Menu
Your Cart

قرص کلایمکس فارما لایف | 30 عدد | تقویت قوای جسمی و میل جنسی آقایان

قرص کلایمکس فارما لایف | 30 عدد | تقویت قوای جسمی و میل جنسی آقایان

قرص کلایمکس فارما لایف

قرص کلایمکس فارما لایف مکملی منحصر به فرد برای تقویت میل جنسی و قوای جسمی در آقایان است. این مکمل حاوی عصاره گیاهی جینسینگ، جینکوبیلوبا، آمینو اسید آرژنین و ویتامین‌های ضروری مورد نیاز بدن است.

نقش عصاره های گیاهی و ویتامین‌ها در تقویت میل جنسی آقایان

رابط جنسی یکی از مهم‌ترین پایه‌های زندگی زناشویی به شمار می‌رود. بروز اختلالات جنسی در مرد و زن و سرد شدن روابط جنسی زوجین موجب گسستگی روابط، افزایش میزان طلاق و بروز بیماریهای روحی در زن و مرد می‌شود.

اگر اختلالات جنسی ریشه در مسائل روحی داشته باشند، این اختلالات با مراجعه به یک سکس درمان‌گر قابل درمان هستند. اما گاهی این اختلالات ریشه جسمی دارند.

کاهش میل جنسی در آقایان، اگر ریشه فیزیکی داشته باشد، با پیروی از رژیم غذایی صحیح، فعالیت بدنی و مصرف مکمل‌های مناسب قابل درمان است.

عصاره گیاه جینسینگ از دیرباز در طب سنتی و پزشکی نوین برای افزایش انرژی بدن و تقویت میل جنسی کاربرد داشته است. مصرف جینسینگ موجب بهبود نعوظ در آقایان، افزایش میل جنسی و افزایش هورمون تستسترون می‌شود.

آمینواسید آرژنین خونرسانی و اکسیژن رسانی به آلت مردانه را افزایش می‌دهد و موجب بهبود نعوظ و افزایش کیفیت روابط زناشویی می‌شود.

عصاره گیاهی جینکوبیلوبا ا خونرسانی و اکسیژن رسانی به اندامهای جنسی را بالا می‌برد و همین امر بر حساسیت جنسی اثر می‌گذارد.


قرص کلایمکس فارما لایف را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:456,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 103200
  • موجودی: موجود
  • مدل: Pharmalife Claimax
  • بارکد محصول: 8032578478822
  • کد انبار: 21394