Menu
Your Cart

کپسول بی سی ای ای 1100 الیمپ

افزایش عضله سازی و ریکاوری بدن
کپسول بی سی ای ای 1100 الیمپ | افزایش عضله سازی و ریکاوری بدن

قرص بی سی ای ای 1100 الیمپ

قرص بی سی ای ای 1100 الیمپ مکملی بی‌نظیر و مناسب ورزشکاران است که قابلیت جذب فوری مواد را به منظور تولید انرژی انجام می‌دهد و متابولیسم آمینواسید را در بدن افزایش می‌دهد و از این طریق در بازسازی و محافظت از بافت‌های ماهیچه‌ای موثر است.

این مکمل موجب افزایش حجم و قدرت عضلانی می‌شود و علاوه بر آن، به کاهش و رفع خستگی بعد از تمرینات سخت ورزشی کمک فراوان می ‌کند. این محصول حاوی مقادیر ارزشمندی مواد مغذی و مورد نیاز بدن از جمله کربوهیدرات، پروتئین، بی سی ای ای، ال والین و ال گلوتامین است.

بی سی ای ای (BCAA)چیست؟

آمینواسیدهای شاخه دار مانند ال ـ لوسین، ال ـ ایزولوسین، و ال ـ والین به طور مستقیم در ماهیچه‌ها ساخته می‌شوند و دارای تاثیر آنابولیک فوری هستند. این مواد می‌توانند رشد ماهیچه‌ای و قدرت و بازیابی را تقویت کنند و مانع از کاهش حجم ماهیچه در حین استفاده از رژیم غذایی شوند. همچنین، این مواد از کاهش وزن عضلات در هنگام رژیم‌های غذایی جلوگیری می‌کنند و فرآیند ترمیم ماهیچه‌ها را در بدن سرعت می‌بخشند.

فواید BCAA برای بدن

BCAA  اساس سنتز پروتئین و تولید انرژی را در بدن مهیا می‌کند. با توجه به حضور بی سی ای ای در سنتز پروتئین و تولید انرژی، این ماده نقش مهمی در پروسه‌های متابولیسمی دارد. BCAA ها علاوه بر ساخت سلول‌ها و ترمیم بافت‌ها در بدن پادتن تولید می‌کنند. آن‌ها بخشی از سیستم آنزیم‌ها و هورمون‌ها هستند. همچنین ساخت RNA و DNA به عهده آمینو اسید‌ها است و اکسیژن را در بدن انتقال می‌دهند.

قرص بی سی ای ای 1100 الیمپ را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:

1,200,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 265000
  • موجودی: موجود
  • مدل: Olimp BCAA 1100 Mega Caps
  • بارکد محصول: 5901330005435

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب