Menu
Your Cart

کپسول CoQ10 رد آنتی ایجینگ 30 عدد

کمک به سلامت قلب و تقویت سیستم ایمنی
کپسول CoQ10 رد آنتی ایجینگ | 30 عدد | کمک به سلامت قلب و تقویت سیستم ایمنی

کپسول CoQ10 رد آنتی ایجینگ

کپسول کو کیوتن رد آنتی ایجینگ (ساخت ایران) به عنوان یک آنتی اکسیدان در بدن عمل می کند که از سلول ها در برابر آسیب محافظت کرده و با دارا بودن خواص ضدپیری نقش مهمی در متابولیسم بدنی دارد. اگرچه ماده CoQ10 نقش کلیدی در بدن ایفا می کند، شواهدی وجود دارد که مصرف بیشتر این ماده در قالب مکمل در کاهش فشار خون، بهبود نارسایی قلبی، جلوگیری یا درمان عوارض جانبی ، مانند درد ماهیچه ها و مشکلات کبدی بسیار مفید است. افزایش سن و برخی شرایط پزشکی با کاهش سطح این ماده همراه است.

از طرفی مطالعات اولیه نشان داده است که این مکمل حتی پیشرفت بیماری آلزایمر را کند می کند. در شرایط عادی ، رادیکال های آزاد ارتباط بین سلول ها را تنظیم کرده و از بدن در برابر میکروب های عفونی دفاع می کنند. با این حال ، رادیکالهای آزاد اضافی باعث آسیب به DNA می شوند که می تواند منجر به مواردی مانند التهاب، جهش های DNA و آسیب بافت شود. این محصول با خنثی سازی رادیکال های آزاد به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل کرده و  به این ترتیب ، از سلول ها در برابر آثار مضر محافظت می کند.

چه کسانی مستعد مصرف قرص کو-کیوتن هستند؟

از فواید مصرف این مکمل، کمک به حفظ سلامت قلب برای کسانی که مشکل قلبی عروقی دارند، بهبود چین و چروک پوست، رفع خستگی و افزایش تولید انرژی و خنثی سازی ذرات مضر به نام رادیکال های آزاد است. بنابرین با بالا رفتن سن و افت انرژِی ناشی از خستگی کار روزمره مصرف این مکمل به بهبود عملکرد جسمی و تقویت سیستم ایمنی بدن شما کمک می کند. در نتیجه همه افراد به ویژه در سنین بالاتر می توانند از این محصول استفاده کنند.

داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد میدهد:

- ویتامین ایی ویتامینی مهم برای سلامتی!

178,800 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 130700
  • موجودی: موجود
  • مدل: Antiaging coQ10 red 30 softgel
  • بارکد محصول: 6261839600678
  • کد انبار: 2190

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب