Menu
Your Cart

کپسول غضروف کوسه ماهی سویسانته | 30 عدد | کاهش درد های مفصلی و بهبود آرتروز

کپسول غضروف کوسه ماهی سویسانته | 30 عدد | کاهش درد های مفصلی و بهبود آرتروز
ناموجود
کپسول غضروف کوسه ماهی سویسانته | 30 عدد | کاهش درد های مفصلی و بهبود آرتروز

آرتروز چیست؟

حتما در اطراف خود زنان و مردان زیادی را دیده‌اید که از درد زانو شکایت دارند و هنگام بالا رفتن از پله‌ها مدام ناله می‌کنند. این بیماران عمدتا آرتروز دارند.


آرتروز یا استئوآرتریت شایع‌ترین بیماری از دسته التهاب مفاصل است. در این بیماری غضروف مفصل صدمه دیده و کم‌کم از بین می‌رود. آرتروز ممکن است هر مفصلی را درگیر کند اما مفاصل بزرگ که وزن بدن را تحمل می‌کنند مثل مفاصل زانو، ران و ستون فقرات بیشتر در معرض خطر هستند.


این بیماری در زنان و مردان در میانسالی و سنین بالا و در ورزشکاران و دیگر افراد که دارای ضربه هایی به مفاصلشان هستند، رخ می دهد.

درمان آرتروز:

استفاده از داروهای ضد التهاب، استفاده از مکمل هایی مانند: تریپل فلکس، انجام یکسری ورزش های اختصاصی مقدم بر عمل جراحی برای درمان بیماری آرتروز می باشد. همچنین می توان با تغذیه ای مناسب به کاهش علائم آرتروز کمک کرد که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.


استئوآرتریت (آرتروز) و سایر بیماری های التهابی مفاصل که می تواند در کاهش درد مفاصل، کاهش تورم، بهبود حرکت و ارتقای کیفیت راه رفتن موثر واقع شود.

غضروف کوسه ماهی چیست؟

غضروف كوسه یك منبع عالی و موثر از مولكول های فعال بیولوژیكی است. زیرا كوسه ها دارای اسكلت داخلی غضروفی وسیع می باشند. برعكس پستانداران مثل گاو و پرندگان و جوجه كه دارای درصد كمی از غضروف می باشند.


امكان اینكه غضروف بتواند منبع یك یا چند نوع ماده مهاركننده رگ زائی جهت معالجه سرطان باشد مورد مطالعه قرار گرفته است. مواد ساختمانی عمده غضروف كوسه شامل چند نوع پروتئین كلاژن و چند نوع گلیكوزا مینوگلیكان كه همه پلی ساكارید هستند. یكی از اینها كوندروتین سولفات كه یك گلیكوزا مینوگلیكان موجود در غضروف می باشد.


دلایل زیادی وجود دارد كه غضروف كوسه شامل حداقل یك مهاركننده رگزائی است كه دارای گلیكوزا مینوگلی كان است . بعضی از گلیكوزا مینوگلی كان های موجود در غضروف دارای خواص ضد التهابی و محرك سیستم ایمنی بدن بودن و پیشنهاد می شود كه هم خود اینها و هم مواد حاصل از تجزیه آنها برای سلولهای توموری سمی می‌باشد.

غضروف كوسه به ضد سرطان بودن، ضد التهاب آنتی اكسیدان و ضد تصلب شرائین معروف است. امروز از غضروف كوسه مستقیماً در درمان سرطانهای پیشرفته در انواع مختلف فاز IوII استفاده می شود.


اینها منبع مطمئن قابل جذب با اثرات جانبی كم می باشد. كوندروتین سولفات یك مولكول بزرگ است در انسان ۷۰% آن در اثر مصارف خوراكی در روده ها جذب می شود. در غضروف و مفاصل متمركز می شود در غضروف مفاصل ، كوندروتین سولفات نقش مهم ساختاری در باند شدن یا فیبركلاژن داشته همچنین اثر متابولیكی در مفاصل كه به طور رقابتی از اثرات آنزیم های مخرب در مفاصل كه باعث تجزیه تركیبات می شود جلوگیری می كند.


مولکولی موسوم به «کوندروتین» که از غضروف کوسه ماهی گرفته می شود، تأثیر شگفت انگیزی در بهبود درد های مفصلی دارد. اتساع مویرگ ها و تکثیر عروق خونی جدید نقش اساسی در بروز بیماری پسوریازیس دارند. از این رو، غضروف کوسه با خواص ضد رگزایی و ضد التهابی خود می تواند به بهبود علائم پسوریازیس کمک کند. التهاب ناشی از بیماری آرتریت پسوریازیس موجب باریک شدن عروق خونی و شکل گیری پلاک هایی می شود که می توانند شریان ها را مسدود کرده و جریان خون را مشکل سازند. به طوریکه بیماری آرتریت پسوریازیس یک تا چهار سال پس از تشخیص بیماری خطر ابتلا به سکته قلبی را تا ۶۰% افزایش می دهد. ۱۰ تا ۳۰% افراد مبتلا به پسوریازیس به آرتریت پسوریازیس مبتلا می شوند.

ترکیبات و اثرات غضروف کوسه:

- حاوی پروتئین کلاژن، اسید آمینه های ضروری و غیر ضروری و مواد معدنی مانند کلسیم، فسفر، منیزیم، پتاسیم، روی، آهن،کروم و منگنز
- دارای خواص ضد التهابی و ضد رگزایی؛ التهاب و رگزایی فاکتورهای مهمی در بروز و پیشرفت آرتریت پسوریازیس هستند.
- تسکین درد مفاصل خشک و ملتهب
- غضروف کوسه ماهی ترکیبی است که در درمان سرطان و روماتوئید آرتریت نقش بسزایی دارد. خصوصاً در جلوگیری از رشد تومورها و التهابات روماتوئید آرتریت نقش بسزایی دارد. کندروتین سولفات یک ترکیب کربوهیدراتی است که به حفظ آب در غضروف کمک می نماید و در نتیجه باعث قابلیت ارتجاع و انعطاف غضروف می گردد.
- کاهش روند تجزیه غضروف
- کمک به حفظ قابلیت ارتجاعی و خواص ضربه گیری غضروف
- کمک به تولید مجدد غضروف مفاصل

ویژگی های کپسول غضروف کوسه ماهی سویسانته:

- کمک به درمان استئوآرتریت
- همراه با کلسیم
- افزایش انعطاف پذیری مفاصل
- کمک به پیشگیری و یا درمان استئوآرتریت (آرتروز) و سایر بیماری های التهابی مفاصل
- کاهش درد و التهاب مفاصل
- کمک به درمان پسوریازیس
- پیشگیری از سرطان

نحوه استفاده کپسول غضروف کوسه ماهی سویسانته:

برای بزرگسالان 1 کپسول روزانه 3 عدد ترجیحا همراه با غذا
 

شرایط نگهداری:

درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

ترکیبات کپسول غضروف کوسه ماهی سویسانته:


نام ترکیب مقدار
Shark Cartilage Powder 750 mg
Providing Calcium 31.5 mg
توصیه و هشدار:

- در کودکان و زنان باردار و شیرده با احتیاط مصرف شود.
- در صورت مصرف هرگونه دارو، قبل از مصرف با پزشک مشورت نمایید.
- مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز خود افزایش ندهید.
- در صورت داشتن سابقه سنگ کلیه و یا حساسیت نسبت به ماهی و سولفور از مصرف این محصول اجتناب کنید.

اندازه محصول : 60 کپسول
کشور سازنده: کانادا
مدت انقضاء : 24 ماه
کد بهداشتی :  06262258800069

نظر بدهید

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
33,800 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 33800
  • موجودی: ناموجود
  • امتیاز جایزه: 1000
  • مدل: Suissante Shark Cartilage