Menu
Your Cart

کپسول کورکومین کارن 60 عددی

پیشگیری از آرتروز و درد مفاصل، دارای اثر ضد التهابی
کپسول کورکومین کارن | 60 عدد | پیشگیری از آرتروز و درد مفاصل، دارای اثر ضد التهابی

کپسول کورکومین کارن

کپسول کورکومین کارن محصولی مناسب است که دارای اثرات ضد التهابی است. در این مکمل از آنتی اکسیدان های قوی استفاده شده است و همین امر اثربخشی این مکمل را افزایش داده است.

آنتی اکسیدان ها رادیکال های آزد بدن را از بین می برند. این رادیکال ها باعث به وجود آمدن التهاب در بدن می شوند به همین دلیل استفاده از این مکمل بیماریهایی را که در اثر التهاب به وجود آمده اند، مانند آرتریت روماتوئید، بهبود می بخشد.

اثرات استفاده از این کپسول چه زمانی مشخص می شود؟

بسیاری از کسانی که می خواهند برای خرید کپسول کورکومین کارن اقدام نمایند در این باره سوال می پرسند که اثرات این کپسول چه زمانی مشخص می شوند.

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بررسی های بالینی نشان داده اند اثرات این مکمل معمولا پس از دو هفته مشخص می شوند. در نتیجه، شما در زمان استفاده از این کپسول باید صبور باشید تا پس از مدتی مشخص شوند.

آیا کپسول کورکومین کارن برای بهبود دیابت مفید است؟

بهتر است بدانید نگاهی به طب سنتی چینی نشان می دهد که کورکومین موجود در زرد چوبه می تواند برای درمان دیابت مفید باشد و مقاومت انسولین را در بدن کاهش دهد. به همین دلیل استفاده از این کپسول برای کسانی که به بیماری دیابت مبتلا هستند، می تواند مفید باشد. اما در همین جا به این نکته اشاره می کنیم که این کپسول برای درمان بیماری دیابت طراحی نشده است.

آیا استفاده از این کپسول به سلامت کبد کمک می کند؟

همانطور که می دانید مواد موثره ای که در این کپسول به کار رفته اند آنتی اکسیدان های قوی هستند و آنتی اکسیدان ها می توانند به کاهش التهاب در بدن کمک کنند. به همین دلیل استفاده از این کپسول می تواند برای کاهش التهابات بدن از جمله کبد مفید باشد.

داروخانه آنلاین خواندن مقالات زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

خوراکی های ضد سرطان را به رژیم غذایی خود بیافزایید!


193,000 تومان
امتیاز جایزه: 90900
  • موجودی: موجود
  • مدل: Karen Curcumin
  • بارکد محصول: 6261405186537
  • کد انبار: 21503

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب