Menu
Your Cart

کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو | 60 عدد | افزایش و تحریک هورمون های مردانه

کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو | 60 عدد | افزایش و تحریک هورمون های مردانه
کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو | 60 عدد | افزایش و تحریک هورمون های مردانه
کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو | 60 عدد | افزایش و تحریک هورمون های مردانه
ناموجود
کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو | 60 عدد | افزایش و تحریک هورمون های مردانه
کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو | 60 عدد | افزایش و تحریک هورمون های مردانه
کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو | 60 عدد | افزایش و تحریک هورمون های مردانه
کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو | 60 عدد | افزایش و تحریک هورمون های مردانه

گیاه خارخاسک (Tribulus Terrestris):

تریبولوس یک گیاه گلدار است که با نام های TTو Tribs، Devil's weed نیز شناخته می شود.
اگر چه عمدتا در آمریکای شمالی یافت می شود، در بخش هایی از اروپا، جنوب آسیا، استرالیا و حتی بخش هایی از آفریقا نیز رشد می کند. ورزشکاران و بدنسازان به طور مداوم در حال بررسی مکمل ها و محصولاتی هستند که عضلات آنها را به صورت طبیعی، و بدون استفاده از استروئیدهای آنابولیک، رشد دهد .

Tribulus terrestris به طور عمده به عنوان تقویت کننده تستوسترون گیاهی مورد استفاده قرار گرفته است و به مکمل های متعدد برای افزایش توده عضلانی و قدرت اضافه شده است. تحقیقات کنونی در مورد اثر 600 میلی گرم  ساپونین* 40 درصد حاوی TT   سه بار در روز به مدت بیست روز انجام شد. نتایج نشان داد که گردش خون تستوسترون در طی 10 روز اول تحقیق افزایش یافت و سپس بین روزهای 11 تا 20 روز از بین رفته بود.

* ساپونین به انگلیسی:( saponin) یک ماده گلیکوزیدی است که از گیاهان مختلف به‌دست آمده و در اثر حرکت دادن آن با آب کف تولید می‌کند.


tribulus terrestris می تواند سطح تستوسترون را با تضعیف هورمون لوتئینیزه یا هورمون های تحریک کننده فولیکول افزایش دهد و این افزایش اولیه در سطح تستوسترون ممکن است به کاهش میزان قند خون منجر شود. تریبولوس یک مکمل محبوب در بین ورزشکاران می باشد، به این دلیل است که آن را به عنوان یک مکمل قوی و قدرتمند افزایش دهنده سطح تستوسترون می شناسند.

تریبولوس یک داروی گیاهی به حساب می‌آید که در آب‌وهوای گرم و معتدل می‌روید و در کشورهای مختلفی از جمله آمریکا، مکزیک، اروپای‌شرقی، هند و چین یافت می‌شود. از قدیم در برخی کشورها برای کمک به درمان ضعف جنسی و ناباروری در مردان مورد استفاده قرار می‌گرفته. مصرف این گیاه به شکل داروئی در اواخر دهه ۷۰ در اروپای‌شرقی رواج یافت و چند سالی است که عصاره آن به‌عنوان مکمل غذائی به خاطر قابلیت‌های احتمالی در افزایش ترشح تستسترون و در نتیجه افزایش قدرت عضلانی در میان ورزشکاران رواج یافته است.تریبولوس در بدنسازی:

تریبولوس تقریبا دیراثرات خودش را نشان خواهد داد و معمولا بین ۶ تا ۸ هفته بعد ازقطع تریبولوس همچنان دربدن فعال می باشد. این مکمل می تواند در ورزش بدنسازی بسیار پرکاربرد باشد. اما این پروهورمون با همه داروهای بدنسازی تداخل دارد . و استفاده از هر داروی بدنسازی می تواند اثرات تریبولوس را کاهش بدهد. به همین دلیل است که ورزشکارانی که از داروهای بدنسازی استفاده می کنند گزارش کرده اند که تریبولوس تاثیرآنچنانی درافزایش قدرت ندارد.حتی این را باید بدانید تریبولوس در مواقع خاصی از روز باید استفاده شود تا تاثیرخوبی درافزایش قدرت داشته باشد
تریبولوس قبل از تمرینات بدنسازی و قبل از خواب اگراستفاده شود دارای بالاترین اثرمی باشد. در بدنسازانی که دررژیم غذایی از کربوهیدرات خیلی کم و چربی پایین و پروتئین بالا استفاده می کنند کمترین کارایی را دارد. مصرف تریبولوس به  همراه شیر و یا مکمل های پروتئینی اصلا توصیه نمی شود. مصرف تریبولوس به همراه قهوه و چای باعث کم شدن اثرات تریبولوس خواهد شد. با رعایت به قوانین خاص مصرف تریبولوس می توانید از اثرات ارزشمند این مکمل جهت افزایش قدرت در بدنسازی استفاده کنید.افزایش سطح تستسترون:

تستوسترون، هورمون کلیدی مردانه است که مسئول رشد و پرورش عضلات است. اثرات آنابولیک تستوسترون مسئولیت سنتز پروتئین، حفظ پروتئین و هیپرتروفی عضلانی در هنگام تمرین مقاومتی را برعهده دارد.
مهمترین مزیت این مکمل بالا بردن سطح تستسترون می باشد ، تریبولوس یک مکمل افزایش دهنده سطح تستسترون قوی محسوب می شود که دارای توانایی افزایش سطح تستسترون طبیعی در بدن می باشد. تستسترون هورمون غالب در آقایان می باشد که در بیضه ها تولید می شود که نقش اصلی  در برخی فرایندها را در بدن بازی میکند. معمولا درآقایان از 30 سالگی به بعد ، سطح تستسترون کاهش پیدا می کند. بطور کلی کمبود تستسترون می تواند سلامتی شخص را تحت تاثیر قرار دهد لذا مصرف تریبولوس می تواند یک روش مناسب جهت مقابله با این ریسک ها باشد .


افزایش حجم عضله و افزایش قدرت:

یکی از دلایلی که بدن سازان تمایل دارند که از مکمل تریبولوس استفاده کنند ، بخاطر نقش آنها در افزایش حجم عضله می باشد که نتیجه ی افزایش سطح تستسترون می باشد . هر چه میزان تستسترون در بدن بالا باشد ، حجم عضله شخص نیز بیشتر خواهد شد . تستسترون نه تنها به رشد عضله کمک می کند ، بلکه به بازسازی عضله آسیب دیده نیز کمک کرده و بدن را در شرایط آنابولیکی نگه می دارد. از آنجا که تستسترون می تواند زمان بازسازی را در بین تمرین ها کاهش دهد ، عضلات می توانند سریعتر بازسازی شده و آماده ی تمرین های بعدی باشند.

پاورلیفترها نیز به مانند بدن سازان که برای زیبایی اندام تمرین می کنند ، نیز از تریبولوس جهت افزایش قدرت استفاده می کنند . این مسئله باز به میزان تستسترون مربوط می باشد که اجازه می دهد عضلات با قدرت بیشتر فعالیت کرده و انرژی بیشتری تولید کنند.


مکمل مناسب برای قبل از تمرین:

بسیاری از مکمل های قبل تمرین ، اینگونه طراحی شده اند که سطح انرژی و نیز تمرکز روانی را در باشگاه افزایش دهند. این مکمل ها حاوی محرک هایی قوی به مانند کافئین بوده که در دوزهای بالا می تواند به تمرین های روز بعد آسیب برساند. امروزه ، بسیاری از افراد از تریبولوس به عنوان یک مکمل قبل تمرین ، که توانایی افزایش تمرکز و نیز سطوح انرژی طبیعی را داراست ، استفاده می کنند. برای حداکثر اثر گذاری ، بسیاری از بدن سازان این مکمل را با کراتین ، 30 دقیقه قبل از تمرین مخلوط کرده و میل می کنند.

کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو:

حاوی عصاره خشک میوه گیاه خارخاسک (Tribulus terrestris) می باشد که براساس 468 میلی گرم ساپونین تام استاندارد شده است. مکمل تریبولوس به عنوان تقویت کننده تستوسترون گیاهی مورد استفاده قرار گرفته است و به مکمل های متعدد برای افزایش توده عضلانی و قدرت اضافه شده است.

ویژگی های کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو:

- کمک به رشد عضلات
- بالا رفتن سطح جذب آمینو اسید ها
- کمک به گرفتن حجم خشک عضلانی
- جلوگیری از تخریب عضلات
- شما را جوان نگه میدارد
- قدرت و توان شما را افزایش می دهد
- افزایش قوای جنسی
- افزایش و تحریک هورمون های مردانه

نحوه استفاده کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو:

- جهت مصرف در مردان بالغ روزانه دو کپسول
- در روزهای فعالیت ورزشی دو عدد کپسول نیم ساعت قبل از شروع ورزش
- در روزهای بدون تمرین ورزشی دو عدد کپسول نیم ساعت قبل از خواب

شرایط نگهداری:

درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کپسول ماسل هرب تریبولس بهتا دارو (در هر کپسول):


مقدار
نام ترکیب
**
Tribulus terrestris
468 mg
Total Saponins


توصیه و هشدار:

- مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
- در صورت رعایت دوز مصرفی پیشنهاد شده هیچگونه عوارض جانبی ایجاد نخواهد کرد مگر بیمارانی که نسبت به گیاه به کار رفته در دارو حساسیت داشته باشند.

موارد عدم مصرف و نکات قابل توصیه:
- مصرف این دارو در افراد زیر 18 سال ممنوع می باشد.
- در دوران بارداری و مراقبت های پزشکی، همچنین مصرف همزمان داروهای دیگر و یا موقعیت های پزشکی خاص، قبل از مصرف با پزشک خود مشورت نمایید.
- در صورت وجود حساسیت به هر یک از ترکیبات موجود در دارو مصرف دارو را قطع و با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
- به دلیل افزایش میزان هورمون های اندروژنیک، در افراد دچار هایپرتروفی خوش خیم پروستات (BPH) مصرف نشود.
- به دلیل کاهش میزان قند خون، در افراد دیابتی میزان داروی مصرفی به وسیله پزشک تنظیم گردد.
- به دلیل تغییرات در میزان قند خون، حداقل 2 هفته قبل از اعمال جراحی مصرف این دارو متوقف گردد.

تداخلات دارویی:
- از مصرف همزمان این دارو با داروهای افزایش دهنده یا کاهنده هورمونهای آندروژنیک نظیر فیناستراید، تستوسترون، ناندرلون و سایر داروهای مشابه همچنین داروهای کاهنده قند خون نظیر انسولین، گلی بن کلامید، متفورمین و ... خودداری شود. به دلیل دیورتیک بودن دارو، باعث افزایش دفع ادراری داروی لیتیوم گشته و میزان اثربخشی لیتیوم کاهش می یابد. لذا قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.

اندازه محصول : 60 کپسول
کشور سازنده: ایران
مدت انقضاء : ۲۴ ماه
کد بهداشتی :9194041090744970
بارکد: 6263041500074

نظر بدهید

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
67,600 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Behta Daru Muscle Herb Tribulus 60 Caps
  • بارکد محصول: 6263041500074