابی به حداکثر فایده، غذاهای غنی از لوتئین را به میزان کافی مصرف کنید تا اطمینان حاصل شود که بین 6 تا 10 میلی‌گرم لوتئین در روز دریافت داشته‌اید.


اگر در حال حاضر قصد خرید این محصول را ندارید می توانید مطلب زیر را مطالعه نمایید:

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
30,000 تومان
امتیاز جایزه: 30000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: 21Century Ocu Health

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب