Menu
Your Cart

پودر افتر بایوتک 630 گرمی

ترکیب کامل برای ریکاوری ورزشکاران
پودر افتر بایوتک | 630 گرم | ترکیب کامل برای ریکاوری ورزشکاران


پودر افتر بایوتک 630 گرم

پودر افتر بایوتک ترکیبی کامل و ارزشمند برای ریکاوری ورزشکاران است. این محصول دارای ۲۲ ماده موثر در فرآیند ریکاوری، عضله سازی و بازگشت توان و انرژی برای ورزشکاران است.

نقش آمینواسیدها در ریکاوری و بهبود عملکرد ورزشکاران

کوفتگی عضلات، بدن درد، خستگی و کاهش توانایی بدن از شایع ترین مشکلاتی است که ورزشکاران حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. مصرف مکمل‌های حاوی پروتئین، آمینواسید، کربوهیدرات، اسیدهای چرب و ویتامین زمان ریکاوری را کوتاه‌تر می‌کند و توان عضلات را افزایش می‌دهد.

ریکاوری یکی از مهمترین اصول رسیدن به موفقیت در تمامی رشته‌های ورزشی است و در صورتی که بدن به خوبی بازیابی نشود، نتایج و پیشرفت خوبی در زندگی ورزشی فرد حاصل نخواهد شد و قطعا رکورد‌های مناسبی برجای نخواهد گذاشت.

این محصول می‌تواند در کنار تغذیه مناسب و استراحت کافی به سرعت ذخایر تخلیه شده بدن را بازیابی کند و تاثیر بسزایی در رشد و ریکاوری عضلات داشته باشد. این مکمل حاوی ترکیبات موثری چون آمینواسیدهای شاخه دار، کراتین، کربوکمپلکس،  ویتامین  و گلوتامین است.

پودر افتر بایوتک را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و  محصول را درب منزل تحویل بگیرید.

مشاوره های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.


اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:

690,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 420000
  • موجودی: موجود
  • مدل: BioTechUSA AFTER POST WORKOUT RECOVERY
  • بارکد محصول: 5999076220601
  • کد انبار: 20501

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب