Menu
Your Cart

کپسول کیتوزان سپید طب | کمک به جذب چربی غذا و دفع آن از بدن و کاهش وزن

کپسول کیتوزان سپید طب | کمک به جذب چربی غذا و دفع آن از بدن و کاهش وزن
ناموجود
کپسول کیتوزان سپید طب | کمک به جذب چربی غذا و دفع آن از بدن و کاهش وزن

امروزه چاقی و افزایش وزن به معضل بزرگی تبدیل شده است . عدم آگاهی کافی مردم در مورد تغذیه و عدم انتخاب روش مناسب برای کاهش وزن ، عارضه های جدی تری را به دنبال خواهد داشت . بیماریهای دیابت ،کبد، یبوست و التهاب روده بزرگ ، اختلالات روانی و … از جمله بیماریهای ناشی از چاقی به شمار می روند که در نهایت باعث کاهش طول عمر و مرگ زود رس می شوند ، بنابراین افراد چاق را نگران کرده و آنها را به تکاپو وا می دارد ، بطوریکه می خواهند درکوتاهترین زمان ممکن ، به هر طریقی که شده وزن خود را کاهش دهند . اضطراب و نگرانی افراد چاق، آنها را وا میدارد که به استفاده از روشهای غیر علمی و غیر مجاز برای کاهش وزن بپردازند که در پی آن تبعات و پیامدهای خطرناکی را برایشان رقم می زند . چاقی همچنین بر عملکرد روده بزرگ تاثیر می گذارد .


50 درصد جمعیت ایران دارای اضافه وزن یا چاقی هستند که 43 درصد آنان را مردان و 57 درصد را زنان تشکیل می دهند. 20 درصد افزایش در وزن بدن، می تواند خطر ابتلا به بیماری هایی چون پرفشاری خون، اختلالات قلبی - عروقی، اختلال در چربی خون، دیابت غیر وابسته به انسولین و بیماری های مفاصل را افزایش دهد.

کیتوسان در واقع یک ترکیب آمینو پلی ساکارید است که در پوست سخت پوستان یافت می شود . کیتوسان نیز قابل هضم نیست و بدون تغییر از مدفوع دفع می شود . کیتوسان دارای بار مثبت یونی است و با اسید های صفراوی باند شده در نتیجه سطح کلسترول را کاهش می دهد .
کرومیوم از مواد معدنی اثر گذار دربدن می باشد . کرومیوم به فاکتور تحمل گلوکز ( GTF ) بدن نیز اطلاق می شود . کرومیوم تری گلیسیرید ، کلسترول و LDL بدن را کاهش می دهد .

چیتوسان (کیتوزان) چیست؟

یكی از موادی است كه در تركیب اكثر قرص‌ها و محلول‌های كاهش وزن یافت می‌شود. چیتوسان در واقع یك تركیب پلی‌ساكاریدی است كه در پوست سخت پوستان یافت‌می‌شود. چیتوسان نیز مانند فیبرهای رژیمی قابل هضم نیست اما تاثیرات مثبتی را بر سیستم معده‌ای-روده‌ای فرد می‌گذارد. چیتوسان همچنین بر فعالیت باكتری‌های مفید موجود در روده تاثیر مثبت دارد. این ماده از پوست سخت پوستانی مانند خرچنگ و میگو استخراج میشود. چیتوسان ماده غذایی ضروری مورد نیاز بدن نیست و در اثر عدم استفاده از آن در بدن هیچ مشكلی رخ نخواهد داد.

کرومیوم :

در اواسط دهه ۹۰ کرومیوم یکی از اولین مکمل هایی بود که برای ارتقای حساسیت نسبت به انسولین در بدن مورد استفاده قرار می گرفت . و از اینرو شروع کننده دسته ای از مکمل ها به حساب می آید که هنوز مورد توجه زیادی قرار دارند . کرومیوم با ارتقا نحوه اتصال انسولین به گیرنده های مربوط باعث بهبود عکس العمل بدن در مقابل انسولین ترشح شده می شود.
کروم، ماده معدنی موثری است که کمتر درباره تاثیر آن بر سلامت بدن شنیده ایم.نقش اصلی این عنصر گرانبها، افزایش تاثیر انسولین و کنترل بهتر قند خون گزارش شده است. موثرترین کارایی کروم، جلوگیری از ترشح کورتیزول است و همانطور که می دانید، ترشح کورتیزول کهدر نتیجه تحمیل استرس بر بدن صورت می گیرد، موجب تخریب عضلات خواهد شد.

-کروم می تواند حتی در مواردی که بدن تحرک خاصی ندارد، به سوختن چربی ها کمک کند.به عبارتی، افرادی که بنا به هر دلیلی نمی توانند ورزش کنند یا تحرک کافی داشته باشند، می توانند از این عنصر برای سوزاندن چربی های اضافه بدن کمک بگیرند.
- این عنصر علاوه بر چربی سوزی موثر، اشتهای فرد را کنترل کرده و موجب کاهش وزن و تناسب اندام فرد می شود.
- در ضمن این ماده معدنی، موجب حمل پروتئین مصرفی به بافت های مورد نیاز خواهد شد .
- مصرف این عنصر کمیاب، در سلامت قلب و عروق بسیار موثر خواهد بود.
- کروم باعث کاهش سطح گلوگز و افزایش حساسیت نسبت به انسولین می گردد.
کپسول لاغری کیتوزان برای لاغری و کاهش وزن و چربی سوزی و دفع چربی از بدن در داروخانه دکتر شهبازی

ویژگی های کپسول کیتوزان سپید طب:

- کمک به جذب چربی از غذا و دفع آن از بدن
- کمک به کاهش وزن
- پایین آورنده کلسترول
- افزایش قدرت فیزیکی بدن
- کنترل اشتها به واسطه وجود کروم

نحوه استفاده کپسول کیتوزان سپید طب:

روزانه دو کپسول دو بار در روز ترجیحا بین غذا مصرف شود.

شرایط نگهداری:

دور از نور و در دمای 15 تا 25 درجه سانتی گراد نگهدارید.
دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کپسول کیتوزان سپید طب:


نام ترکیب مقدار
کیتوزان 500 mg
Magnesium Stearate **
کرومیوم 100 mcgتوصیه و هشدار:

- این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان نمی باشد.
- در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
- مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
- در صورت داشتن حساسیت به حلزون و یا پوسته سخت پوستان و یا داروها ، غذاها و مواد محافظ ، مصرف داروی وارفارین و داشتن بیماری خاص ، قبل از مصرف با پزشک یا متخصص خود مشورت نمایید.
- مصرف این محصول در دوران بارداری و شیردهی باید طبق نظر پزشک متخصص باشد .

اندازه محصول : 60 کپسول
کشور سازنده: ایران
مدت انقضاء : 24 ماه
کد بهداشتی :   6262657600185

نظر بدهید

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
70,800 تومان
امتیاز جایزه: 70800
  • موجودی: ناموجود
  • امتیاز جایزه: 3000
  • مدل: Sepid Teb Chitosan