Menu
Your Cart

شیرخشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت | غذای کامل حاوی انواع ویتامین برای کودکان از بدو تولد

شیرخشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت | غذای کامل حاوی انواع ویتامین برای کودکان از بدو تولد
ناموجود
شیرخشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت | غذای کامل حاوی انواع ویتامین برای کودکان از بدو تولد

شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت

« شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت » مکمل غذایی کاملی برای تغذیه نوزادان است. گاهی مادران به دلایل مختلفی نمی توانند به کودکان خود شیر دهند و یا شیر آنها به اندازه کافی نوزاد را سیر نمی کند. در این وضعیت از شیر خشک برای جبران خلا غذایی کودک استفاده می شود. بدن کودک برای رشد به انواع ویتامین ها و مواد معدنی نیاز دارد. شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت مکملی سرشار از مواد مغذی مورد نیاز بدن کودکان است و به رشد آنها کمک می کند. همچنین هضم این شیر در سیستم گوارشی کودکان بسیار ساده است.

مواد مغذی موجود در شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت

مواد مغذی موجود در این مکمل به شرح زیر هستند:
 • ویتامین A: ویتامین A ویتامین بسیار مهمی در رشد کودکان است. کمبود این ویتامین باعث ایجاد التهاب در چشم، کاهش قدرت بینایی و شب کوری می‌شود. همچنین، عدم تامین این ویتامین حساسیت بدن در برابر ابتلا به بیماریهای عفونی به ویژه بیماریهای دستگاه تنفسی مانند سرماخوردگی را افزایش می‌دهد. کمبود این ویتامین باعث بروز اختلال در سلامت لثه و دندان می‌شود و به سلامت پوست نیز آسیب وارد می‌کند.
 • تیامین: تیامین یا ویتامین B1 یکی از مهمترین ویتامینهای گروه بی است. کمبود تیامین در رژیم غذایی باعث کاهش اشتها، هضم نامناسب غذا، بروز یبوست مزمن و کاهش وزن می‌شود. همچنین کمبود این ویتامین به سلامت دستگاه گوارش آسیب وارد می‌کند و عملکرد سیستم عصبی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت حاوی این ویتامین برای رشد کودک است.
 • ریبوفلاوین (ویتامین B2): این ویتامین دومین عضو از خانواده ویتامینهای گروه B است. کمبود این ویتامین سبب بروز چربی بیش از حد در پوست و مو می‌شود. همچنین بر عملکرد غدد آدرنال اثر می‌گذارد.
 • نیاسین (ویتامین B3): کمبود نیاسین سبب بروز برفک بر روی زبان، زخمهای دهانی، تحریک پذیری و زخمهای پوستی می‌شود. همچنین کمبود این ویتامین فراموشی و اختلالات ذهنی را افزایش می‌دهد به همین دلیل تامین این ویتامین اهمیت بسیار زیادی دارد.
 • پیریدوکسین (ویتامین B6): کمبود این ویتامین باعث ایجاد افسردگی، اختلالات ذهنی و پوستی می‌شود. شیر خشک ببلاک کامفورت میلوپا حاوی ویتامینهای گروه بی برای حفظ سلامت کودک است.
 • اسید فولیک (ویتامین B9): اسید فولیک یکی از ضروری‌ترین ویتامینهای مورد نیاز بدن است. این ویتامین به روند تقسیم سلولی، رشد و تکامل طبیعی سلولهای بدن و تشکیل گلبولهای سفید و قرمز خون کمک می‌کند.
 • کوبالامین (ویتامین B12): این ویتامین به عملکرد درست سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند و در بهبود تمرکز و حافظه بسیار مهم است.
مواد معدنی موجود در شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت آهن، ید، روی و منیزیم هستند که همگی برای حفظ سلامت کودک ضروری هستند.

شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت چه ویژگی هایی دارد؟

از ویژگی های این مکمل می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • سرشار از آهن
 • سرشار از ویتامینها و مواد معدنی مورد نیاز بدن کودک
 • حاوی پروتئین شیر هیدرولیز شده

چگونه از شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت استفاده کنیم؟

قبل از مصرف هر دارو و مکملی ابتدا نحوه مصرف آن را به دقت مطالعه کنید. اگر این دستورالعمل برای شما شفاف نبود از پزشک و یا دارو ساز راهنمایی بخواهید. همچنین می توانید از مشاوره های رایگان داروخانه آنلاین بهره ببرید. دستور العمل استفاده از شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت بدین صورت است:
 • ابتدا شیشه شیر، درپوش و تمامی لوازم آماده سازی شیر کودک را کاملا بشویید.
 • سپس آب را به مدت 5 دقیقه بجوشانید.
 • پس از آنکه آب خنک شد، به ازای هر 60 میلی لیتر آب ولرم، یک پیمانه از پودر شیر خشک را به آن اضافه کنید و آن را به هم بزنید تا خوب حل شود.
 • ظرف مدت یک ساعت از این شیر استفاده کنید در غیر اینصورت دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

برنامه تغذیه پیشنهادی  برای استفاده از شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت

 • برای نوزادان از بدو تولد تا 2 هفتگی پیشنهاد می شود 8 تا 10 وعده غذایی در طول 24 ساعت از شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت  استفاده شود. هر وعده از ترکیب 60 میلی لیتر آب گرم جوشیده و 1 پیمانه شیرخشک ( پیمانه موجود در داخل قوطی ) تهیه می شود .
 • برای کودکان از 2 هفتگی تا 2 ماهگی پیشنهاد می شود 6 تا 7 وعده غذایی در طول 24 ساعت از شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت استفاده شود. هر وعده از ترکیب 120 میلی لیتر آب گرم جوشیده و 2 پیمانه شیرخشک ( پیمانه موجود در داخل قوطی) تهیه می شود .
 • برای کودکان از 2 ماهگی تا 6 ماهگی پیشنهاد می شود 5 تا 6 وعده غذایی در طول 24 ساعت شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت استفاده شود. هر وعده از ترکیب 180 میلی لیتر آب گرم جوشیده با 3 پیمانه سر صاف ( پیمانه موجود در داخل قوطی) تهیه می شود .

چگونه از شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت استفاده کنیم؟

 • درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • قوطی باز نشده را در دمای معمولی اتاق ( حداکثر 25 درجه سانتی گراد ) نگه دارید.

شیر خشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد مکملهای غذای کودک و مکملهای دیگر  به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را مطالعه کنید:

 
برنامه تغذیه ای پیشنهادی :

برای نوزادان از بدو تولد تا 2 هفتگی ، پیشنهاد میکنیم 8 تا 10 وعده غذایی در طول 24 ساعت که هر وعده از ترکیب 60 میلی لیتر آب گرم قبلا جوشیده شده و 1 پیمانه سر صاف ( پیمانه موجود در داخل قوطی ) تهیه شود .

برای کودکان از 2 هفتگی تا 2 ماهگی ، پیشنهاد میکنیم ما 6 تا 7 وعده غذایی در طول 24 ساعت که هر وعده از ترکیب 120 میلی لیتر آب گرم قبلا جوشیده شده و 2 پیمانه سر صاف ( پیمانه موجود در داخل قوطی) تهیه شود .

برای کودکان از 2 ماهگی تا 6 ماهگی ، پیشنهاد میکنیم 5 تا 6 وعده غذایی در طول 24 ساعت که هر وعده از ترکیب 180 میلی لیتر آب گرم قبلا جوشیده شده با 3 پیمانه سر صاف ( پیمانه موجود در داخل قوطی) تهیه شود .

درباره مقادیری که کودک باید مصرف کند با پزشک مشورت نمایید . مقادیر اشاره شده در جدول تنها مقادیر پیشنهادی جهت تغذیه کودک می باشد .نیاز های غذایی در هر کودک متفاوت است .

شرایط نگهداری:

درجای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 قوطی باز نشده را در دمای معمولی اتاق ( حداکثر 25 درجه سانتی گراد ) نگه دارید

ترکیبات شیرخشک سیمیلاک توتال کامفورت 1 ابوت:


نام ترکیب مقدار نام ترکیب مقدار
Lactose 0.2 g Folic Acid 10 mcg
Vitamin K1 7.3 mcg Vitamin B1 0.06 mg
Vitamin B2 0.10 mg Vitamin B6 0.05 mg
Biotin 3.0 mcg Vitamin B12 0.30 mcg
Beta Carotene 7 mcg Niacin 0.65 mg
Energy 68 Kcal Pantothenic acid 0.50 mg
Protein 1.56 g Choline 8.1 mg
Linoleic Acid 0.57 g Sodium 30 mg
Linolenic acid 56 mg Potassium 98 mg
Arachidonic Acid 14 mg Chloride 54 mg
Docosahexaenoic Acid 7 mg Calcium 71 mg
Carbohydrate 7.10 g Phosphorus 51 mg
Dietry Fiber 0.15 g Magnesium 5.1 mg
Carnitine 1.3 mg Iron 0.83 mg
Taurine 4.5 mg Zinc 0.55 mg
vitamin A 175 IU Manganese 13 mcg
Vitamin D3 34 IU Copper 51 mcg
Vitamin E 2.6 IU Lodine 13.2 mcg
Vitamin C 13.6 mg
توصیه و هشدار:

- پودر شیر خشک شیرخواران استریل نیست و نباید برای تغذیه نوزادان نارس و یا شیرخواران مبتلا به مشکلات سیستم ایمنی استفاده گردد ، مگر طبق تشخیص پزشک معالج
- برای آماده سازی یا گرم کردن شیر خشک هرگز از دستگاه مایکروویو استفاده نکنید ، میتواند منجر به سوختگی های جدی شود .
- برای کودکان مبتلا به گالاکتوزمیا مناسب نیست .
- به محض باز شدن درب قوطی ، محتویان آن باید ظرف مدت 3 هفته مصرف شود .
- اگر بیش از یک وعده غذایی را آماده کرده اید باید آن را در یخچال در در دمای 2 تا 4 درجه سانتی گراد نگهداری کرده و ظرف مدت 24 ساعت مصرف نمایید .
- به محض شروع تغذیه کودک ، آن وعده غذایی را ظرف مدت 1 ساعت مصرف نمایید یا دور بریزید .

اندازه محصول : 360 گرم
کشور سازنده: اسپانیا
مدت انقضاء : 24 ماه
کد بهداشتی : 1228087042

نظر بدهید

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
40,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 40000
 • موجودی: ناموجود
 • امتیاز جایزه: 1000
 • مدل: Abbott Similac Total Comfort 1
 • بارکد محصول: 5099864004960