Menu
Your Cart

پک شرد سریز 2 بی اس ان

حاوی گلوتامین، پروتئین سینتا 6 اج و آمینو ایکس
پک شرد سریز 2 بی اس ان | حاوی گلوتامین، پروتئین سینتا 6 اج و آمینو ایکس
ناموجود
پک شرد سریز 2 بی اس ان | حاوی گلوتامین، پروتئین سینتا 6 اج و آمینو ایکس

گلوتامین DNA بی اس ان:

ال گلوتامین فراوان ترین آمینو اسید موجود در بدن می باشد که نقش بسیار مهمی در ریکاوری و رشد عضلات دارد .در طول دوره های پر شدت تمرین میزان گلوتامین موجود در عضلات کاهش می یابد که سنتز پروتئین در عضلات را بسیار محدود می کند.


هر وعده از گلوتامین DNA ، حاوی 5 گرم ال گلوتامین میکرونایز شده ی خالص می باشد که پس از تمرین سرعت ریکاوری عضلات را بالا می برد . این مکمل بدون طعم بوده و لذا قابل استفاده با سایر مکمل های ریکاوری بعد از تمرین می باشد.
 
پروتئین سینتا 6 اج بی اس ان:

مصرف روزانه و کافی پروتئین برای هرفرد با هر برنامه ورزشی مهم است. پروتئین برای بازسازی عضله و ایجاد عضله ضروری و لازم است. مهم نیست شما یک ورزشکار قدیمی و باتجربه هستید و یا یک ورزشکار تازه کار، پروتئین با کیفیت در رژیم غذایی شما ضروری است. یک پودر پروتئین با کیفیت مقدار پروتئین مورد نیاز روزانه بدن را تامین می کند . سینتا 6 اج شرکت BSN ترکیبی از پروتئین های برتر به منظور فراهم کردن پروتئین مورد نیاز برای بازسازی ماهیچه ها بدون نیاز به کربوهیدرات و چربی اضافی است. SYNTHA-6 EDGE شرکت بی اس ان پک شیک پروتئین عالی برای تامین پروتئین کافی بدن بوده که تاثیرات شگفت انگیزش شما را به مصرف روزانه خود ترقیب می کند. ماهیچه های خود را بازسازی کنید از طعم عالی این شیک پروتئین BSN امریکا ، یک تجربه عالی از ساخت ماهیچه های خود داشته باشید .این محصول با به کار گیری تجهیزات عالی (GMP) تولید شده است .
 
آمینو ایکس بی اس ان:

مکمل آمینو ایکس بی اس ان یک محرک فوق العاده برای افزایش استقامت عضلات ، ریکاوری بهتر و سریعتر عضلات پس از تمرینات سخت و فشرده و بالا بردن سطح کیفی تمرینات می باشد . ترکیب Amino-X بی اس ان شامل 10 گرم از انواع آمینو اسید های شاخه ای ( BCAAs ) وآمینواسیدهای ضروری ال آلانین ، تورین و ال سیترولین می باشد که سرعت ریکاوری عضلات را بالا می برند.


مکمل آمینو پودری BSN شامل ویتامین B6 می باشد و دارای طعم های فوق العاده برای افراد با سلیقه های مختلف می باشد .توجه به این نکته که ریکاوری خوب و صحیح از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است فواید استفاده مکمل بی اس ان را ثابت می کند . این محصول برای افراد بالای 18 سال و برای حمایت از عضلات بدون اضافه کردن چربی و ریکاوری پس از تمرین و به هنگام خواب طراحی شده است.

این محصول مکمل غذایی مناسب به عنوان بخشی از رژیم غذایی جهت تامین آمینو اسیدها و مواد مغذی مورد نیاز بدن می باشد.
محتویات این محصول در صورت مصرف مستمر، تمرین منظم و حفظ یک رژیم غذایی مناسب باعث افزایش سنتز پروتئین در عضلات، افزایش ریکاوری حفظ عضلات و افزایش استقامت می گردد.


پک شرد سریز 2 بی اس ان  را از داروخانه آنلاین بخواهید!

داروخانه آنلاین با فراهم سازی بستر امن اینترنتی این امکان را فراهم ساخته است تا تنها با یک کلیک از منزل و یا محل کار محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در کوتاهترین زمان محصول را درب منزل تحویل بگیرید.
مشاور‌ه های داروخانه آنلاین در خدمت شما هستند تا اطلاعات لازم را در مورد انواع مکملها به طور رایگان در اختیار شما قرار دهند.

اگر فعلا قصد خرید این مکمل را ندارید می‌توانید مقاله زیر را بخوانید:

مکمل گلوتامین چه اثراتی بر بدن دارد؟


اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
450,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 450000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: BSN Shred Series 2 (Syntha-6 EDGE | Glutamine | AminoX)

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب