Menu
Your Cart

پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور 1820 گرم

برای افزایش حجم عضلات و حفظ عضلات خشک و دارای طعم دلپذیر ، فاقد گلوتن ، حاوی شیر و سویا
پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور | 1820 گرم | برای افزایش حجم عضلات و حفظ عضلات خشک و دارای طعم دلپذیر ، فاقد گلوتن ، حاوی شیر و سویا
ناموجود
پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور | 1820 گرم | برای افزایش حجم عضلات و حفظ عضلات خشک و دارای طعم دلپذیر ، فاقد گلوتن ، حاوی شیر و سویا

پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور

پودر پروتئین وی کور پرفرمنس سلوکور  مکملی منحصر به فرد برای افزایش عضلات است. این مکمل قند و کربوهیدرات بسیار پایینی دارد و از اضافه وزن و یا افزایش توده چربی در بدن جلوگیری می کند.

آیا پروتئین وی تنها مختص به مردان است؟

نگاهی به مطالعات صورت گرفته در زمینه مکملهای بدنسازی به ویژه پروتئین وی نشان می دهد که بیشتر مطالعات صورت گرفته بر روی مردان انجام شده اند. به همین دلیل پرژوهشگران تصمیم گرفتند تا مطالعاتی را که به بررسی حجم عضلانی در زنان در اثر استفاده از پروتئین وی پرداخته اند مورد بررسی قرار دهند. بررسی حدود سیزده مطالعه در این زمینه نشان می داد که مصرف پروتئین وی همان اثری را بر بدن زنان در طول تمرینات ورزشی دارد که بر بدن مردان دارد. بنابراین؛ هم مردان و هم زنان می توانند از این پروتئین استفاده کنند.

مکمل های بدنسازی یک ماده خوراکی برای افراد ورزشکار و بدنسازی است که به دنبال افزایش توده عضلانی هستند. این مکمل ها علاوه بر اینکه باعث افزایش حجم می شوند ، باعث عضله سازی همئنیز می شوند. درصد چربی را کم می کنند ، همچنین قدرت بدنی را افزایش داده و حرکات ورزشی را آسان تر می کنند.


داروخانه آنلاین خواندن مقاله زیر را به شما پیشنهاد می دهد:

اطلاع از موجودی
اين فرم را پر کنيد تا به محض موجود شدن، مطلع شويد:
710,000 تومان
قیمت با امتیاز جایزه: 710000
  • موجودی: ناموجود
  • مدل: Cellucor Whey Protein Cor Performance - 1884g

گزینه های در دسترس

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب