Menu
Your Cart

کپسول پی جی ایکس دیلی وبر نچرالز 60 عددی

کاهش اشتها با ایجاد سیری و کاهش وزن
کپسول پی جی ایکس دیلی وبر نچرالز | 60 عدد | کاهش اشتها با ایجاد سیری و کاهش وزن
ناموجود
کپسول پی جی ایکس دیلی وبر نچرالز | 60 عدد | کاهش اشتها با ایجاد سیری و کاهش وزن

کپسول پی جی ایکس دیلی وبر نچرالز:

امروزه چاقی و افزایش وزن به معضل بزرگی تبدیل شده است . عدم آگاهی کافی مردم در مورد تغذیه و عدم انتخاب روش مناسب برای کاهش وزن ، عارضه های جدی تری را به دنبال خواهد داشت . بیماریهای دیابت ،کبد، یبوست و التهاب روده بزرگ ، اختلالات روانی و … از جمله بیماریهای ناشی از چاقی به شمار می روند که در نهایت باعث کاهش طول عمر و مرگ زود رس می شوند ، بنابراین افراد چاق را نگران کرده و آنها را به تکاپو وا می دارد ، بطوریکه می خواهند درکوتاهترین زمان ممکن ، به هر طریقی که شده وزن خود را کاهش دهند . اضطراب و نگرانی افراد چاق، آنها را وا میدارد که به استفاده از روشهای غیر علمی و غیر مجاز برای کاهش وزن بپردازند که در پی آن تبعات و پیامدهای خطرناکی را برایشان رقم می زند . چاقی همچنین بر عملکرد روده بزرگ تاثیر می گذارد.50 درصد جمعیت ایران دارای اضافه وزن یا چاقی هستند که 43 درصد آنان را مردان و 57 درصد را زنان تشکیل می دهند. 20 درصد افزایش در وزن بدن، می تواند خطر ابتلا به بیماری هایی چون پرفشاری خون، اختلالات قلبی - عروقی، اختلال در چربی خون، دیابت غیر وابسته به انسولین و بیماری های مفاصل را افزایش دهد.پی جی اکس روزانه، یک کپسول ژلاتینی نرم حاوی پولیگلایکوپلکس می باشد که از طریق تکنولوژی منحصر به فرد اولتراماتریس، ترکیب فیبر پی جی اکس در ماتریسی از تریگلیسیریدهای زنجیره متوسط (تهیه شده از روغن نارگیل خالص شده) معلق گردیده است تا توزیع بهینه ای در طول دستگاه گوارش داشته باشد.برنامه کنترل اشتها و وزن پی جی اکس از نظر بالینی اثبات شده است. با ایجاد احساس سیری، اشتها را کاهش میدهد. رسیدن به سطح نرمال قند خون را بهبود میدهد، در صورت ترکیب با ورزش مناسب و رژیم غذایی به کنترل وزن کمک مینمایدPGX یا PolyGlycopleX . یک ترکیب تجاری است که از سه عنصر محلول در آب تشکیل شده است: پودر کنجک، آلژینات سدیم و زانتان. طبق یک تحقیق بالینی که در شماره فوریه 2009 نشریه تغذیه منتشر شده است، این سه پلی ساکارید برای تشکیل ویسکوزیته با ضخامت 3 تا 5 برابر بیشتر از هر فیبری دیگری شناخته شده است. محققان PGX را برای استفاده در غذا و به عنوان یک مکمل غذایی مورد مطالعه قرار داده اند.

توابع فیبر

فیبر غذایی نوعی از کربوهیدرات موجود در گیاهان است. حبوبات، مواد غذایی کامل غلات، میوه ها و سبزیجات، منابع خوبی از فیبر هستند. فیبر دارای خواص متفاوت هستند که منجر به فواید فیزیولوژیکی مختلف می شود. به عنوان مثال، فیبر چسبناک تخلیه معده را به تاخیر می اندازند، که باعث کاهش وزن، کنترل وزن و سطح قند خون می شود. فیبر ویسکوز می تواند باعث کاهش کلسترول و جذب چربی شود و باعث کاهش سطح کلسترول می شود. از آنجا که PGX یک کمپلکس فیبری بسیار چسبناک است، محققان مطالعاتی را برای تعیین مزایای بالقوه آن انجام داده اند.

ترویج کامل

از آنجا که فیبر رژیم غذایی باعث افزایش کامل می شود، محققان اثرات PGX را بر روی میزان اشباع در گروهی از مردان و زنان بررسی کردند. شرکت کنندگان پنج گرم PGX را  به مدت یک هفته دریافت کردند و به دنبال آن 10 گرم در روز برای دو هفته اضافه شد. محققان سطوح پپتید YY، هورمون سرکوب کننده اشتها را اندازه گیری کردند و در طول آزمایش سه بار اندازه گیری شد و PGX به طور قابل توجهی افزایش سطح PYY را نسبت به گروه کنترل افزایش داد. این داده ها نشان می دهد PGX ممکن است باعث افزایش کلسترول و کاهش مصرف کالری با تنظیم هورمون های اشتها شود.

کاهش تری گلیسرید

با این که مطالعات انسانی مورد نیاز است، آزمایش حیوانی نشان می دهد PGX ممکن است به کاهش تری گلیسیرید کمک کند، طبق نتایج منتشر شده در شماره آوریل 2011 نشریه "تغذیه تحقیقات". در این مطالعه، محققان موشهای رژیمی غنی از قند را به مدت 43 هفته به علت افزایش تری گلیسیرید و تعیین اینکه آیا PGX می تواند اثرات مصرف بیش از حد قند را تأمین کند بر روی موشها آزمایش کردند. محققان کشف کردند PGX به طور قابل توجهی سطح تری گلیسیرید موش را به نزدیک به آنچه در ابتدای آنها بود، کاهش داد. طبق مطالعه، PGX همچنین تجمع چربی در کبد را کاهش می دهد.

نگرانی های امنیتی

محققان ایمنی مصرف PGX را برای 21 روز در حداکثر دوز 10 گرم در روز در مردان و زنان سالم ارزیابی کردند. در مجموع 54 نفر از بین 18 تا 55 ساله مطالعه را تکمیل کردند. محققان گزارش دادند PGX به خوبی بدون داشتن عوارض جدی تحمل می شود. برخی از شرکت کنندگان نارسایی های گوارشی خفیف مانند گاز معده را گزارش کردند که قبل از پایان دوره مطالعه حل شد. نتایج در شماره فوریه 2009 نشریه تغذیه منتشر شد.


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
96,500 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 96500
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Webber Naturals PGX Daily
  • بارکد محصول: 625273073867
  • کد انبار: 018c4f72-f616-43ad-8b45-b518e0b196e0

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب