Menu
Your Cart

کپسول گیاهی آرتروفید آریا 15 عدد

بهبود آرتروز و درد استخوان و مفاصل
کپسول گیاهی آرتروفید آریا | 15 عدد | بهبود آرتروز و درد استخوان و مفاصل

بیماری آرتروز ( التهاب مفاصل) یکی از بیماری های شایع مفاصل است و مفاصل بدن از جمله مفاصل دست ها، ران ها، زانو ها، پاها و مهره های کمری را درگیر می کند. این بیماری باعث ساییدگی و فرسودگی غضروف ها می شود. علائم این بیماری شامل خشکی، سفتی و درد مفاصل است. این بیماری در زنان در دوره یائسگی و یا بعد از آن، در مردان در  میانسالی و سنین بالا و در ورزشکاران نیز در اثر ضربه شیوع بیشتری دارد.


داروهای مورد استفاده جهت درمان این بیماری معمولا داروهای ضد درد و ضد التهاب هستند، از انواع این داروها می توان به بروفن و ناپروکسن اشاره کرد. با توجه به عوارض جانبی زیاد این داروها، امروزه استفاده از داروهای گیاهی (مانند سویا و آووکادو) در درمان آرتروز از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.

کپسول گیاهی آرتروفید یک نام ثبت شده و اختصاصی می باشد که از مجموع عصاره خشک دانه سویا به میزان 200 میلی گرم و عصاره خشک میوه آواکادو به میزان 100 میلی گرم( در هر کپسول) بعنوان مواد موثره ساخته شده است.

سویا

دریافت مقادیر کافی سویا، درد و التهاب مفاصل را از بین می برد. طبق بررسی متخصصان تغذیه دانشگاه ایالتی اکلاهاما، با مصرف روزانه سویا به مدت سه ماه، بر درد و رنج ناشی از زانودرد می توان غلبه کرد. سویا از طریق مصرف سالاد، برگرهای سویا، مخلوط های حاوی مواد غذایی گیاهی و شیر سویا تامین می شود. این ماده غذایی منبع غنی ایزوفلاون ها است. ایزوفلاون ها به سبب توانایی خود در تعدیل فعالیت استروژنی بدن (با اتصال به گیرنده های استروژنی سطح سلول ها)، شناخته می شوند. محققین آزمایشگاهی ثابت کرده اند، ایزوفلاون های سویا التهاب مفاصل را کاهش داده، بافت غضروف را بهبود می بخشند و در نهایت سبب کاهش درد می شوند. در یک تحقیق ۱۳۵ انسان دچار التهاب استخوان ها و مفاصل و زانودرد به طور تصادفی مکمل پروتئینی شیر یا مکمل پروتئینی سویا را دو بار در روز به مدت سه ماه دریافت نمودند.

آووكادو

درختي است كه ارتفاع آن به حدود 6 متر مي رسد و درقسمت هاي گرم آمريكا و برزيل و غرب هندوستان پرورش مي يابد.


منشاء آووكادو آمريكاي جنوبي بوده كه از آنجا به نواحي ديگر دنيا راه يافته است.


برگهاي اين درخت ضخيم و سبز و گلهاي آن كوچك و سبز رنگ است . ميوه آن مانند گلابي و دراي پوستي سخت برنگ سبز تيره و يا سياه است.


در حدود 400 نوع مختلف آووكادو وجود دارد كه بعضي از آنها دراي پوست صاف و سبز رنگ بوده ولي پوست برخي از آنها سياه و خشن است.

تركيبات شيميايي:

آووكادو چرب است و دراي اسيدهاي آمينه مختلف مانند سيستين Cystine تريپتوفان Tryptophane و تيروسين Tyrosine مي باشد . در تحقيقات جديدي كه انجام شده وجود چند نوع آنتي بيوتيك در آووكادو ثابت شده است .

خواص داروئي:

1) جوشانده برگهاي آووكادو قاعده آور است .
2) آووكادو تقويت كننده معده است .
3) نفخ و گاز معده را از بين مي برد .
4) براي درمان يرقان مفيد است .
5) جوشانده برگهاي آووكادو اسهال خوني را برطرف مي كند .
6) آووكادو تقويت كننده بدن است .
7) آووكادو رشد بچه ها را جلو مي اندازد زيرا دراي مواد معدني بسياري است .
8) آووكادو خون ساز است و آنهايي كه مبتلا به كم خوني هستند بايد از آو وكادو استفاده كنند .
9) آووكادو بدن را قليايي كرده و تميز مي كند .
10) چون آووكادو شكر و مواد نشاسته اي كمي درد براي آنهايي كه بيماري قند دارند نيز مناسب است .
11) براي دوره نقاهت به مريض آووكادو بدهيد . ضعف عمومي را برطرف مي كند .
12) خستگي را برطرف مي كند .
13) ناراحتي روده و معده را معالجه مي كند .
14) التهاب و درد مفاصل را کاهش می دهد.

84,050 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 65800
  • موجودی: موجود
  • مدل: Arya Pharmed Arthrofeed
  • بارکد محصول: 6261638300052
  • کد انبار: 20563

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب