Menu
Your Cart

پودر پاور پروتئین 90 بادی اتک 2000 گرم

ایده آل برای دورههای رژیمی
پودر پاور پروتئین 90 بادی اتک | 2000 گرم | ایده آل برای دورههای رژیمی
ناموجود
پودر پاور پروتئین 90 بادی اتک | 2000 گرم | ایده آل برای دورههای رژیمی

پاور پروتئین 90 بادی اتک

برای تناسب اندام ورزشکاران قدرتی، استقامتی و بازیکنان: مکمل پاور پروتئین 90 یک مکمل ایده آل برای عضلات بوده و موجب تقویت متابولیسم انرژی در بدن میگردد. این مکمل دقیقا پروتئین های ارزشمند و مفیدی را تأمین میکند که در ساخت و نگهداری از عضلات نقش دارند.
مکمل پاور پروتئین 90 هم مزایای منابع پروتئینی با کیفیت بالا را دارد و هم از رژیمهای ورزشی کم چرب و پُر پروتئین پشتیبانی میکند. این مکمل حاوی پروتئین وِی است و قادر است مواد پروتئینی را سریعا وارد بدن نموده و آنها را بخوبی جذب ارگان های داخلی نماید. کاسئین موجود در آن به شکل عالی جذب بدن شده و پروتئین مورد نیاز بدن را برای مدت طولانی تأمین مینماید. بنابراین، میتوان شیک های آن را بعنوان یک میان وعده در نظر گرفت که صبح و شب و بلافاصله بعد از تمرین میتوان آن را مصرف نمود.

ترکیبی از منابع پروتئینی با کیفیت بالا

پاور پروتئین 90 بادی اتک یک مولتی سازه پروتئین است با منابع با ارزش بیولوژیکی پروتئین، این بدین معناست که برای بدن آسان شده تا بصورت اختصاصی به تبدیل شود به پروتئین درونی. بنابراین پاور پروتئین 90 کمکی موثر در ساختن ماهیچه ها جدید و مانعی برای از بین رفتن ماهیچه ها است.
یکی از مزایای منابع مختلف پاور پروتئین 90، مقداار بالای آمینو اسید متعادل کننده است. از طریق ترکیب کازئین و وی پروتئین، میزان بالایی از آمینو اسید های ضروری در هر شیک مصرفی می باشد. مزیت دیگر پاور پروتئین 90 مشهور شرکت بادی اتک علاوه بر پروتئین با کیفیت بالا، فراهم کردن مواد مغذی ضروری دیگری از جمله ویتامین ها و ال کارنتین می باشد.

فراهم کردن BCAA مفید برای متابولیسم ماهیچه ها

وی پروتئین که در پاور پروتئین 90 بادی اتک می باشد حاوی BCAA بالایی می باشد. BCAA حاوی لوسیون آمینو اسیدهای ضروری، ایزولوسیون و والین در حدود 30% از مقداری که در ماهیچه ها وجود دارد می باشد. به همین خاطر آمینو اسیدهای اصلی را برای رشد ماهیچه ها متمرکز کرده اند چرا که برای بدن دارای ارزش خاصی است. در هر شیک مصرفی پاور پروتئین 90 تا 9300 میلیگرم BCAA فراهم شده است که کاملا افزایش نیاز به BCAA را به سبب افزایش فعالیت جسمی ورزشکاران را پوشش می دهد.

مانع از بیم رفتن ماهیچه ها در طول مدت رژیم غذایی

پاور پروتئین 90 بادی اتک حتی رژیم های غذایی را هم پشتیبانی می کند، به طوری که میزان لاکتوز و چربی در این محصول بسیار پائین می باشد. علاوه بر این، به خاطر کمبود پروتئین انبوهی از ماهیچه های با ارزش در طول مدت رژیم غذایی از بین می روند. برای مقابله کردن با این موضوع پیشنهاد می شود تا مقدار مصرفی پروتئین در طول رژیم غذایی به وسیله مصرف پاور پروتئین 90 بادی اتک افزایش داده شود. اگرچه شیک مصرفی باید همیشه با آب ترکیب شود به این دلیل که اگر با شیر تهیه شود دیگر شامل دسته بندی کربوهیدرات-کم نمی شود.

حاوی 500 میلی گرم کارنتین در هر شیک مصرفی

ال کارنتین یک مادۀ مغذی شبیه به ویتامین ها است که بدن تنها قادر است مقدار کمی از آن را درون خود تولید نماید. این ماده در متابولیسم انرژی و چربی، ویژگی هایی مشابه با ویتامینهای نوع B دارد که به همین دلیل بعنوان یکی از آنها شناخته میشود. این مکمل به ورزشکارانی که مقدار کمی از ال کارنتین را از طریق رژیم غذایی دریافت میکنند این امکان را میدهد تا وقتی به انرژی بسیار بیشتری نیاز دارند، ال کارنتین بیشتری دریافت نمایند. به همین دلیل مکمل پاور پروتئین 90 حاوی 500 میلی گرم کارنتین در هر شیک مصرفی است.

ال کارنتین موجود در مکمل پاور پروتئین 90 از نوع محبوب و پرطرفدار کارنیپچور است. کارنیپچور دارای بالاترین کیفیت و ال کارنتینی با خلوص 100% میباشد.

حاوی بسیاری از ویتامین های ضروری

علاوه بر پروتئین های با کیفیت، اسیدآمینه ها و ال کرانتین، مکمل پاور پروتئین 90 حاوی ویتامینهای ارزشمد زیادی نیز میباشد.
اسید اسکوربیک و ویتامین E در عملکرد طبیعی سیستم ایمنی بدن و محافظت از سلولها در طول تمرینات فیزیکی نقش دارند.
ویتامینهای B1، B2 و B3 در متابولیسم طبیعی انرژی و کاهش خستگی نقش دارند.
ویتامینهای B5، B6 و B12 از متابولیسم پروتئین، عملکرد سیستم ایمنی و عملکرد ذهن پشتیبانی می‌کنند.
کدام یک از دیگر محصولات را میتوان به بهترین شکل ممکن با مکمل پاور پروتئین 90 ترکیب نمود؟
در ترکیب با مکمل Carbo Loader یک محصول غنی از کربوهیدرات برای تأمین کربوهیدراتهای مورد نیاز به هنگام تمرین
در ترکیب با مکمل Calcium + D3 tablets، یک مکمل معدنی ویتامینه برای حفظ عملکرد طبیعی عضلات و استخوانها
با مکمل Isotonic Sports Drink، یک پودر ویژه برای تهیۀ یک نوشیدنی ایزوتونیکاطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
590,000 تومان
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Body Attack Power Protein 90 - 2000 g
  • بارکد محصول: 4250350528792
  • کد انبار: 70d5ad02-db50-4694-b796-b2d8d6f43c24

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب