Menu
Your Cart

قرص آلفا پریناتال آلفا ویتامینز | مناسب جهت دوران بارداری و تکامل جنین

قرص آلفا پریناتال آلفا ویتامینز | مناسب جهت دوران بارداری و تکامل جنین
ناموجود
قرص آلفا پریناتال آلفا ویتامینز | مناسب جهت دوران بارداری و تکامل جنین

قرص آلفا پریناتال آلفا ویتامینز

قرص آلفا پریناتال آلفا ویتامینز حاوی ویتامینها و املاح ضروری مورد نیاز بدن در دوران بارداری است و به رشد مطلوب جنین و حفظ سلامت مادر در دوران بارداری کمک میکند.

چرا در دوران بارداری باید از قرص آلفا پریناتال استفاده کنیم؟

این قرص دارای فرمولاسیون ویژه و مناسب برای مصرف در دوران بارداری و شیردهی است. این قرص حاوی مولتی ویتامین ها و مواد معدنی برای دوران بارداری است و پیشنهاد می شود از ماه چهارم بارداری تا پایان دوره شیردهی مصرف شود. دوران بارداری و شیردهی دوران حساس و خاصی برای زنان به شمار می آید و توجه به سلامتی و بهداشت در این دوران باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد. قرص آلفا پرینتاتال از بروز ناهنجاری های مغزی و نخاعی در جنین جلوگیری به عمل می آورد، موجب تکامل سیستم عصبی جنین می شود و در روند رشد و تکامل جنین نقش بسزایی دارد. همچنین این مکمل برای بهبود قوای مادر در دوران بارداری، جلوگیری از خستگی و افت انرژی، جلوگیری از پوکی استخوان و تقویت قوای ذهنی و روحی مادر مفید است.

قرص آلفا پریناتال آلفا ویتامینز را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و طی بیست و چهار ساعت در تهران و هفتاد و دو ساعت در سایر شهرستانها محصول را درب منزل تحویل بگیرید. مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:


اندازه محصول : 60 قرص
کشور سازنده: آمریکا
کد بهداشتی: 7619497008

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
58,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 58000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Alfa Vitamins Alfa Prenatal 60 tablets